Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
ЗАЧЕПИЛІВСЬКИЙ РАЙОН
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 23/06/2020 року№112смт. Зачепилівка
Про взяття Лисенка Є.В. на соціальний квартирний облік

Керуючись ст. 144 Конституції України, ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Житлового кодексу Української РСР та Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, розглянувши заяву вх.№443/02.01-14 від 04.03.2020 року від гр. Лисенка Є.В., який мешкає вул. Героїв Чорнобильців, 56, м. Чугуїв, Харківської області, про поставлення на соціальний квартирний облік, виконавчий комітет Зачепилівської селищної ради

ВИРІШИВ

1. Взяти на соціальний квартирний облік Зачепилівської селищної ради Лисенка Євгенія Вікторовича, 19.11.2001 р.н., як дитину позбавлену батьківського піклування, яка не забезпечена житлом та включити до списку позачергового забезпечення житловою площею.
2. Начальнику відділу у справах дітей, сім’ї та соціального захисту населення Зачепилівської селищної ради Семенець І.Ю. забезпечити реєстрацію інформації про гр. Лисенка Євгенія Вікторовича в Єдиному державному реєстрі громадян, які потребують поліпшення житлових умов.
3. Копію даного рішення направити службі у справах дітей Зачепилівської райдержадміністрації та долучити до облікової справи.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на начальника відділу у справах дітей, сім’ї та соціального захисту населення Зачепилівської селищної ради Семенець І.Ю.

Селищний голова Юрій КРИВЕНКО

Join Us Facebook
посилання