Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
ЗАЧЕПИЛІВСЬКИЙ РАЙОН
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 10/01/2020 року№9смт. Зачепилівка
Про здійснення заходів з проведення благоустрою вулиць населених пунктів на 2020 рік.

Заслухавши інформацію начальника відділу благоустрою Зачепилівської селищної ради Кащеєвої Н.В. про проведення заходів щодо приведення в належний санітарний та естетичний вигляд території населених пунктів Зачепилівської об’єднаної територіальної громади в рамках проведення благоустрою населених пунктів. Враховуючи вищезазначене , з метою поліпшення екологічного стану територій населених пунктів Зачепилівської селищної ради для забезпечення сприятливих умов проживання населення та відповідно до ст..ст.30,31,32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет селищної ради
ВИРІШИВ:
1. Здійснити та провести благоустрій та впорядкування вулиць на території населених пунктів Зачепилівської селищної ради .
2. Провести загальний суботник по благоустрою та прибиранню території населених пунктів Зачепилівської селищної ради .
3. Забезпечити видалення дерев, що досягли граничного віку на території та за межами населених пунктів Зачепилівської селищної ради .
4. Забезпечити підрізання дерев вздовж проїжджої частини, які заважають руху транспорту та створюють загрозу для пішоходів на території та за межами населених пунктів Зачепилівської селищної ради .
5. Провести очищення земельних ділянок на перехрестях вулиць, вздовж проїжджої частини від порослі та чагарників на території та за межами населених пунктів Зачепилівської селищної ради .
6. Відділу благоустрою Зачепилівської селищної ради, керівникам підприємств, організацій, установ, приватним підприємцям, забезпечити виконання заходів по даному питанню на протязі року.
7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу архітектури, містобудування та житлово-комунального господарства Швецова В.В.

Селищний голова Ю.КРИВЕНКО

Join Us Facebook
посилання