Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
Зачепилівського району
Харківської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 18/04/2019 року№74смт. Зачепилівка
Про взяття Печериці С.В. на квартирний облік Зачепилівської селищної ради

Керуючись ст.144 Конституції України, ст.30 Закону України «про ісцеве самоврядування в Україні», Житлового кодексу Української РСР та Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, розглянувши заяву вх.№ 42/02.01-10 від 11.03.2019 року гр. Печериці Сергія Вікторовича, 03.07.1989 року народження, який потребує поліпшення житлових умов і мешкає за адресою:вул.Будівельна,7, с.Кочетівка, Зачепилівського району , Харківської області про поставлення на квартирний облік, виконавчий комітет Зачепилівської селищної ради

ВИРІШИВ:

  1. Взяти на квартирний облік Зачепилівської селищної ради Печерицю Сергія Вікторовича, 03.07.1989 року народження, який проживає в квартирі нижче за встановлений рівень та включити до списку чергового забезпечення житловою площею.
  2. Начальнику відділу у справах дітей, сім’ї та соціального захисту населення Зачепилівської селищної ради Семенець І.Ю. забезпечити реєстрацію інформації про гр. Печерицю Сергія Вікторовича в Єдиному державному реєстрі громадян, які потребують поліпшення житлових умов.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на начальника відділу у справах дітей, сім’ї та соціального захисту населення Зачепилівської селищної ради Семенець І.Ю.

 

 

 

Селищний голова                                                          Ю.КРИВЕНКО

Join Us Facebook
посилання