Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
ЗАЧЕПИЛІВСЬКИЙ РАЙОН
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 08/11/2019 року№289смт. Зачепилівка
Про взяття Єгорова А.К. на соціальний квартирний облік Зачепилівської селищної ради

Керуючись ст.144 Конституції України, ст.30 Закону України «про ісцеве самоврядування в Україні», Житлового кодексу Української РСР та Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, розглянувши заяву гр. Захарової Олени Миколаївни вх.№ 160/02.01-10 від 04.11.2019 року, яка мешкає по вул.Українська, 8-а,кв.8, Зачепилівського району, Харківської області про поставлення на соціальний квартирний облік, виконавчий комітет Зачепилівської селищної ради

ВИРІШИВ:
1. Взяти на квартирний облік Зачепилівської селищної ради Єгорова Антона Костянтиновича, 26.10.2003 р.н., як дитину позбавлену батьківського піклування, яка не забезпечена житлом та включити до списку позачергового забезпечення житловою площею.
2. Начальнику відділу у справах дітей, сім’ї та соціального захисту населення Зачепилівської селищної ради Семенець І.Ю. забезпечити реєстрацію інформації про гр. Єгорова Антона Костянтиновича в Єдиному державному реєстрі громадян, які потребують поліпшення житлових умов.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на начальника відділу у справах дітей, сім’ї та соціального захисту населення Зачепилівської селищної ради Семенець І.Ю.

Секретар ради Л.БЕЗЧАСНА

Join Us Facebook
посилання