Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
ЗАЧЕПИЛІВСЬКИЙ РАЙОН
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 12/11/2018 року№235смт. Зачепилівка
Про затвердження проекту Порядку доступу до публічної інформації розпорядником якої є Зачепилівська селищна рада

На виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації», Указу Президента України від 5 травня 2011 року № 547 «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації», з метою забезпечення прозорості та відкритості діяльності селищної ради, реалізації прав громадян і юридичних осіб на доступ до публічної інформації, керуючись Конституцією України, законами України «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про інформацію», виконком селищної ради

ВИРІШИВ:

  1. Визначити відповідальним за організацію  діловодства, систематизацію, контроль щодо інформаційних запитів – начальника загального відділу. Обов’язки оприлюднення публічної інформації покласти на провідного спеціаліста загального відділу. Призначити відповідальним за надання консультацій під час оформлення запиту на інформацію – начальника юридичного відділу.
  2. Затвердити Порядок доступу до публічної інформації, розпорядником якої є Зачепилівська селищна рада.   (Додаток 1)
  3. Затвердити форму для подання запиту на отримання публічної інформації в письмовому вигляді (додаток 2).
  4. Затвердити норми витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію (додаток 3).
  5. Визначити спеціальним місцем для роботи запитувачів з документами та ознайомлення з ними – актову залу селищної ради.
  6. У разі,  якщо задоволення запиту на інформацію передбачає виготовлення копій документів обсягом більше як 10 сторінок, стягується плата у межах граничних норм витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію (додаток 3).
  7. Рекомендувати сесії Зачепилівської селищної ради прийняти рішення по затвердженню  Порядку доступу до публічної інформації розпорядником якої є Зачепилівська селищна рада.
Селищний голова Кривенко Ю.В.
Join Us Facebook
посилання