1545

Урядова гаряча лінія

Зачепилівська громада

Зачепилівський район, Харківська область

(05761) 51652

Телефон

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
ЗАЧЕПИЛІВСЬКИЙ РАЙОН
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 31/10/2019 року№259смт. Зачепилівка
Про здійснення заходів з проведення благоустрою вулиць населених пунктів.

Заслухавши інформацію майстра відділу благоустрою Зачепилівської селищної ради Безчасного А.О. про проведення заходів щодо приведення в належний санітарний та естетичний вигляд території населених пунктів Зачепилівської об’єднаної територіальної громади в рамках проведення благоустрою населених пунктів.
Враховуючи вищезазначене , з метою поліпшення екологічного стану територій населених пунктів Зачепилівської селищної ради для забезпечення сприятливих умов проживання населення та відповідно до ст..ст.30,31,32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет селищної ради
ВИРІШИВ:

1. Здійснити та провести благоустрій та впорядкування вулиць на території населених пунктів Зачепилівської селищної ради .
2. Провести загальний суботник по благоустрою та прибиранню території населених пунктів Зачепилівської селищної ради .
3. Забезпечити видалення дерев, що досягли граничного віку.
4. Забезпечити підрізання дерев вздовж проїжджої частини, які заважають руху транспорту та створюють загрозу для пішоходів.
5. Керівникам підприємств, організацій, установ, приватним підприємцям, забезпечити виконання заходів по даному питанню.
6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу архітектури, містобудування та житлово-комунального господарства Швецова В.В.

Селищний голова Ю.КРИВЕНКО