Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
ЗАЧЕПИЛІВСЬКИЙ РАЙОН
Харківської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 28/09/2018 року№19

Харківська область

Зачепилівський район

Зачепилівська селищна рада

ПРОТОКОЛ №19

Засідання виконавчого комітету

 

Від  28 вересня    2018 року

Головуючий на засіданні –

Кривенко Ю.В.- селищний голова

Члени виконкому:

Грамма Л.Ю. – секретар виконавчого комітету

Зіновей Світлана Михайлівна- головний бухгалтер селищної ради;

Бесчасний Анатолій Олексійович- майстер відділу благоустрою;

Осадчий  Олександр Володимирович- директор ТОВ «Дружба»

Гарнюк Олена Василівна –  керівник апарату Зачепилівського районного суду Харківської області.

Згонник Вікторія Василівна- в.о. старости;

Бака Світлана Валентинівна- в.о. старости;

Тимченко Ігор Владиславович- в.о. старости;

Гужва Наталія Миколаївна- в.о. старости;

Однорал Світлана Миколаївна- начальник відділу економіки Зачепилівської селищної ради

Глянь Іван Данилович – генеральний директор КСП «Фрунзе»

Зеленський Олександр Миколайович – начальник відділу освіти , молоді та спорту

 

Порядок денний

  1. Про перенесення кошторисних призначень .
  2. Про надання дозволу на списання нежитлового приміщення будівлі телятника- Ж  с. Семенівка.
  3. Про надання дозволу на списання нежитлових приміщень: контора А,склад Н, склад КДКУ ,корівник 2М, зерносховище Д в с. Семенівка .
  4. Про розгляд протоколу про адміністративне правопорушення відносно гр. Покуса М.І. ст.198
  5. Про розгляд протоколу про адміністративне правопорушення відносно гр.  Осадча А.С.ст..198
  6. Про надання дозволу на підписання договору дарування квартири.
  7. Про розгляд протоколу про адміністративне правопорушення відносно гр. Матусевич Р.О.
  8. Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта будівництва.
  9. Про надання дозволу на виготовлення проектно- кошторисної документації щодо будівництва майданчику  зі штучним покриттям для мініфутболу на території парку по вул. Центральна  у  смт.Зачепилівка, Зачепилівського району, Харківської області.

 

СЛУХАЛИ: Про перенесення кошторисних призначень

Допов. Кривенко Ю.В.

 

Шановні члени виконавчого комітету! Пропоную  перенести кошти по головному розпоряднику бюджетних коштів – Зачепилівській селищній раді по наступних ТПКВКМБ:

Перенести кошти по ТПКВКМБ 0117367 Фонд 07 (згідно довідки Департаменту фінансів ХОДА від 25.09.2018 № 664 за рахунок обласної субвенції)

КЕКВ 3122 з  грудня -203 000,00 грн. на КЕКВ 3122 вересень +203 000,00 грн.,

Перенести кошти по ТПКВКМБ 0117367 Фонд 07 (згідно довідки Департаменту фінансів ХОДА від 25.09.2018 № 665)

КЕКВ 3122 з грудня -1 827 000,00 грн. на КЕКВ 3122 вересень +1 827 000,00 грн..

Голосували :

За-13

Проти-0

Утрималися- 0

ВИРІШИЛИ : рішення №212 приймається

 

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу  на списання нежитлового приміщення будівлі телятника- Ж  с. Семенівка.

.

Допов. Кривенко Ю.В.

 

Шановні члени виконавчого комітету! До Зачепилівської селищної ради надійшла заява від приватного сільськогосподарського підприємства «Володимир» генерального директора Цибуленко В.М. з проханням надати дозвіл на списання нежитлового приміщення телятника-Ж  та розглянувши  акт обстеження нежитлового приміщення телятника-Ж за адресою: вул. Козирєва б/н с. Семенівка, Зачепилівського району, Харківської області від 17.09.2018 року . Пропоную списати нежитлове приміщення будівлю телятник-Ж, що розташований за адресою: вул. Козирєва б/н с. Семенівка, Зачепилівського району, Харківської області, як такий що повністю зруйнований та відновленню не підлягає.

 

Голосували :

За-13

Проти-0

Утрималися- 0

ВИРІШИЛИ : рішення №213 приймається.

 

СЛУХАЛИ:  Про надання дозволу на списання нежитлових приміщень:  контора А,склад Н, склад КДКУ ,корівник 2М, зерносховище Д в с. Семенівка .

Допов. Кривенко Ю.В.

 

Шановні члени виконавчого комітету! До Зачепилівської селищної ради надійшла заява від приватного сільськогосподарського підприємства «Володимир» генерального директора Цибуленко В.М. з проханням надати дозвіл на дозвіл на списання нежитлових приміщень будівель контори А1, зерносховища Д, складу КДКУ, корівника №2М, складу Н , та розглянувши  акти  обстеження нежитлових приміщень будівель контори А1, зерносховища Д, складу КДКУ, корівника №2М, складу Н за адресою: вул. Козирєва б/н с. Семенівка, Зачепилівського району, Харківської області від 17.09.2018 року,

Пропоную списати нежитлові  приміщення  будівель контори А1, зерносховища Д, складу КДКУ, корівника №2М, складу Н, що розташовані за адресою: вул. Козирєва б/н с. Семенівка, Зачепилівського району, Харківської області, як такі що повністю зруйновані та відновленню не підлягають.

 

Голосували :

За-13

Проти-0

Утрималися- 0

ВИРІШИЛИ : рішення №214 приймається

СЛУХАЛИ:  Про розгляд протоколу про адміністративне правопорушення відносно гр. Покуса М.І. ст.198

Допов. Кривенко Ю.В.

 

Шановні члени виконавчого комітету!  До Зачепилівської селищної ради надійшов   протокол  про  адміністративне  правопорушення  № 00006  від  28.09.2018  року,  складений  в.о. старости округу  №5  Пашенко Віра Миколаївна у  відношенні  до  громадянина Покуси Миколи Івановича    ,  мешканця  вул. Козиорєва,25  с. Семенівка,  Зачепилівського  району  Харківської  області, за ст. 198 Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі – КУпАП) «Проживання  без  паспорта  громадянина  України  або  без  реєстрації  місця  проживання»,  який надійшов до виконавчого комітету  28.09.2018 року, вислухавши осіб, що брали участь у розгляді справи, та дослідивши докази, виконавчий комітет селищної  ради встановив, що громадянин Покуса М.І. вчинив  правопорушення, яке полягало у наступному: ним  був втрачений  паспорт з власної необережності    що  є  порушенням  Положення про паспорт громадянина України, затвердженого Постановою Верховної Ради України  №2503-ХІІ від 26.06.1992 р. зі  змінами.

Відповідальність  за вчинення даного правопорушення передбачена ст. 198 КУпАП « Умисне зіпсуття паспорта чи втрата його з необережності».

На підставі викладеного пропоную визнати громадянина Покусу Миколу Івановича винним  у вчиненні адміністративного правопорушення та притягнути  його до адміністративної відповідальності  за адміністративне правопорушення – порушення Положення про паспорт громадянина України, затвердженого Постановою Верховної Ради України №2503-ХІІ від 26.06.1992 р. – відповідальність за яке передбачена  ст. 198 КУпАП «Умисне зіпсуття паспорта чи втрата його з необережності »  та накласти на неї адміністративне стягнення у вигляді  штрафу.  (Постанова  додається).

Голосували :

За-13

Проти-0

Утрималися- 0

ВИРІШИЛИ : рішення № 215  приймається

СЛУХАЛИ:  Про розгляд протоколу про адміністративне правопорушення відносно гр.  Осадча А.С. ст..198

Допов. Кривенко Ю.В.

 

Шановні члени виконавчого комітету! До Зачепилівської селищної ради надійшов протокол  про  адміністративне  правопорушення  № 000015  від  20.09.2018  року,  складений  в.о. старостою Леб’язького  старостинського округу Тимченко І.В.   у  відношенні  до  громадянки  Осадчої А.С.,  мешканки  села  Леб`яже  Зачепилівського  району  Харківської  області, за ст. 198 Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі – КУпАП) «Проживання  без  паспорта  громадянина  України  або  без  реєстрації  місця  проживання»,  який надійшов до виконавчого комітету 20.09.2018 року, вислухавши осіб, що брали участь у розгляді справи, та дослідивши докази, виконавчий комітет селищної  ради встановив, що громадянка  Осадча Альона  Сергіївна  вчинила правопорушення, яке полягало у наступному: нею  був втрачений паспорт з власної необережності  ,    що  є  порушенням  Положення про паспорт громадянина України, затвердженого Постановою Верховної Ради України  №2503-ХІІ від 26.06.1992 р. зі  змінами.

Відповідальність  за вчинення даного правопорушення передбачена ст. 198 КУпАП «Проживання  без  паспорта  громадянина  України  або  без  реєстрації  місця  проживання».

На підставі викладеного пропоную  визнати громадянку Осадчу Альону Сергіївну винною у вчиненні адміністративного правопорушення та притягнути її до адміністративної відповідальності  за адміністративне правопорушення – порушення Положення про паспорт громадянина України, затвердженого Постановою Верховної Ради України №2503-ХІІ від 26.06.1992 р. – відповідальність за яке передбачена  ст. 197 КУпАП «Проживання  без  паспорта  громадянина  України  або  без  реєстрації  місця  проживання»  та накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді  штраф.  (Постанова  додається).

Голосували :

За-13

Проти-0

Утрималися- 0

ВИРІШИЛИ : рішення №216 приймається

СЛУХАЛИ:  Про надання дозволу на підписання договору дарування квартири.

Допов. Кривенко Ю.В.

Шановні члени виконавчого комітету!  Пропоную розглянути протокол засідання органу опіки та піклування при Зачепилівській селищній раді від 25.09.2018 року, щодо надання дозволу матері  Граммі Лесі Юріївні  17.05.1975 року народження на підписання договору дарування частини квартири  розташованої за адресою: вул.. Українська ,буд 8а, кв.11 смт. Зачепилівка, Зачепилівського району, Харківської області в якій проживає її малолітній син Грамма Олесь Петрович 08.01. 2014 року народження та неповнолітній син Кинька Михайло Юрійович 22.05.2004 року народження

Пропоную надати  дозвіл матері  Граммі Лесі Юріївнв  17.05.1975 року народження на підписання договору дарування частини квартири  розташованої за адресою: вул.. Українська ,буд 8а, кв.11 смт. Зачепилівка, Зачепилівського району, Харківської області в якій проживає її малолітній син Грамма Олесь Петрович 08.01. 2014 року народження та неповнолітній син Кинька Михайло Юрійович 22.05.2004 року народження  .

Голосували :

За-13

Проти-0

Утрималися- 0

ВИРІШИЛИ : рішення № 217 приймається

СЛУХАЛИ:  Про розгляд протоколу про адміністративне правопорушення відносно гр. Матусевич Р.О.

Допов. Кривенко Ю.В.

Шановні члени виконавчого комітету! Пропоную розглянути  протокол  про  адміністративне  правопорушення  № 000016  від  28.09.2018  року,  складений  в.о. старостою Леб’язького  старостинського округу Тимченко І.В.   у  відношенні  до  громадянина Матусевич Р.О.,  мешканки  села  Леб`яже  Зачепилівського  району  Харківської  області, за ст. 198 Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі – КУпАП) «Проживання  без  паспорта  громадянина  України  або  без  реєстрації  місця  проживання»,  який надійшов до виконавчого комітету 28.09.2018 року, вислухавши осіб, що брали участь у розгляді справи, та дослідивши докази, виконавчий комітет селищної  ради встановив, що громадянина Матусевич Р.О.  вчинила правопорушення, яке полягало у наступному: нею  був втрачений паспорт з власної необережності  ,    що  є  порушенням  Положення про паспорт громадянина України, затвердженого Постановою Верховної Ради України  №2503-ХІІ від 26.06.1992 р. зі  змінами.

Відповідальність  за вчинення даного правопорушення передбачена ст. 198 КУпАП «Проживання  без  паспорта  громадянина  України  або  без  реєстрації  місця  проживання».

На підставі викладеного визнати громадянина Матусевич Раджу Олександровича  винним у вчиненні адміністративного правопорушення та притягнути її до адміністративної відповідальності  за адміністративне правопорушення – порушення Положення про паспорт громадянина України, затвердженого Постановою Верховної Ради України №2503-ХІІ від 26.06.1992 р. – відповідальність за яке передбачена  ст. 197 КУпАП «Проживання  без  паспорта  громадянина  України  або  без  реєстрації  місця  проживання»  та накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді  штраф.  (Постанова  додається).

 

Голосували :

За-13

Проти-0

Утрималися- 0

ВИРІШИЛИ : рішення №218 приймається

СЛУХАЛИ:  Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта будівництва.

Допов. Кривенко Ю.В.

Шановні члени виконавчого комітету! Пропоную розглянути зведений кошторисний розрахунок вартості об’єкта будівництва та затвердити  зведений  кошторисний розрахунок вартості об’єкта будівництва, а саме:

– поточний ремонт дорожнього покриття по вулиці Центральній в сел..Зачепилівка Зачепилівського району Харківської області

на загальну кошторисну вартість 169455,20 грн. грн. (сто шістдесят дев’ять тисяч чотириста п’ятдесят п’ять гривень 20 коп.)

Голосували:

За-13

Проти-0

Утрималися- 0

ВИРІШИЛИ : рішення № 219 приймається

 

СЛУХАЛИ:  Про надання  дозволу на виготовлення проектно- кошторисної документації щодо будівництва майданчику  зі штучним покриттям для мініфутболу на території парку по вул. Центральна  у  смт.Зачепилівка, Зачепилівського району, Харківської області.

Допов. Кривенко Ю.В.

Шановні члени виконавчого комітету! Пропоную надати дозвіл на виготовлення проектно- кошторисної документації щодо будівництва майданчику  зі штучним покриттям для мініфутболу на території парку по вул. Центральна  у  смт.Зачепилівка, Зачепилівського району, Харківської області ТОВ «ІВП «АСПО-1», в особі директора  Поліщук  Сергія Йосиповича.

Голосували:

За-13

Проти-0

Утрималися- 0

ВИРІШИЛИ : рішення № 220 приймається

 

Селищний голова Кривенко Ю.В.
Join Us Facebook
посилання