Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
ЗАЧЕПИЛІВСЬКИЙ РАЙОН
Харківської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 25/04/2018 року№10

 

Харківська область

Зачепилівський район

Зачепилівська селищна рада

ПРОТОКОЛ №10

Засідання виконавчого комітету

 

Від  25 квітня  2018 року

Головуючий на засіданні –

Кривенко Ю.В.- селищний голова

Члени виконкому:

Грамма Л.Ю. – секретар виконавчого комітету

Зіновей Світлана Михайлівна- головний бухгалтер селищної ради;

Бесчасний Анатолій Олексійович- майстер відділу благоустрою

Гарнюк Олена Василівна –  керівник апарату Зачепилівського районного суду Харківської області.

Згонник Вікторія Василівна- в.о. старости;

Бака Світлана Валентинівна- в.о. старости;

Тимченко Ігор Владиславович- в.о. старости;

Гужва Наталія Миколаївна- в.о. старости;

Однорал Світлана Миколаївна- начальник відділу економіки Зачепилівської селищної ради

Осадчий  Олександр Володимирович – директор  ТОВ «Дружба»

 

Порядок денний

  1. Про призначення опікуна над майном недієздатного Лепші Василя Паньковича.
  2. Про призначення опіки над недієздатною Чуб Валентиною Олександрівною.
  3. Про розгляд протоколу про адміністративне правопорушення відносно гр.. Мерчанського Д.А.
  4. Про перенесення кошторисних призначень.
  5. Про розгляд протоколу про адміністративне правопорушення відносно гр..Золотаренко Ж.Г.
  6. Про взяття Тарасової Е.В. на соціальний квартирний облік.
  7. Про надання дозволу на розробку проектно-кошторисної документації з реконструкції вуличного освітлення вул.. Центральній в с.Бердянка, зачепилівського району, Харківської області.
  8. Про надання дозволу на розробку проектно-кошторисної документації з реконструкції вуличного освітлення по вул. 14 гвардійської Стрілкової дивізії в с. Бердянка, Зачепилівського району, Харківської області.
  9. Про розгляд протоколу про адміністративне правопорушення відносно гр.. Коваленко М.В.

 

 

СЛУХАЛИ: Про призначення опікуна над майном недієздатного Лепші Василя Паньковича.

 

Допов. Кривенко Ю.В.

Шановні члени виконавчого комітету!  Пропоную розглянути протокол органу опіки та піклування  при Зачепилівській селищній раді від 06.04.2018 року, щодо встановлення опіки над майном та надання дозволу проводити будь-які правочини пов’язані з майном, недієздатного Лепші Василя Паньковича 1950 року народженн та встановити опіку над майном та надати дозвіл проводити будь-які правочини пов’язані з майном, а саме земельною ділянкою (пай) розміром 3.900 га, яка розташована на території Волоської сільської ради у Дніпропетровській області згідно Державного акта на право приватної власності на землю,  в тому числі укладання та реєстрацію договору оренди чи емфітевзису в нотаріуса чи реєстратора,  недієздатного Лепші Василя Паньковича 1950 року народження, призначивши його опікуном Косенко Наталію Миколаївну 1961 року народження , мешканку селища Зачепилівка , Зачепилівського району, Харківської області.

 

Голосували:

За-11

Проти-0

Утрималися-0

ВИРІШИЛИ: рішення №88 додається

СЛУХАЛИ: Про призначення опіки над недієздатною Чуб Валентиною Олександрівною.

.

Допов. Кривенко Ю.В.

Шановні члени виконавчого комітету! До органу опіки та піклування надійшла  заява  від громадянки  Глоби Олени Василівни .1960 року народження, яка проживає по вул. Харківській  , с.Миколаївка , Зачепилівського району, Харківської області з проханням призначити її опікуном над  Чуб Валентиною Олександрівною 1964 року народження, встановлено, що рішенням Зачепилівського суду від 21.09.2011року гр.. Чуб Валентина Олександрівна 1964 року народження визнана недієздатною  та призначили   опікуна  гр. Чуб Ганну Іллівну. В зв’язку з тим , що Чуб Ганна Іллівна померла 18.03.2018 року А/З № 33 від 21.03.2018 року

Встановлено, що Чуб В.О. проживає разом зі своєю двоюрідною сестрою Глобою Оленою Василівною, знаходиться під її доглядом та створила необхідні умови для проживання Чуб В.О.

Виходячи з вище вказаного,  орган опіки і піклування Зачепилівської селищної  ради дійшов висновку про можливість виконувати обов’язки опікуна громадянкою Глобою Оленою Василівною 1960 року народження.

Пропоную  направити подання про призначення опікуна недієздатної особи до Зачепилівського районного суду Харківської області

Голосували:

За-11

Проти-0

Утрималися- 0

ВИРІШИЛИ : рішення №89 додається

 

СЛУХАЛИ: Про розгляд протоколу про адміністративне правопорушення відносно гр.. Мерчанського Д.А.

.

Допов. Кривенко Ю.В.

Шановні члени виконавчого комітету!  Пропоную розглянути  протокол  про  адміністративне  правопорушення  № 00003  від  10.04.2018  року,  складений  в.о. старости   Миколаївськог  старостинського округу №4  Гужва Н.М.. у  відношенні  до  громадянина Мерчанського Д.А.,  мешканця  села  Миколаївка Зачепилівського  району  Харківської  області, за ст. 197 Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі – КУпАП) «Проживання  без  паспорта  громадянина  України  або  без  реєстрації  місця  проживання»,  який надійшов до виконавчого комітету 25.04.2018 року, вислухавши осіб, що брали участь у розгляді справи, та дослідивши докази, виконавчий комітет селищної  ради встановив, що громадянин  Мерчанський Д.А.вчинив правопорушення, яке полягало у наступному: ним  не було вчасно зареєстровано місце проживання    що  є  порушенням  Положення про паспорт громадянина України, затвердженого Постановою Верховної Ради України  №2503-ХІІ від 26.06.1992 р. зі  змінами.

Відповідальність  за вчинення даного правопорушення передбачена ст. 197 КУпАП «Проживання  без  паспорта  громадянина  України  або  без  реєстрації  місця  проживання».

Визнати громадянина Мерчанського Дениса Артуровича   винним у вчиненні адміністративного правопорушення та притягнути його  до адміністративної відповідальності  за адміністративне правопорушення – порушення Положення про паспорт громадянина України, затвердженого Постановою Верховної Ради України №2503-ХІІ від 26.06.1992 р. – відповідальність за яке передбачена  ст. 197 КУпАП «Проживання  без  паспорта  громадянина  України  або  без  реєстрації  місця  проживання»  та накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді  штраф

Голосували:

За-11

Проти-0

Утрималися- 0

ВИРІШИЛИ : рішення №90  додається

 

СЛУХАЛИ: Про перенесення кошторисних призначень.

Допов. Кривенко Ю.В.

Шановні члени виконавчого комітету! Пропоную перенести кошти по головному розпоряднику бюджетних коштів- відділу освіти , молоді та спорту Зачепилівської селищної ради по ТПКВКМБ. Перенести кошти по ТПКВКМБ 0611020 (загальноосвітні школи) Фонд 01

КЕКВ 2273 на квітень +4388,00 грн.  КЕКВ 2273  з грудня -4388,00 грн.;

– Перенести кошти по ТПКВКМБ 0611020 (НВК) Фонд 01

КЕКВ 2273 на квітень +619,00 грн.  КЕКВ 2273  з грудня -619,00 грн..

  1. Перенести кошти по головному розпоряднику бюджетних коштів – відділу культури і туризму Зачепилівської селищної ради по наступних ТПКВКМБ:

– Перенести кошти по ТПКВКМБ 1014030 Фонд 01

КЕКВ 2240 на квітень +2384,00 грн.  КЕКВ 2240  з липня -2384,00 грн..

Голосували:

За-11

Проти-0

Утрималися- 0

ВИРІШИЛИ : рішення №91 додається

СЛУХАЛИ: Про розгляд протоколу про адміністративне правопорушення відносно гр..Золотаренко Ж.Г.

Допов. Кривенко Ю.В.

Шановні члени виконавчого комітету! Пропоную розглянути  протокол  про  адміністративне  правопорушення  № 00009  від  25.04.2018  року,  складений  в.о. старости   Леб`язького старостинського округу №3  Тимченко І.В. у  відношенні  до  громадянки  Золотаренко Жанни Геннадіївни,  мешканки  села  Леб`яже  Зачепилівського  району  Харківської  області, за ст. 197 Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі – КУпАП) «Проживання  без  паспорта  громадянина  України  або  без  реєстрації  місця  проживання»,  який надійшов до виконавчого комітету 25.03.2018 року, вислухавши осіб, що брали участь у розгляді справи, та дослідивши докази, виконавчий комітет селищної  ради встановив, що громадянка Золотаренко Ж.Г. вчинила правопорушення, яке полягало у наступному: нею  не було вчасно зареєстровано місце проживання разом зі своїми дітьми :  Золотаренко І.Г. 2016  року народження, Золотаренко В.Г. 2017 року народження    що  є  порушенням  Положення про паспорт громадянина України, затвердженого Постановою Верховної Ради України  №2503-ХІІ від 26.06.1992 р. зі  змінами.

Відповідальність  за вчинення даного правопорушення передбачена ст. 197 КУпАП «Проживання  без  паспорта  громадянина  України  або  без  реєстрації  місця  проживання» та визнати громадянку Золотаренко Жанну Геннадіївну винною у вчиненні адміністративного правопорушення та притягнути її до адміністративної відповідальності  за адміністративне правопорушення – порушення Положення про паспорт громадянина України, затвердженого Постановою Верховної Ради України №2503-ХІІ від 26.06.1992 р. – відповідальність за яке передбачена  ст. 197 КУпАП «Проживання  без  паспорта  громадянина  України  або  без  реєстрації  місця  проживання»  та накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді  штрафу.

Голосували:

За-11

Проти-0

Утрималися- 0

ВИРІШИЛИ : рішення 92додається

 

СЛУХАЛИ: Про взяття Тарасової Е.В. на соціальний квартирний облік.

 

Допов. Кривенко Ю.В.

Шановні члени виконавчого комітету! До Зачепилівської селищної ради надійшла  заява від  гр. Тарасової Е.В.  , яка мешкає за адресою: вул.. Героїв Чорнобильців ,56 гуртожиток, м. Чугуїв, Харківської області, про поставлення на соціальний квартирний облік.

Пропоную взяти на соціальний квартирний облік Зачепилівської селищної ради Тарасову Ельвіру Василівну, 2001 р.н., як дитину позбавлену батьківського піклування, яка не забезпечена житлом, та включити до списку позачергового забезпечення житловою площею.

Голосували:

За-11

Проти-0

Утрималися- 0

ВИРІШИЛИ : рішення №93 додається

 

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проектно-кошторисної документації з реконструкції вуличного освітлення  вул.. Центральній в с.Бердянка, зачепилівського району, Харківської області.

 

Допов. Кривенко Ю.В.

Шановні члени виконавчого комітету! Пропоную надати дозвіл на розробку проектно-кошторисної документації з реконструкції вуличного освітлення по вул. Центральній в с.Бердянка, Зачепилівського району, Харківської області

 

Голосували:

За-11

Проти-0

Утрималися- 0

ВИРІШИЛИ : рішення № 94 додається

 

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проектно-кошторисної документації з реконструкції вуличного освітлення по вул. 14 гвардійської Стрілкової дивізії в с. Бердянка, Зачепилівського району, Харківської області.

Допов. Кривенко Ю.В.

Шановні члени виконавчого комітету!  Пропоную надати дозвіл на розробку проектно-кошторисної документації з реконструкції вуличного освітлення по вул. 14 Стрілкової дивізії в с.Бердянка, Зачепилівського району, Харківської області

Голосували:

За-11

Проти-0

Утрималися- 0

ВИРІШИЛИ : рішення №95 додається

 

СЛУХАЛИ: Про розгляд протоколу про адміністративне правопорушення відносно гр.. Коваленко М.В.

 

 

Допов. Кривенко Ю.В.

Шановні члени виконавчого комітету!      Пропоную   розглянути                  Розглянувши  протокол  про  адміністративне  правопорушення  № 00002  від  25.04.2018  року,  складений  в.о. старостою  Сомівського   старостинського округу  Пашенко В.М.  у  відношенні  до  громадянина  Коваленко Миколи Вікторовича  ,  мешканця  села  Сомівка  Зачепилівського  району  Харківської  області, за ст. 197 Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі – КУпАП) «Проживання  без  паспорта  громадянина  України  або  без  реєстрації  місця  проживання»,  який надійшов до виконавчого комітету 25.04.2018 року, вислухавши осіб, що брали участь у розгляді справи, та дослідивши докази, виконавчий комітет селищної  ради встановив, що громадянин Коваленко М.В. вчинив правопорушення, яке полягало у наступному: ним не було вчасно зареєстровано місце проживання що  є  порушенням  Положення про паспорт громадянина України, затвердженого Постановою Верховної Ради України  №2503-ХІІ від 26.06.1992 р. зі  змінами.

Відповідальність  за вчинення даного правопорушення передбачена ст. 197 КУпАП « Проживання без паспорта громадянина України або без реєстрації місця проживання».

Пропоную  визнати громадянина Коваленко Миколу Вікторовича винним  у вчиненні адміністративного правопорушення та притягнути його до адміністративної відповідальності  за адміністративне правопорушення – порушення Положення про паспорт громадянина України, затвердженого Постановою Верховної Ради України №2503-ХІІ від 26.06.1992 р. – відповідальність за яке передбачена  ст. 197 КУпАП «Проживання без паспорта громадянина України або без реєстрації місця проживання».»  та накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді  штраф.  (Постанова  додається).

 

Голосували:

За-11

Проти-0

Утрималися- 0

ВИРІШИЛИ : рішення №96 додається

 

 

 

 

Селищний голова Кривенко Ю.В.
Join Us Facebook
посилання