Зачепилівська громада

Зачепилівський район, Харківська область

Телефон: (05761) 5-16-52
Факс: (05761) 5-10-87

Зміст

Рішення виконкому

2018 рік

Протокол №18 від 06.09.2018 року

Рішення №211

Про розгляд протоколу про адміністративне правопорушення відносно громадянина Литвин С.О.

Рішення №210

Про затвердження проектно- кошторисної документації «Реконструкція приміщення відділу освіти Зачепилівської районної державної адміністрації Харківської області під Зачепилівський районний Будинок дитячої та юнацької творчості Зачепилівської ради Харківської області вул. Паркова, будинок 9, смт.Зачепилівка, Зачепилівський район, Харківська область. (коригування)

Рішення №209

Про затвердження списків дітей дошкільного та шкільного віку які закріплені за територією обслуговування Леб’язькою філією Зачепилівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Зачепилівської селищної ради Зачепилівського району, Харківської області

Рішення №208

Про затвердження списків дітей дошкільного та шкільного віку які закріплені за територією обслуговування Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Зачепилівської селищної ради Зачепилівського району, Харківської області

Рішення №207

Про затвердження списків дітей дошкільного та шкільного віку які закріплені за територією обслуговування Сомівською філією Зачепилівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Зачепилівської селищної ради Зачепилівського району, Харківської області

Рішення №206

Про затвердження Положення про квартирний облік та створення комісії з житлових питань при виконавчому комітеті Зачепилівської селищної ради

Рішення №205

Про надання дозволу на проведення водогону

Рішення №204

Про списання будинку по вул. Вишнева,29 с. Скалонівка , Зачепилівського району, Харківської області

Рішення №203

Про розгляд протоколу про адміністративне правопорушення відносно громадянки Шкромада О.М.

Рішення №202

Про розгляд протоколу про адміністративне правопорушення відносно громадянина Ващенко В.П.

Рішення №201

Про затвердження мережі дітей та кількості груп по Леб’язькому ДНЗ я/с «Сонечко», Зачепилівської селищної ради Зачепилівського району Харківської області на 2018/2019 навчальний рік

Рішення №200

Про затвердження списків дітей дошкільного віку, які закріплені за територією обслуговування Леб’язьким ДНЗ (ясла-садок) «Сонечко» Зачепилівської селищної ради

Рішення №199

Про затвердження списків дітей дошкільного та шкільного віку які закріплені за територією обслуговування Бердянського навчально-виховного комплексу «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» Зачепилівської селищної ради Зачепилівського району, Харківської області

Рішення №198

Про затвердження мережі дітей та кількості груп по Миколаївському ДНЗ я/с «Вишенька»Зачепилівської селищної ради Зачепилівського району Харківської області на 2018/2019 навчальний рік

Рішення №197

Про затвердження списків дітей дошкільного віку, які закріплені за територією обслуговування Миколаївським ДНЗ (ясла-садок) «Вишенька» Зачепилівської селищної ради

Рішення №196

Про необхідність проведення перепоховання невідомого радянського воїна, виявленого біля села Нагірного, Зачепилівського р-на, Харківської обл.

Рішення №195

Про відмову на подану заяву

Рішення №194

Про надання одноразової матеріальної допомоги гр. Влезковій М.М.

Рішення №193

Про надання одноразової матеріальної допомоги гр. Влезковій М.М.

Рішення №192

Про надання одноразової матеріальної допомоги гр. Косенко Г.П.

Рішення №191

Про надання одноразової матеріальної допомоги гр. Ковальовій Р.С.

Рішення №190

Про надання одноразової матеріальної допомоги гр. Грабко О.Б.

Рішення №189

Про надання одноразової матеріальної допомоги гр. Пашко І.В.

Рішення №188

Про надання одноразової матеріальної допомоги гр.. Будицькій Н.Ф.

Рішення №165

Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта будівництва

Рішення №187

Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта будівництва

Рішення №186

Про передачу автобуса для підвезення учнів та вчителів Зіньківщинської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Рішення №162

Про створення комісії по обстеженню та складанню дефектного акту на ремонт трактора ЮМЗ-6

Рішення №161

Про затвердження положення про порядок роботи із зверненнями громадян

Рішення №160

Про надання пропозицій УПСЗН щодо переліку суб’єктів господарської діяльності

Рішення №159

Про перенесення кошторисних призначень

Рішення №158

Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Миколаївської загальноосвітньої школи І- ІІІ ступенів Зачепиліської селищної ради Зачепилівського району Харківської області

Рішення №157

Про затвердження режиму роботи Зачепилівського ДНЗ я/с «Ромашка»Зачепилівської селищної ради Зачепилівського району Харківської області на 2018/2019 навчальний рік

Рішення №156

Про затвердження списків дітей дошкільного та шкільного віку, які проживають на території Зачепилівської селищної ради

Рішення №155

Про розгляд протоколу про адміністративне правопорушення відносно громадянки Гирман Юлії Григорівни

Рішення №154

Про розгляд протоколу про адміністративне правопорушення відносно громадянки Нікітіної Інни Олегівни

Рішення №153

Про списання будинку по вул. Хліборобська,7 смт. Зачепилівка, Зачепилівського району, Харківської області

Рішення №152

Про створення комісії з питань передачі об’єктів, суб’єктів та матеріальних цінностей із спільної власності Зачепилівського району КП «Зачепилівський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»у спільну власність Зачепилівської селищної ради

Протокол №15 від 25.07.2018 року

Рішення №151

Про надання дозволу на розробку проектно- кошторисної документації щодо будівництва «Алеї пам’яті» на території парку по вул.Парковій у смт. Зачепилівка,Зачепилівського району, Харківської області.

Рішення №150

Про створення комісії для приймання-передачі модульних очисних споруд в с. Нагірне, Зачепилівського району, Харківської області.

Рішення №149

Про затвердження проектно- кошторисної документації щодо поточного ремонту автодороги по вул. Якова Покуса в смт. Зачепилівка Зачепилівського району,Харківської області.

Рішення №148

Про затвердження проектно- кошторисної документації по об’єкту«Капітальний ремонт м’якої покрівлі багатоповерхового житлового будинку розташованого за адресою:вул.Центральна,65, смт. Зачепилівка Зачепилівського району,Харківської області».

Рішення №147

Про затвердження проектно- кошторисної документації по об’єкту«Капітальний ремонт м’якої покрівлі багатоповерхового житлового будинку розташованого за адресою:вул.Центральна,37, смт. Зачепилівка Зачепилівського району,Харківської області».

Рішення №146

Про затвердження проектно- кошторисної документації по об’єкту«Капітальний ремонт м’якої покрівлі багатоповерхового житлового будинку розташованого за адресою:вул.Центральна,35, смт. Зачепилівка Зачепилівського району,Харківської області».

Рішення №145

Про затвердження проектно- кошторисної документації по об’єкту«Капітальний ремонт м’якої покрівлі багатоповерхового житлового будинку розташованого за адресою:вул.. Харківська,3, с.Нагірне Зачепилівського району,Харківської області».

Рішення №144

Про затвердження проектно- кошторисної документації по об’єкту«Капітальний ремонт м’якої покрівлі багатоповерхового житлового будинку розташованого за адресою:вул.. Харківська,1, с.Нагірне Зачепилівського району,Харківської області».

Рішення №143

Про затвердження проектно- кошторисної документації по об’єкту«Капітальний ремонт м’якої покрівлі багатоповерхового житлового будинку розташованого за адресою:вул.. Харківська,54, с. Кочетівка Зачепилівського району,Харківської області».

Протокол №14 від 27.06.2018 року

Рішення №142

Про розгляд протоколу про адміністративне правопорушення відносно громадянина Петренко Василя Івановича

Рішення №141

Про укладення Меморандуму про співпрацю з ГО «Товариство людей з інвалідністю «Аврора», ГО «Учасники АТО, бойових дій, волонтери «За Україну, честь і волю»

Рішення №140

Про стан військово-облікової роботи на території Зачепилівської селищної ради за І- півріччя у 2018 році

Рішення №139

Про надання дозволу на розробку проектно- кошторисної документації щодо облаштування засобами дистанційної передачі даних вузла обліку за адресою: ДНЗ «Вишенька» по вул. Харківська, с.Миколаївка Зачепилівського району, Харківської області»

Рішення №138

Про надання дозволу на розробку проектно- кошторисної документації щодо облаштування засобами дистанційної передачі даних вузла обліку за адресою: вул. Центральна,56, смт.Зачепилівка Зачепилівського району, Харківської області»

Рішення №137

Про надання дозволу на розробку проектно- кошторисної документації щодо облаштування засобами дистанційної передачі даних вузла обліку за адресою: вул. Паркова,37, смт.Зачепилівка Зачепилівського району, Харківської області»

Рішення №136

Про надання дозволу на розробку проектно- кошторисної документації щодо облаштування засобами дистанційної передачі даних вузла обліку за адресою: вул. Паркова,9А, смт.Зачепилівка Зачепилівського району, Харківської області»

Рішення №135

Про надання дозволу на розробку проектно- кошторисної документації щодо облаштування засобами дистанційної передачі даних вузла обліку за адресою: вул. Паркова,21, смт.Зачепилівка Зачепилівського району, Харківської області»

Рішення №134

Про надання дозволу на розробку проектно- кошторисної документації щодо облаштування засобами дистанційної передачі даних вузла обліку за адресою: вул. Центральна, с.Сомівка Зачепилівського району, Харківської області»

Рішення №133

Про розгляд протоколу про адміністративне правопорушення відносно громадянки Золотаренко Альона Григорівна

Рішення №132

Про розгляд протоколу про адміністративне правопорушення відносно громадянки Чумак Лідії Анатоліївни

Рішення №131

Про розгляд протоколу про адміністративне правопорушення відносно громадянина Брьохов Олександр Володимирович

Рішення №130

Про розгляд протоколу про адміністративне правопорушення відносно громадянки Бичко Юлія Олександрівна

Рішення №129

Про присвоєння поштової адреси

Рішення №128

Про присвоєння поштової адреси

Рішення №127

Про присвоєння поштової адреси

Рішення №126

Про перенесення кошторисних призначень

Протокол №13 від 23.06.2018 року

Рішення №125

Про присвоєння поштової адреси

Рішення №124

Про присвоєння поштової адреси

Рішення №123

Про присвоєння поштової адреси

Рішення №122

Про присвоєння поштової адреси

Рішення №121

Про присвоєння поштової адреси

Рішення №120

Про перенесення кошторисних призначень

Рішення №119

Про присвоєння поштової адреси

Рішення №118

Про затвердження актів приймання-передачі майна із спільної власності територіальних громад сіл і селищ району у спільну власність Зачепилівської селищної ради

Рішення №117

Про надання дозволу на розробку проектно- кошторисної документації по об’єкту «Реконструкція системи газопостачання багатоквартирних житлових будинків №65 по вул.. Центральній та №7 по пров. Першотравневому, в смт. Зачепилівка Зачепилівського району, Харківської області»

Рішення №116

Про затвердження проектно-кошторисної документації по об’єкту «Капітальний ремонт мереж водопостачання по вул.Центральній у с.Сомівка, Зачепилівського р-ну, Харківської обл.»

Рішення №115

Про розгляд протоколу про адміністративне правопорушення відносно громадянина Калініченко Євгена Вікторовича

Рішення №114

Про розгляд протоколу про адміністративне правопорушення відносно громадянина Ткаченко Івана Олександровича

Рішення №113

Про розгляд протоколу про адміністративне правопорушення відносно громадянки Ободенко Світлани Вікторівни

Рішення №112

Про розгляд протоколу про адміністративне правопорушення відносно громадянки Руденко Оксани Олександрівни

Рішення №111

Про розгляд протоколу про адміністративне правопорушення відносно громадянки Вахмістрової Тетяни Вікторівни

Рішення №110

Про надання дозволу на проведення водогону

Рішення №109

Про присвоєння поштової адреси

Рішення №108

Про присвоєння адреси

Рішення №107

Про присвоєння адреси

Рішення №106

Про присвоєння адреси

Рішення №105

Про присвоєння адреси

Рішення №104

Про коригування схеми газопостачання

Рішення №103

Про надання дозволу власникам квартир будинку №7 по пров. Першотравневому, та вул. Центральна,65, смт. Зачепилівка Зачепилівського р-ну, Харківської обл.. на встановлення індивідуального опалювального приладу для газифікації квартир

Рішення №102

Про припинення роботи центральної котельні, яка розташована за адресою: вул.. Центральна, 55 смт. Зачепилівка, Зачепилівського р-ну, Харківської обл..

Протокол №12 від 31.05.2018 року

Протокол №11 від 11.05.2018 року

Рішення №101

Про надання дозволу на розробку проектно- кошторисної документації по об’єкту «Робочий проект капітального ремонту покрівлі нежитлової будівлі по вул. Петровського у с. Семенівка, Зачепилівського району, Харківської області»

Рішення №100

Про перенесення кошторисних призначень.

Рішення №99

Про надання дозволу на розробку проектно- кошторисної документації «Будівництво амбулаторії загальної практики – сімейної медицини по вул.. Центральна 70 А , с. Бердянка Зачепилівського району, Харківської області»

Рішення №98

Про перенесення кошторисних призначень.

Рішення №96

Про розгляд протоколу про адміністративне правопорушення відносно громадянина Коваленко Миколи Вікторовича

Рішення №95

Про надання дозволу на розробку проектно- кошторисної документації з реконструкції вуличного освітлення по вул. 14 Гвардійської Стрілкової дивізії в с.Бердянка, Зачепилівського району, Харківської області

Рішення №94

Про надання дозволу на розробку проектно- кошторисної документації з реконструкції вуличного освітлення по вул. Центральній в с.Бердянка, Зачепилівського району, Харківської області

Рішення №93

Про взяття Тарасової Е.В. на соціальний квартирний облік

Рішення №92

Про розгляд протоколу про адміністративне правопорушення відносно громадянки Золотаренко Жанни Геннадіївни

Рішення №91

Про перенесення кошторисних призначень.

Рішення №90

Про розгляд протоколу про адміністративне правопорушення відносно громадянина Мерчанського Дениса Артуровича

Протокол №10 від 25.04.2018 року

Рішення №89

Про призначення опіки над недієздатною Чуб Валентиною Олександрівною

Рішення №88

Про призначення опікуна над майном недієздатного Лепші Василя Паньковича

Рішення №87

Про розгляд протоколу про адміністративне правопорушення відносно громадянина Ковальчук Віктора Валер’яновича

Рішення №86

Про розгляд протоколу про адміністративне правопорушення відносно громадянки Стойчан Ольги Миколаївни

Рішення №85

Про приватизацію гр.Печериця М.М. квартири розташованої за адресою: с.Кочетівка, вул.. Харківська 54/21

Рішення №84

Про перенесення кошторисних призначень.

Протокол №9 від 03.04.2018 року

Протокол №8 від 22.03.2018 року

Рішення №83

Про надання дозволу на видалення зелених насаджень по вул.. Паркова смт. Зачепилівка,Зачепилівського району, Харківської області.

Рішення №82

Про розгляд протоколу про адміністративне правопорушення відносно громадянки Павлової Юлії Володимирівни

Рішення №81

Про затвердження проектно- кошторисної документації «Реконструкція( заміна) водонапірної башти Рожновського по вулиці Центральній в селі Забарине Зачепилівського району Харківської області».

Рішення №80

Про перенесення кошторисних призначень.

Рішення №79

Про розгляд протоколу про адміністративне правопорушення відносно громадянки Голуб Інни Вікторівни

Рішення №77

Про перенесення пам´ятного знаку воїнам- визволителям (гармата на постаменті)

Рішення №76

Про надання дозволу на видалення зелених насаджень по вул.. Бречко,65 с. Нагірне,Зачепилівського району, Харківської області.

Рішення №75

Про затвердження проекту рішення «Про погодження КП Зачепилівське ВКП коригування тарифів на водопостачання»

Рішення №74

Про затвердження проекту рішення про внесення змін до бюджету Зачепилівської селищної ради від 21.12.2017 року «Про селищний бюджет на 2018 рік»

Протокол №7 від 12.03.2018 року

Рішення №73

Про перенесення кошторисних призначень.

Рішення №72

«Про легалізацію шляхом повідомлення про заснування органу самоорганізації населення "Вуличний комітет "Зоряне сяйво» у селі Бердянка

Рішення №71

«Про легалізацію шляхом повідомлення про заснування органу самоорганізації населення "Вуличний комітет "Світла ніч» у селі Бердянка

Рішення №70

Про розгляд протоколу про адміністративне правопорушення відносно громадянина Соляніков Денис Юрійович

Рішення №69

Про присвоєння адреси

Рішення №68

Про присвоєння адреси

Рішення №67

Про присвоєння адреси

Рішення №66

Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва (нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту, технічного переоснащення) об’єктів, що споруджуються за рахунок коштів підприємств, установ , організацій, що належать до комунальної власності територіальної громади міста, а також кредитів, наданих під державні гарантії.

Рішення №65

Про затвердження актів приймання-передачі майна із спільної власності територіальних громад сіл і селищ району у спільну власність Зачепилівської селищної ради

Рішення №64

Про легалізацію шляхом повідомлення про заснування органу самоорганізації населення "Вуличний комітет "Культурний осередок на селі» у селі Сомівка

Рішення №63

«Про легалізацію шляхом повідомлення про заснування органу самоорганізації населення "Вуличний комітет "Відродження села» у селі Семенівка

Рішення №62

«Про легалізацію шляхом повідомлення про заснування органу самоорганізації населення "Вуличний комітет "Вода-це життя» у селі Сомівка

Рішення №61

«Про легалізацію шляхом повідомлення про заснування органу самоорганізації населення "Вуличний комітет "Леб’яже» у селі Леб’яже, об’єднаної територіальної громади Зачепилівської селищної ради

Рішення №60

«Про легалізацію шляхом повідомлення про заснування органу самоорганізації населення "Будинковий комітет «Сухо, тепло- просто клас, бо новенький дах у нас» будинку №3 у селі Нагірне

Рішення №59

«Про легалізацію шляхом повідомлення про заснування органу самоорганізації населення "Будинковий комітет «Дах майбутнього» Будинку №1 у селі Нагірне

Протокол №6 від 28.02.2018 року

Рішення №58

Про надання дозволу на розробку проектно- кошторисної документації з капітального ремонту нежитлової будівлі клубу по вул. Петровського в с. Семенівка , Зачепилівського району, Харківської області».

Рішення №57

Про надання дозволу на виконання робіт по капітальному ремонту нежитлової будівлі під клуб по вул. Центральній,26 с.Сомівка, Зачепилівського району, Харківської області. (опалення)

Рішення №56

Про надання послуг з водопостачання та водовідведення КП «Леб’яже»

Рішення №55

Про надання дозволу на видалення зелених насаджень по вул.. Харківській 76а с. Миколаївка,Зачепилівського району, Харківської області.

Рішення №54

Про надання дозволу на виконання робіт по капітальному ремонту водогону по вул. Центральній, с.Сомівка, Зачепилівського району, Харківської області.

Рішення №53

Про надання дозволу на проектно- вишукувальні роботи з капітального ремонту артезіанської свердловини №2 по вул. Соборній , смт. Зачепилівка, Зачепилівського району, Харківської області.

Рішення №52

Про надання дозволу на розробку проектно- кошторисної документації по об’єкту«Реконструкція( заміна) водонапірної башти системи Рожновського ємністю 25м3 по вул.. Центральній с. Забарино , Зачепилівського району, Харківської області».

Рішення №51

Про розгляд протоколу про адміністративне правопорушення відносно громадянки Гуденко Рита Василівна

Рішення №50

Про розгляд протоколу про адміністративне правопорушення відносно громадянки Гуденко Надії Петрівни

Рішення №49

«Про легалізацію шляхом повідомлення про заснування органу самоорганізації населення "Вуличний комітет "Наше джерело» у селі Забарине

Рішення №48

«Про легалізацію шляхом повідомлення про заснування органу самоорганізації населення "Вуличний комітет "Разом у майбутнє» у селі Миколаївка, об’єднаної територіальної громади Зачепилівської селищної ради

Рішення №47

Про роботу Зачепилівського ЖКГ

Рішення №46

Про роботу КП Зачепилівське ВКП

Рішення №45

Про присвоєння адреси

Рішення №44

Про присвоєння адреси

Рішення №43

Про присвоєння адреси

Рішення №41

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету селищної ради «Про утворення адміністративної комісії та затвердження положення про адміністративну комісію»

Рішення №42

Про присвоєння адреси

Рішення №40

Про перенесення кошторисних призначень.

Рішення №39

Про розгляд протоколу про адміністративне правопорушення відносно громадянки Золотаренко Тетяни Яківни

Рішення №38

Про розгляд протоколу про адміністративне правопорушення відносно громадянина Кіяшко Сергія Олеговича

Рішення №37

Про розгляд протоколу про адміністративне правопорушення відносно громадянина Олещук Ігора Анатолійовича

Рішення №36

Про впорядкування нумерації будинків по вул.14 Гвардійської стрілецької дивізії смт. Зачепилівка, Зачепилівського району, Харківської обл.

Рішення №35

Про затвердження графіка звіряння з підприємствами, установами та організаціями , будинковими книгами завідувача військово-облікового бюро, старост 1,2,3,4,5 округів відповідальних за організацію ведення військового обліку військовозобов’язаних і призовників на території селищної ради

Рішення №34

Про створення комісії з питань передачі об’єктів, суб’єктів та матеріальних цінностей спільної власності територіальної громади сіл селища Зачепилівського району у спільну власність Зачепилівської селищної ради

Рішення №33

Про затвердження проекту Положення про порядок надання матеріальної допомоги громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах Зачепилівської селищної ради

Рішення №32

Про створення комісії з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам

Протокол №5 від 22.02.2018 року

Протокол №4 від 30.01.2018 року

Протокол №3 від 23.01.2018 року

Рішення №30

Про присвоєння поштової адреси

Рішення №28

Про присвоєння адреси

Рішення №27

Про присвоєння адреси

Рішення №26

Про розгляд протоколу про адміністративне правопорушення відносно громадянина Дудник Михайла Івановича

Рішення №25

Про затвердження Положення про порядок легалізації органів самоорганізації населення в об’єднаній територіальній громаді Зачепилівської селищної ради

Рішення №24

Про затвердження проекту рішення про внесення змін до бюджету Зачепилівської селищної ради від 21.12.2017 року «Про селищний бюджет на 2018 рік»

Рішення №23

Про припинення опіки

Рішення №22

Про створення тимчасових робочих місць у 2018 році

Рішення №21

Про присвоєння поштової адреси

Рішення №20

Про присвоєння поштової адреси

Рішення №19

Про розгляд протоколу про адміністративне правопорушення відносно громадянина Рачковського Олега Євгенійовича

Рішення №18

Про розгляд протоколу про адміністративне правопорушення відносно громадянки Мєзєнцової Марини Василівни

Рішення №17

Про створення комісії з питань визначення стану зелених насаджень та їх відновної вартості на території Зачепилівської селищної ради

Рішення №16

Про організацію громадських та інших робіт тимчасового характеру у 2018 році

Рішення №15

Про відмову на подані заяви

2017 рік

Рішення №14

Про затвердження проектно-кошторисної документації на Реконструкцію харчоблоку дитячого навчального закладу ясла-садок «Ромашка» у смт Зачепилівка Харківської області

Рішення №13

Про створення комісії з питань передачі об’єкта -нежитлової будівлі розташованої за адресою: Харківська обл., Зачепилівський р-н, смт. Зачепилівка, вул.. Паркова,23

Рішення №12

Про надання дозволу на виготовлення кошторисної документації по об’єкту«Реконструкція харчоблоку дитячого навчального закладу(ясла-садок) «Ромашка» смт. Зачепилівка , Зачепилівського району,Харківської області». (I черга будівництва)

Рішення №11

Про надання дозволу на виготовлення кошторисної документації по об’єкту«Реконструкція харчоблоку дитячого навчального закладу(ясла-садок) «Ромашка» смт. Зачепилівка , Зачепилівського району,Харківської області». (I черга будівництва)

Рішення №10

Про розгляд колективних звернень

Рішення №9

Про затвердження проекту бюджету Зачепилівської селищної ради на 2018 рік та прогнозу на 2019-2020 роки.

Рішення №8

Про розгляд протоколу про адміністративне правопорушення відносно громадянки Золотаренко Альони Григорівни

Рішення №7

Про розгляд протоколу про адміністративне правопорушення відносно громадянки Беліменко Ніни Миколаївни

Рішення №6

Про надання матеріальної допомоги на лікування Кащеєвій Н.В.

Рішення №5

Про затвердження перспективного плану роботи з військового обліку військовозобов’язаних і призовників на 2018 рік.

Рішення №4

Про затвердження посадової інструкції завідувача військово-облікового бюро, старост 1,2,3,4,5 округів відповідальних за організацію ведення військового обліку військовозобов’язаних і призовників на території селищної ради

Рішення №3

Про утворення адміністративної комісії та затвердження положення про адміністративну комісію при виконавчому комітеті Зачепилівської селищної ради

Рішення №2

Про затвердження калькуляції собівартості на надання послуг по викачці стоків автомобілем МАЗ- 4371 КП Зачепилівського ВКП

Рішення №1

Про затвердження орієнтовного плану роботи виконавчого комітету Зачепилівської селищної ради на 2018 рік

Протокол №2 від 22.12.2017 року

Протокол №1 від 19.12.2017 року

Архіви