Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
ЗАЧЕПИЛІВСЬКИЙ РАЙОН
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 23/07/2020 рокусмт. Зачепилівка

Харківська область
Зачепилівський район
Зачепилівська селищна рада
ПРОТОКОЛ №11
Засідання виконавчого комітету

Від 23.07. 2020 року
Головуючий на засіданні –
Кривенко Ю.В.-селищний голова
Члени виконкому:
Грамма Л.Ю. - секретар виконавчого комітету
Згонник Вікторія Василівна- в.о. старости
Тимченко Ігор Владиславович- в.о. старости;
Гужва Наталія Миколаївна- в.о. старости;
Осадчий Олександр Володимирович- директор ТОВ «Дружба»
Однорал Світлана Миколаївна- начальник відділу економіки Зачепилівської селищної ради
Зіжко Ганна Василівна- головний спеціаліст земельних відносин
Глянь Іван Данилович- генеральний директор КСП «Фрунзе»
Безчасний Анатолій Олексійович - майстер відділу благоустрою
Комаревська Валентина Миколаївна-в.о.старости

Порядок денний

1. Про внесення змін до рішень виконавчих комітетів.
2. Про внесення змін виконавчого комітету від 26.07.2019 року №161 Про затвердження складу та Положення про комісію з питань формування пропозицій стосовно потреби щодо спрямування субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, і визначення дітей, яким буде придбано житло або призначено грошову допомогу .
3. Про впорядкування поштових адрес по вул.. Центральна , смт.Зачепилівка, Зачепилівського району, Харківської області.
4. Про надання одноразової матеріальної допомоги гр.Лисяку С.Я., Терлибабі М.Г., Карнаух О.О., Грабко С.Б., Кліценко М.М., Манченко В.І., Голуб Г.М., Акопян А.М. , Золотарьовій В.
5. Про розгляд заяви від гр.. Власової Є.І.
6. Про розгляд заяви від гр.. Горкунової Н.О.
7. Про надання дозволу гр.. Макаренко М.О. на видалення зелених насаджень в с. Сомівка

8. Про надання дозволу відділу благоустрою на видалення зелених насаджень в селі Бердянка на території Бердянського НВК 12 дерев.

9. Про надання дозволуна підписання договору дарування квартири.

10. Про надання дозволу на підключення та проведення водопроводу від центральної системи водопостачання до домогосподарства гр.. Краснощокової Н.В.

11. Про надання дозволу на підключення та проведення водопроводу від центральної системи водопостачання до домогосподарства гр.. Васильковського Р.В.
12. Про затвердження списків дітей від 0до 6 років, від 6до 18 років.
13. Про розгляд адмін. протоколу ст..197 Калін А.Б.
14. Про розгляд адмін. протоколів ст.. 198 Оданець В.В., Жгілов А.В.
15. Про затвердження Положення про розміщення контейнерів для твердих побутових відходів на території населених пунктів Зачепилівської селищної ради.

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до рішень виконавчих комітетів.

Допов. Кривенко Ю.В.
Шановні члени виконавчого комітету! З метою забезпечення прав на житло дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклуванняь пропоную
внести зміни до рішень виконавчого комітету Зачепилівської селищної ради:

- від 10.06.2015 року № 29 «Про взяття Василенка Юрія Юрійовича на соціальний квартирний облік»;
- від 06.10.2016 року № 69 «Про взяття Калачової І.М. на соціальний квартирний облік»;
- від 06.10.2016 року № 70 «Про взяття Калачової Ю.М. на соціальний квартирний облік»;
- від 27.02.2017 року № 10 «Про взяття Якимець А.П. на соціальний квартирний облік»;
- від 21.07.2017 року № 54 «Про взяття Овсянікову Л.О. на соціальний квартирний облік»;
- від 25.04.2018 року № 93 «Про взяття Тарасова Є.В. на соціальний квартирний облік»;
- від 21.01.2019 року № 15 «Про взяття Терещенко К.О. на соціальний квартирний облік»;
- від 21.02.2019 року № 4 «Про взяття Козакевич Я.О. на соціальний квартирний облік»;
- від 24.05.2019 року № 99 «Про взяття Зубатової Т,м. на соціальний квартирний облік»;
- від 27.09.2019 року № 201 «Про взяття Зінченко К.Д. на соціальний квартирний облік»;
- від 27.09.2019 року № 200 «Про взяття Сербул К.А. на соціальний квартирний облік»;
- від 28.11.2019 року № 289 «Про взяття Єгорова А.К. на соціальний квартирний облік»;
- від 11.03.2020 року № 57 «Про взяття Сукова В.А. на соціальний квартирний облік»,
а саме словосполучення «соціальний квартирний облік» замінити на словосполучення «квартирний облік».
-Внести зміни до рішень виконавчого комітету Миколаївської сільської ради:

- від 25.03.2016 року № 6/16 «Про взяття дітей-сиріт Осокіна А.С., Котова Я.А. на соціальний квартирний облік Миколаївської сільської ради»;
- від 08.08.2017 року № 19-А/17 «Про взяття дитини позбавленої батьківського піклування Будицьку Тетяну Сергіївну на соціальний квартирний облік Миколаївської сільської ради»,
а саме словосполучення «соціальний квартирний облік» замінити на словосполучення «квартирний облік».
- Внести зміни до рішень виконавчого комітету Бердянської сільської ради:

- від 25.06.2014 року № 13 «Про постановку на соціальний квартирний облік, дитину, позбавлену батьківського піклування Жарковську І.А.»
- від 24.10.2011 року № 29 «Про постановку на соціальний квартирний облік дитину-сироту Терещенка С.В.»
- від 29.05.2012 року № 21 «Про постановку на соціальний квартирний облік дитину, позбавлену батьківського піклування Жарковську А.І.»
- від 22.03.2012 року № 04 «Про постановку на соціальний квартирний облік дитину, позбавлену батьківського піклування Шевчук А.І.»,
а саме словосполучення «соціальний квартирний облік» замінити на словосполучення «квартирний облік».
- Внести зміни до рішень виконавчого комітету Сомівської сільської ради:

- від 04.04.2013 року № 3 «Про взяття Редько Є.О. на соціальний квартирний облік Сомівської сільської ради»,
а саме словосполучення «соціальний квартирний облік» замінити на словосполучення «квартирний облік». Начальнику відділу у справах дітей, сім’ї та з питань соціального захисту населення Семенець Ірині Юріївні провести впорядкування списку та черги осіб, які перебувають на квартирному обліку в Зачепилівській селищній раді згідно додатку №1.
Голосували:
За-11
Проти-0
Утрималися- 0
ВИРІШИЛИ : рішення №120 додається
СЛУХАЛИ: Про внесення змін виконавчого комітету від 26.07.2019 року №161 Про затвердження складу та Положення про комісію з питань формування пропозицій стосовно потреби щодо спрямування субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, і визначення дітей, яким буде придбано житло або призначено грошову допомогу .

Допов. Кривенко Ю.В.
Шановні члени виконавчого комітету! Пропоную внести зміни до рішення виконавчого комітету Зачепилівської селищної ради від 26.07.2019 року№161 «Про затвердження складу та Положення про комісію з питань формування пропозицій щодо потреби в субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, а саме Змінити склад комісії з питань формування пропозицій стосовно потреби щодо спрямування субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей - сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, і визначення дітей, яким буде придбано житло або призначено грошову компенсацію» та викласти в наступній редакції, згідно з додатком №1
.
Голосували:
За-11
Проти-0
Утрималися- 0
ВИРІШИЛИ : рішення №121 додається
СЛУХАЛИ: Про впорядкування поштових адрес по вул.. Центральна , смт.Зачепилівка, Зачепилівського району, Харківської області.

Допов. Кривенко Ю.В.
Шановні члени виконавчого комітету! До Зачепилівської селищної ради надійшла заява від Василенка Сергія Васильовича щодо зміни адресного номера земельної ділянки в смт. Зачепилівка по вулиці Центральна. З метою впорядкування адресної нумерації пропоную змінити поштову адресу земельній ділянці для обслуговування закладу торгівлі /кад. №6322255100:01:002:0188/ власником якої являється гр. Василенко Сергій Васильович
стара нумерація : нова нумерація
вул.Центральна ,48 Центральна 46Г,

Голосували:
За-11
Проти-0
Утрималися- 0
ВИРІШИЛИ : рішення №122 додається
СЛУХАЛИ: Про надання одноразової матеріальної допомоги гр.Лисяку С.Я., Терлибабі М.Г., Карнаух О.О., Грабко С.Б., Кліценко М.М., Манченко В.І., Голуб Г.М., Акопян А.М. , Золотарьовій В.
Допов. Кривенко Ю.В.
Шановні члени виконавчого комітету! Пропоную розглянути протокол засідання комісії по наданню одноразової матеріальної допомоги громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах та іншим категоріям громадян , які проживають в населених пунктах Зачепилівської селищної ради від 21.07.2020 року, щодо надання одноразової матеріальної допомоги в зв’язку зі скрутним матеріальним становищем , та надати
-гр. Лисяку Сергію Яковичу 1954 року народження що проживає за адресою: вул. Українська буд.8, кв.1, смт. Зачепилівка, Зачепилівського району, Харківської області одноразову матеріальну допомогу в розмірі 5000 гривень на подолання наслідків пожежі .
- гр. Терлибабі Катерині Іванівні 1956 року народження що проживає за адресою: вул. Центральна буд. 57, кв.1 , смт. Зачепилівка, Зачепилівського району, Харківської області одноразову матеріальну допомогу в розмірі 3000 гривень на лікування чоловіка Терлибаби Миколи Григоровича 1956 року народження.
- гр. Карнаух Ользі Олексіївні 1987 року народження що проживає за адресою: вул.. 14 Гвардійської стрілецької дивізії , буд.29, кв.2, смт. Зачепилівка, Зачепилівського району, Харківської області одноразову матеріальну допомогу в розмірі 2000 гривень на лікування .
- гр. Грабко Ганні Іванівні 1966 року народження що проживає за адресою: вул. Якова Покуса буд. 44а, кв. , смт. Зачепилівка, Зачепилівського району, Харківської області одноразову матеріальну допомогу в розмірі 5000 гривень на лікування чоловіка Грабко Сергія Борисовича 1965 року народження.
- гр. Кліценко Марії Миколаївні 1965 року народження , що проживає за адресою: вул. Красноградська,70 с. Миколаївка, Зачепилівського району, Харківської області одноразову матеріальну допомогу в розмірі 3000гривень на поховання співмешканця Сєрікова Андрія Вікторовича.
- гр. Манченко Ларисі Олексіївні 1958 року народження що проживає за адресою: вул. Південна,5 , с. Забарино, Зачепилівського району, Харківської області одноразову матеріальну допомогу в розмірі 5000 гривень на лікування чоловіка Манченка Віктора Івановича 1952 року народження.
- гр. Голуб Григорію Михайловичу 1957 року народження що проживає за адресою: вул. Соборна, буд.42, смт. Зачепилівка, Зачепилівського району, Харківської області одноразову матеріальну допомогу в розмірі 5000 гривень на лікування
- гр. Акопян Альбіні Миколаївні 1951 року народження , що проживає за адресою: вул. Садова,44 с. Першотравневе Зачепилівського району, Харківської області одноразову матеріальну допомогу в розмірі 3000гривень на поховання сина Акопяна Еріка Гаджибабовича.
- гр. Золотарьовій Валентині Василівні 1952 року народження що проживає за адресою: вул. Харківська , буд.1, кв.16, смт. Зачепилівка, Зачепилівського району, Харківської області одноразову матеріальну допомогу в розмірі 3000 гривень на лікування .
- гр. Чернишову Олександру Миколайовичу 1980 року народження що проживає за адресою: с. Забарино, Зачепилівського району, Харківської області одноразову матеріальну допомогу в розмірі 5000 гривень на лікування дружини Чернишової Катерини Миколаївни 1984 року народження.
Голосували:
За-11
Проти-0
Утрималися- 0
ВИРІШИЛИрішення№123-132 додаються
СЛУХАЛИ: Про розгляд заяви від гр.. Власової Є.І.

Допов. Кривенко Ю.В.
Шановні члени виконавчого комітету! Розглянувши протокол засідання комісії по наданню одноразової матеріальної допомоги громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах та іншим категоріям громадян , які проживають в населених пунктах Зачепилівської селищної ради від 21.07.2020 року, щодо надання одноразової матеріальної допомоги в зв’язку зі скрутним матеріальним становищем. Пропоную відмовити гр. Власовій Євгенії Іванівні 1936 року народження про надання матеріальної допомоги на придбання матеріалу для перекриття даху в зв’язку з тим що подані документи не відповідають вимогам «Положення про порядок надання одноразової матеріальної допомоги громадянам, які опинились в складних життєвих обставинах та іншим категоріям громадян які проживають в населених пунктах Зачепилівської селищної ради» затвердженого 9 сесією 8 скликання від 27.03.2018 року. Надання матеріальної допомоги громадянам на проведення ремонтних робіт даху Положенням не передбачено.
Голосували:
За-11
Проти-0
Утрималися- 0
ВИРІШИЛИ : рішення №133 додається
СЛУХАЛИ: Про розгляд заяви від гр.. Горкунової Н.О
Допов. Кривенко Ю.В.
Шановні члени виконавчого комітету! Розглянувши протокол засідання комісії по наданню одноразової матеріальної допомоги громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах та іншим категоріям громадян , які проживають в населених пунктах Зачепилівської селищної ради від 21.07.2020 року, щодо надання одноразової матеріальної допомоги в зв’язку зі скрутним матеріальним становищем .Пропоную відмовити гр. Горкуновій Надії Олександрівні 1959 року народження про надання матеріальної допомоги на придбання великої рогатої худоби (корови) в зв’язку з тим що подані документи не відповідають вимогам «Положення про порядок надання одноразової матеріальної допомоги громадянам, які опинились в складних життєвих обставинах та іншим категоріям громадян які проживають в населених пунктах Зачепилівської селищної ради» затвердженого 9 сесією 8 скликання від 27.03.2018 року. Надання матеріальної допомоги громадянам на придбання великої рогатої худоби Положенням не передбачено.
Голосували:
За-11
Проти-0
Утрималися- 0
ВИРІШИЛИ : рішення №134 додається

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу гр.. Макаренко М.О. на видалення зелених насаджень в с. Сомівка
Допов. Кривенко Ю.В.
Шановні члени виконавчого комітету! Пропоную розглянути акт обстеження зелених насаджень, що підлягають знесенню від 20.07.2020 року, та:надати дозвіл Макаренку Миколі Олексійовичу провести знесення :
-вулиця Набережна, 8, с. Сомівка, Зачепилівського району, Харківської області
-1 (одна ) деревина- клен.
Голосували:
За-11
Проти-0
Утрималися- 0
ВИРІШИЛИ : рішення №135 додається
СЛУХАЛИ: Про надання дозволу відділу благоустрою на видалення зелених насаджень в селі Бердянка на території Бердянського НВК 12 дерев.
.
Допов. Кривенко Ю.В.
Шановні члени виконавчого комітету! Пропоную розглянути акт обстеження зелених насаджень, що підлягають знесенню від 21.07.2020 року та надати дозвіл відділу благоустрою Зачепилівської селищної ради провести знесення :
-вулиця 14Гвардійської Стрілецької дивізії,64 с.Бердянка, Зачепилівського району, Харківської області (подвір’я Бердянського НВК)
-6 (шість ) деревин- осика
- 6 (шість ) деревин- осокора
Голосували:
За-11
Проти-0
Утрималися- 0
ВИРІШИЛИ : рішення №136 додається
СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на підписання договору дарування квартири.

Допов. Кривенко Ю.В.
Шановні члени виконавчого комітету! Пропоную розглянути протокол органу опіки та піклування Зачепилівської селищної ради від 10.07.2020 року, про надання дозволу матері Черкащенко Ангеліні Анатоліївні 14.06.1983 р.н. на підписання договору дарування квартири розташованої за адресою: вул. Харківська 54, кв.6, с. Кочетівка, Зачепилівського району, Харківської області, в якій проживають неповнолітній син Черкащенко Данило Володимирович 08.08.2006 р.н. та малолітній син Черкащенко Назарій Володимирович 10.05.2012 р.н.,та надати дозвіл матері Черкащенко Ангеліні Анатоліївні 14.06.1983 р.н. на підписання договору дарування квартири розташованої за адресою: вул. Харківська 54, кв.6, с. Кочетівка, Зачепилівського району, Харківської області, в якій проживають неповнолітній син Черкащенко Данило Володимирович 08.08.2006 р.н. та малолітній син Черкащенко Назарій Володимирович 10.05.2012 р.нГолосували:
За-11
Проти-0
Утрималися- 0
ВИРІШИЛИ : рішення №137 додається

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на підключення та проведення водопроводу від центральної системи водопостачання до домогосподарства гр.. Краснощокової Н.В.
Допов. Кривенко Ю.В.
Шановні члени виконавчого комітету! Пропоную розглянути заяву гр. Краснощокової Наталі Володимирівни , яка проживає за адресою: вул. Покуси Якова,43 з проханням надати дозвіл на проведення водогону до будинку № 43 по вул. Покуси Якова, смт.Зачепилівка та надати Краснощоковій Наталі Володимирівні дозвіл на проведення та підключення водопроводу з центральної системи водопостачання до її домоволодіння , що розташоване за адресою: вул. Покуси Якова,43, смт. Зачепилівка, Зачепилівського району, Харківської області Голосували:
За-11
Проти-0
Утрималися- 0
ВИРІШИЛИ : рішення №138 додається
СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на підключення та проведення водопроводу від центральної системи водопостачання до домогосподарства гр.. Васильковського Р.В.
Допов. Кривенко Ю.В.
Шановні члени виконавчого комітету! Пропоную розглянути заяву гр. Васильковського Руслана Вікторовича , яка проживає за адресою: вул. Покуси Якова,45 з проханням надати дозвіл на проведення водогону до будинку № 45 по вул. Покуси Якова, смт.Зачепилівка та надати Васильковському Руслану Вікторовичу дозвіл на проведення та підключення водопроводу з центральної системи водопостачання до його домоволодіння , що розташоване за адресою: вул. Покуси Якова,45, смт. Зачепилівка, Зачепилівського району, Харківської області.
Голосували:
За-11
Проти-0
Утрималися- 0
ВИРІШИЛИ : рішення №139 додається
СЛУХАЛИ: Про затвердження списків дітей від 0до 6 років, від 6до 18 років.
Допов. Кривенко Ю.В.
Шановні члени виконавчого комітету! З метою забезпечення своєчасного і в повному обсязі обліку дітей дошкільного та шкільного віку які закріплені за територією обслуговування КЗ «Орчицька початкова школа» Зачепилівської селищної ради пропоную :

1. Затвердити списки дітей дошкільного віку, які закріплені за територією обслуговування КЗ «Орчицька початкова школа» Зачепилівської селищної ради .
2. Затвердити списки дітей шкільного віку, які закріплені за територією обслуговування КЗ «Орчицька початкова школа» Зачепилівської селищної ради , Зачепилівського району, Харківської області.
Голосували:
За-11
Проти-0
Утрималися- 0
ВИРІШИЛИ : рішення №140 додається

СЛУХАЛИ: Про розгляд адмін. протоколу ст..197 Калін А.Б.
Допов. Кривенко Ю.В.
Шановні члени виконавчого комітету! Розглянувши протокол про адміністративне правопорушення № 00001 від 11.06.2020 року, складений в.о.старости Забаринського старостинського округу №2 Бака С.В. у відношенні до громадянина Калін Альони Борисівни за ст. 197 Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі – КУпАП) «Проживання без паспорта громадянина України або без реєстрації місця проживання», який надійшов до виконавчого комітету 11.06.2020 року, вислухавши осіб, що брали участь у розгляді справи, та дослідивши докази, виконавчий комітет селищної ради встановив, що громадянка Калін Альони Борисівни вчинила правопорушення, яке полягало у наступному: нею не було вчасно зареєстровано місце проживання , що є порушенням Положення про паспорт громадянина України, затвердженого Постановою Верховної Ради України №2503-ХІІ від 26.06.1992 р. зі змінами.
Відповідальність за вчинення даного правопорушення передбачена ст. 197 КУпАП «Проживання без паспорта громадянина України або без реєстрації місця проживання».
На підставі викладеного визнати громадянку Калін Альону Борисівну винною у вчиненні адміністративного правопорушення та притягнути її до адміністративної відповідальності за адміністративне правопорушення – порушення Положення про паспорт громадянина України, затвердженого Постановою Верховної Ради України №2503-ХІІ від 26.06.1992 р. - відповідальність за яке передбачена ст. 197 КУпАП «Проживання без паспорта громадянина України або без реєстрації місця проживання» та накласти на неї адміністративне стягнення у вигляді штрафу . (Постанова додається).

Голосували:
За-11
Проти-0
Утрималися- 0
ВИРІШИЛИ : рішення №141 додається
СЛУХАЛИ: Про розгляд адмін. протоколів ст.. 198 Оданець В.В.
Допов. Кривенко Ю.В.
Шановні члени виконавчого комітету! Пропоную розглянути протокол про адміністративне правопорушення № 00011від 24.06.2020 року, складений відповідальною особою Зачепилівської селищної ради Грамма Л.Ю. у відношенні до громадянина Оданець Владислава Володимировича
мешканця, вул.. Миру,3,с.Нагірне, Зачепилівського району Харківської області, за ст. 198 Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі – КУпАП) «Проживання без паспорта громадянина України або без реєстрації місця проживання», який надійшов до виконавчого комітету 24.06.2020 року, вислухавши осіб, що брали участь у розгляді справи, та дослідивши докази, виконавчий комітет селищної ради встановив, що громадянин Оданець В.В. вчинив правопорушення, яке полягало у наступному: ним був втрачений паспорт з власної необережності що є порушенням Положення про паспорт громадянина України, затвердженого Постановою Верховної Ради України №2503-ХІІ від 26.06.1992 р. зі змінами.
Відповідальність за вчинення даного правопорушення передбачена ст. 198 КУпАП « Умисне зіпсуття паспорта чи втрата його з необережності».
На підставі викладеного визнати громадянина Оданець Владислава Володимировича винним у вчиненні адміністративного правопорушення та притягнути його до адміністративної відповідальності за адміністративне правопорушення – порушення Положення про паспорт громадянина України, затвердженого Постановою Верховної Ради України №2503-ХІІ від 26.06.1992 р. - відповідальність за яке передбачена ст. 198 КУпАП «Умисне зіпсуття паспорта чи втрата його з необережності » та накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу. (Постанова додається).
Голосували:
За-11
Проти-0
Утрималися- 0
ВИРІШИЛИ : рішення №142 додається

СЛУХАЛИ: Про розгляд адмін. протоколів ст.. 198 Жгілов А.В.
Допов. Кривенко Ю.В.
Шановні члени виконавчого комітету! Розглянувши протокол про адміністративне правопорушення № 000002 від 16.07.2020 року, складений відповідальною особою Бердянського старостинського округу №1 Думанецькою Іриною Олександрівною у відношенні до громадянина Шварко Максима Анатолійовича за ст. 197 Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі – КУпАП) «Проживання без паспорта громадянина України або без реєстрації місця проживання», який надійшов до виконавчого комітету 27.02.2020 року, вислухавши осіб, що брали участь у розгляді справи, та дослідивши докази, виконавчий комітет селищної ради встановив, що громадянин Жгілов Андрій Віталійович вчинив правопорушення, яке полягало у наступному: ним був втрачений паспорт з власної необережності що є порушенням Положення про паспорт громадянина України, затвердженого Постановою Верховної Ради України №2503-ХІІ від 26.06.1992 р. зі змінами.
Відповідальність за вчинення даного правопорушення передбачена ст. 198 КУпАП « Умисне зіпсуття паспорта чи втрата його з необережності».
На підставі викладеного визнати громадянина Жгілов Андрія Віталійовича винним у вчиненні адміністративного правопорушення та притягнути його до адміністративної відповідальності за адміністративне правопорушення – порушення Положення про паспорт громадянина України, затвердженого Постановою Верховної Ради України №2503-ХІІ від 26.06.1992 р. - відповідальність за яке передбачена ст. 197 КУпАП «Проживання без паспорта громадянина України або без реєстрації місця проживання» та накласти на неї адміністративне стягнення у вигляді штрафу . (Постанова додається).

Голосували:
За-11
Проти-0
Утрималися- 0
ВИРІШИЛИ : рішення №143 додається

СЛУХАЛИ: Про затвердження Положення про розміщення контейнерів для твердих побутових відходів на території населених пунктів Зачепилівської селищної ради.
Допов. Кривенко Ю.В.
Шановні члени виконавчого комітету! з метою впорядкування процедури визначення місць для розміщення контейнерних майданчиків та контейнерів для твердих побутових відходів на території населених пунктів Зачепилівської селищної ради пропоную затвердити Положення про розміщення контейнерів для твердих побутових відходів на території населених Зачепилівської селищної ради (додаток 1).

Голосували:
За-11
Проти-0
Утрималися- 0
ВИРІШИЛИ : рішення №144 додається

Селищний голова Юрій КРИВЕНКО

Join Us Facebook
посилання