Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
Зачепилівський район
Харківської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 04/09/2020 року№195Зачепилівка
Про затвердження Порядку розміщення інформаційних наметів та встановлення місць для їх розміщення на території Зачепилівської об’єднаної територіальної громади

Керуючись ст.34 Конституції України, Виборчим кодексом України, ст.ст. 38, 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.12 Закону України «Про політичні партії в Україні», ст.21 Закону України «Про громадські об’єднання», ст.16 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», з метою забезпечення дотримання на території Зачепилівської об’єднаної територіальної громади вимог Конституції України щодо вільного вираження громадянами своїх поглядів і переконань, виконавчий комітет

ВИРІШИВ:

1. Затвердити Порядок розміщення інформаційних наметів на території Зачепилівської об’єднаної територіальної громади (додаток 1).

2. Встановити місця для розміщення інформаційних наметів на території Зачепилівської об’єднаної територіальної громади (додаток 2).

3. Секретарю виконавчого комітету Граммі Л.Ю. розмістити інформацію на веб-сайті селищної ради про встановлені місця для розміщення інформаційних наметів на території Зачепилівської об’єднаної територіальної громади.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Середу Т.П.

Селищний голова Юрій КРИВЕНКО

Додаток 1
до рішення виконавчого
комітету селищної ради
від 04.09.2020 № 195

ПОРЯДОК
розміщення інформаційних наметів (наметів, столів, рекламних засобів
і т. ін.) для здійснення агітаційних, інформаційних,
роз’яснювальних рекламних заходів.

Цей Порядок розроблено з метою забезпечення конституційних прав громадян на вільне збирання, зберігання, використання, поширення інформації, та їх виборчих прав у відповідності до Конституції України, Виборчого кодексу України, законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про політичні партії в Україні», «Про громадські об’єднання», «Про інформацію», «Про благоустрій населених пунктів».
Розміщення інформаційних наметів (наметів, столів, рекламних засобів і т. ін.), для здійснення агітаційних, інформаційних, роз’яснювальних рекламних заходів на території громади (окрім підприємницької діяльності) здійснюється у відповідності до цього Порядку та в спеціально встановлених для цього місцях.
Для розміщення інформаційного намету ініціатор, не пізніш ніж за п’ять днів, подає до селищної ради заяву-повідомлення, у якій зазначається:
інформація про ініціатора розміщення інформаційного намету (назва політичної партії, блоку, громадської організації, ПІБ фізичної особи, засоби зв’язку);
місце розміщення інформаційного намету;
мета розміщення інформаційного намету;
термін розміщення інформаційного намету;
відповідальний за діяльність інформаційного намету.
З метою забезпечення благоустрою території місць розміщення інформаційних наметів та прилеглої території власник інформаційного намету зобов'язаний підтримувати в належному санітарному стані місце розміщення інформаційного намету, для чого встановити урну для сміття та прибирати прилеглу територію в радіусі 2 метрів.
Інформаційні намети встановлюються таким чином, щоб не пошкодити тротуарну плитку, асфальтове покриття чи інші елементи благоустрою.
За порушення цього Порядку (незабезпечення належного санітарного стану, засміченість території, пошкодження тротуарної плитки, асфальтового покриття чи інших елементів благоустрою) ініціатор (власник) встановлення намету притягується до адміністративної відповідальності за порушення правил благоустрою у порядку, передбаченому статтею 152 Кодексу України про адміністративні порушення.

Секретар виконавчого комітету Леся ГРАММА

Додаток 2
до рішення виконавчого
комітету селищної ради
від 04.09.2020 № 195

Місця
для розміщення інформаційних наметів
на території Зачепилівської об’єднаної територіальної громади

1. Селище міського типу Зачепилівка – уздовж тротуару по вул. Центральна на центральній площі селища (біля будинку культури),
уздовж тротуару по вул. Центральна навпроти центра зайнятості.
2. Село Кочетівка – вул.. Харківська біля багатоквартирних будинків №52-№54.
3. Село Леб’яже - вул.. Центральна 256 біля адміністративного приміщення старостинського округу, вул..Центральна,205 біля будівлі магазину Зачепилівське РСТ.
4. Село Забарине – вул..Центральна,19 адміністративного приміщення старостинського округу №2
5. Село Олександрівка – вул.. Садова,19 в центрі села, біля будинку культури.
6. Село Залінійне – в центрі села.
7. Село Орчик – біля будівлі пошти
8. Село Зарічне – біля автобусної зупинки.
9. Село Миколаївка – біля автобусної зупинки.
10. Село Абазівка – в центрі села, біля магазину ФОП Пілюгіна.
11. Село Сомівка – по вулиці Центральній біля адміністративного приміщення старостинського округу №5.
12. Село Семенівка – в центрі села біля магазину ФОП Косенко
13. Село Займанка – в центрі села, біля пам’ятника
14. Село Бердянка- в центрі села біля магазину вул.. 14 Гвардійської стрілецької дивізії,66.
15. Село Першотравневе- біля магазину вул.. Молодіжна,4

Секретар виконавчого комітету Леся ГРАММА

Join Us Facebook
посилання