Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
ЗАЧЕПИЛІВСЬКИЙ РАЙОН
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 11/02/2020 рокусмт. Зачепилівка
ПРОТОКОЛ №02

Харківська область
Зачепилівський район
Зачепилівська селищна рада
ПРОТОКОЛ №02
Засідання виконавчого комітету

Від 11.02. 2020 року
Головуючий на засіданні –
Кривенко Ю.В.-селищний голова
Члени виконкому:
Грамма Л.Ю. - секретар виконавчого комітету
Подколзіна Олена Вікторівна- перший заступник селищного голови;
Зіновей Світлана Михайлівна- головний бухгалтер селищної ради;
Згонник Вікторія Василівна- в.о. старости
Тимченко Ігор Владиславович- в.о. старости;
Гужва Наталія Миколаївна- в.о. старости;
Осадчий Олександр Володимирович- директор ТОВ «Дружба»
Однорал Світлана Миколаївна- начальник відділу економіки Зачепилівської селищної ради
Зіжко Ганна Василівна- головний спеціаліст земельних відносин
Комаревська В.М.- в.о. старости

Порядок денний

1. Про коригування тарифу на послуги з централізованого водопостачання що надаються КП «Водоканал»
2. Про надання дозволу на будівництво складського приміщення по вул. Соборна,4.
3. Про надання дозволу Цибуленко В. на очищення земельної ділянки від порослі

4. Про затвердження річного ліміту на спеціальне використання водних ресурсів по КП «Леб’яже»

5. Про погодження актів готовності до експлуатації закінчених будівництвом об’єктів.

6. Про надання КП «Леб’яже» дозволу на використання приватного автомобіля у службових цілях та встановлення ліміту пального.

7. Про розгляд адмін. протоколів ст..197-3шт, ст..198-3 шт.
8. Про надання одноразової матеріальної допомоги .
9. Про списання будинку по вул.. Центральна,4,с.Лиманівка,Зачепилівського району, Харківської області.

10. Про списання будинку по вул.. Харківська ,86, с.Миколаївка, Зачепилівського району, Харківської області.

11. Про розгляд звернення головного лікаря Омельченко О.І.,щодо можливості виділення житла.

12..Про розгляд протоколу органу опіки та піклування №2
13. Про розгляд протоколу органу опіки та піклування №1
14. Про відведення місць для обладнання стендів, дошок оголошень для розміщення матеріалів передвиборної агітації.
15. Про затвердження положення про здійснення закупівель товарів вартість яких є меншою за вартість, що встановлена в абзацах другому і третьому частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі».
16. Про затвердження проектно-кошторисної документації «Реконструкція мереж водопостачання частини вулиці Бєляєва в селі Залінійне Зачепилівського району, Харківської області».
.

СЛУХАЛИ: Про коригування тарифу на послуги з централізованого водопостачання що надаються КП «Водоканал»

Допов. Кривенко Ю.В.
Шановні члени виконавчого комітету! До Зачепилівської селищної ради звернулася директор КП „Водоканал”Згонник В.Г.з проханням погодити кориговані тарифи на водопостачання ,що відпускаються КП «Водоканал» шляхом коригування у розмірі:
- для населення - 30,00 грн/м3 ;
- для бюджетних установ та організацій – 104,88 грн/м3
Виступили Зіновей С.М.
Я хочу щоб в пояснювальній записці розшифрували більш детально розрахунки на 29 000грн, що туди входить. Підняття ціни на воду майже в половину не рахую за потрібне. Було 17 грн. стане 30 для мешканців сіл які ніде не працюють це дуже багато.
Допов. Кривенко Ю.В.
Пропоную розрахунок води впорядкувати і бути готовим доповісти згідно розрахунків на наступному засідання
ВИРІШИЛИ : перенести питання про коригування тарифу на послуги з централізованого водопостачання що надаються КП «Водоканал» на наступне засідання.
СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на будівництво складського приміщення по вул. Соборна,4.

Допов. Кривенко Ю.В.
Шановні члени виконавчого комітету! До Зачепилівської селищної ради надійшла заява №1 від гр.. Сала Юрія Олексійовича та Лисяка Віталія Миколайовича з проханням надати дозвіл на реконструкцію не житлової будівлі та заява №2 від гр.. Сала Юрія Олексійовича та Лисяка Віталія Миколайовича з проханням надати дозвіл на будівництво не житлової будівлі . Згідно заяви №1 нагадую що 31.10.2019 року рішенням виконавчого комітету №246 списаний нежитловий будинок (магазин) №4 по вул. Соборна, смт.Зачепилівка, Зачепилівського району, Харківської області , як такий що повністю зруйнований та відновленню не підлягає. Згідно заяви №2 пропонуємо звернутися повторно та точніше вказати яке нежитлове приміщення плануєте побудувати підтверджуючи це документально так як предоставлені документи не відповідають будівництву, а проект розроблений на реконструкцію не житлового приміщення.

ВИРІШИЛИ : привести проектно-кошторисну документацію відповідно до забудови.
СЛУХАЛИ: Про надання дозволу Цибуленко В. на очищення земельної ділянки від порослі

Допов. КривенкоЮ.В.
Шановні члени виконавчого комітету! з метою очищення земельної ділянки від порослі та чагарників для забезпечення естетичного вигляду центральної вулиці в с.Семенівка, пропоную надати дозвіл гр. Цибуленко В.М. провести очищення земельної ділянки від порослі та чагарників по вул.Козирєва,8 (від пам’ятника до кладовища) с.Семенівка, Зачепилівського району, Харківської області. Видалені чагарники та поросль використати для потреб виконавця робіт в зв’язку з чим має змогу транспортувати їх для власних потреб.
Голосували:
За-11
Проти-0
Утрималися- 0
ВИРІШИЛИ : рішення №14 додається
СЛУХАЛИ: Про затвердження річного ліміту на спеціальне використання водних ресурсів по КП «Леб’яже»

Допов. КривенкоЮ.В.
Шановні члени виконавчого комітету! Пропоную розглянути звернення Т.В.О. директора КП „Леб’яже” та встановити КП «Леб’яже» ліміт на спеціальне використання водних ресурсів у кількості 23 000 метрів кубічних на 2020 рік
Голосували:
За-11
Проти-0
Утрималися- 0
ВИРІШИЛИ : рішення №15 додається

СЛУХАЛИ: Про погодження актів готовності до експлуатації закінчених будівництвом об’єктів.
Допов. Кривенко Ю.В
Шановні члени виконавчого комітету! Пропоную подані замовником та приймальною комісією акти прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів – погодити: реконструкцію житлового будинку №139 по вул.Соборній, смт.Зачепилівка під електричне опалення Ільченко Віктора Анатолійовича.
Голосували:
За-11
Проти-0
Утрималися- 0
ВИРІШИЛИ : рішення №16 додається
СЛУХАЛИ : Про надання КП «Леб’яже» дозволу на використання приватного автомобіля у службових цілях та встановлення ліміту пального

Допов. Кривенко Ю.В.
Шановні члени виконавчого комітету!Пропоную розглянути звернення Т.В.О. директора КП „Леб’яже” про надання дозволу на використання приватного автомобіля у виробничих цілях та надати КП «Леб’яже» дозвіл на оренду у 2020 році приватного автомобіля марки Славута номерний знак АХ 4873ЄО у виробничих цілях. Встановити ліміт паливно мастильних матеріалів у кількості 600(шістсот) літрів на 2020 рік.
Голосували:
За-11
Проти-0
Утрималися- 0
ВИРІШИЛИ : рішення № 17 додається
СЛУХАЛИ: Про розгляд адмін. протокола стосовно гр.. Петренко Н.О.
Допов. Кривенко Ю.В.
Шановні члени виконавчого комітету! Розглянувши протокол про адміністративне правопорушення № 00001 від 28.01.2020 року, складений в.о. старостою Миколаївського старостинського округу Гужва Н.М. у відношенні до громадянина Петренко Наталії Олександрівни , мешканця села Миколаївка Зачепилівського району Харківської області, за ст. 198 Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі – КУпАП) «Проживання без паспорта громадянина України або без реєстрації місця проживання», який надійшов до виконавчого комітету 28.01.2020 року, вислухавши осіб, що брали участь у розгляді справи, та дослідивши докази, виконавчий комітет селищної ради встановив, що громадянка Петренко Н.О.. вчинила правопорушення, яке полягало у наступному: нею був втрачений паспорт з власної необережності, що є порушенням Положення про паспорт громадянина України, затвердженого Постановою Верховної Ради України №2503-ХІІ від 26.06.1992 р. зі змінами.
Відповідальність за вчинення даного правопорушення передбачена ст. 197 КУпАП «Проживання без паспорта громадянина України або без реєстрації місця проживання».
На підставі викладеного визнати громадянку Петренко Наталію Олександрівну винною у вчиненні адміністративного правопорушення та притягнути її до адміністративної відповідальності за адміністративне правопорушення – порушення Положення про паспорт громадянина України, затвердженого Постановою Верховної Ради України №2503-ХІІ від 26.06.1992 р. - відповідальність за яке передбачена ст. 197 КУпАП «Проживання без паспорта громадянина України або без реєстрації місця проживання» та накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу . (Постанова додається).
Голосували:
За-11
Проти-0
Утрималися- 0
ВИРІШИЛИ : рішення № 18 додається
СЛУХАЛИ: Про розгляд адмін. протокола стосовно гр.. Петренко Н.О.

Допов. Кривенко Ю.В.
Шановні члени виконавчого комітету! Розглянувши протокол про адміністративне правопорушення № 0004 від 24.01.2020 року, складений секретарем виконавчого комітету Грамма Л.Ю. у відношенні до громадянки Ковальової Руслани Сергіївни за ст. 197 Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі – КУпАП) «Проживання без паспорта громадянина України або без реєстрації місця проживання», який надійшов до виконавчого комітету 24.01.2020 року, вислухавши осіб, що брали участь у розгляді справи, та дослідивши докази, виконавчий комітет селищної ради встановив, що громадянка Ковальова Р.С. вчинила правопорушення, яке полягало у наступному: нею не було вчасно зареєстровано своє місце проживання та місце проживання своїх дітей, що є порушенням Положення про паспорт громадянина України, затвердженого Постановою Верховної Ради України №2503-ХІІ від 26.06.1992 р. зі змінами.
Відповідальність за вчинення даного правопорушення передбачена ст. 197 КУпАП «Проживання без паспорта громадянина України або без реєстрації місця проживання».
На підставі викладеного визнати громадянку Ковальову Руслану Cергіївну винною у вчиненні адміністративного правопорушення та притягнути її до адміністративної відповідальності за адміністративне правопорушення – порушення Положення про паспорт громадянина України, затвердженого Постановою Верховної Ради України №2503-ХІІ від 26.06.1992 р. - відповідальність за яке передбачена ст. 197 КУпАП «Проживання без паспорта громадянина України або без реєстрації місця проживання» та накласти на неї адміністративне стягнення у вигляді штрафу . (Постанова додається).
Голосували:
За-11
Проти-0
Утрималися- 0
ВИРІШИЛИ : рішення № 19 додається
СЛУХАЛИ: Про розгляд адмін. протокола стосовно гр.Васильчук С.М.
.
Допов. Кривенко Ю.В..
Шановні члени виконавчого комітету! Розглянувши протокол про адміністративне правопорушення № 0005 від 24.01.2020 року, складений відповідальною особою Зачепилівської селищної ради Грамма Л.Ю. у відношенні до громадянина Васильчук С.М.
мешканця, пров. Річний,1, смт. Зачепилівка Зачепилівського району Харківської області, за ст. 198 Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі – КУпАП) «Проживання без паспорта громадянина України або без реєстрації місця проживання», який надійшов до виконавчого комітету 24.01.2020 року, вислухавши осіб, що брали участь у розгляді справи, та дослідивши докази, виконавчий комітет селищної ради встановив, що громадянин Васильчук Сергій Миколайович вчинив правопорушення, яке полягало у наступному: ним був втрачений паспорт з власної необережності що є порушенням Положення про паспорт громадянина України, затвердженого Постановою Верховної Ради України №2503-ХІІ від 26.06.1992 р. зі змінами.
Відповідальність за вчинення даного правопорушення передбачена ст. 198 КУпАП « Умисне зіпсуття паспорта чи втрата його з необережності».
На підставі викладеного визнати громадянина Васильчук Сергій Миколайович винним у вчиненні адміністративного правопорушення та притягнути його до адміністративної відповідальності за адміністративне правопорушення – порушення Положення про паспорт громадянина України, затвердженого Постановою Верховної Ради України №2503-ХІІ від 26.06.1992 р. - відповідальність за яке передбачена ст. 198 КУпАП «Умисне зіпсуття паспорта чи втрата його з необережності » та накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу. (Постанова додається).
Голосували:
За-11
Проти-0
Утрималися- 0
ВИРІШИЛИ : рішення № 20 додається
СЛУХАЛИ: Про розгляд адмін. протокола стосовно гр. Пола В.І..

Допов. Кривенко Ю.В.
Шановні члени виконавчого комітету! Розглянувши протокол про адміністративне правопорушення № 00001 від 10.01.2020 року, складений відповідальною особою Леб’язької сільської ради за реєстрацію місця проживання Сніжко А.О. у відношенні до громадянина Пола Віктора Івановича, мешканця села Леб`яже Зачепилівського району Харківської області, за ст. 197 Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі – КУпАП) «Проживання без паспорта громадянина України або без реєстрації місця проживання», який надійшов до виконавчого комітету 10.01.2020року, вислухавши осіб, що брали участь у розгляді справи, та дослідивши докази, виконавчий комітет селищної ради встановив, що громадянин Пола В.І.. вчинив правопорушення, яке полягало у наступному: ним не було вчасно зареєстровано місце проживання , що є порушенням Положення про паспорт громадянина України, затвердженого Постановою Верховної Ради України №2503-ХІІ від 26.06.1992 р. зі змінами.
Відповідальність за вчинення даного правопорушення передбачена ст. 197 КУпАП «Проживання без паспорта громадянина України або без реєстрації місця проживання».
На підставі викладеного визнати громадянина Пола Віктора Івановича винним у вчиненні адміністративного правопорушення та притягнути його до адміністративної відповідальності за адміністративне правопорушення – порушення Положення про паспорт громадянина України, затвердженого Постановою Верховної Ради України №2503-ХІІ від 26.06.1992 р. - відповідальність за яке передбачена ст. 197 КУпАП «Проживання без паспорта громадянина України або без реєстрації місця проживання» та накласти на неї адміністративне стягнення у вигляді штрафу . (Постанова додається).

Голосували:
За-11
Проти-0
Утрималися- 0
ВИРІШИЛИ : рішення № 21 додається
СЛУХАЛИ: Про розгляд адмін. протокола стосовно гр. Квач М.А.

.
Допов. Кривенко Ю.В..
Шановні члени виконавчого комітету! Розглянувши протокол про адміністративне правопорушення № 00002 від 13.01.2020 року, складений секретарем виконавчого комітету Грамма Л.Ю. у відношенні до громадянина Квач Максима Анатолійовича за ст. 197 Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі – КУпАП) «Проживання без паспорта громадянина України або без реєстрації місця проживання», який надійшов до виконавчого комітету 13.01.2020 року, вислухавши осіб, що брали участь у розгляді справи, та дослідивши докази, виконавчий комітет селищної ради встановив, що громадянин Квач М.А. вчинив правопорушення, яке полягало у наступному: нею не було вчасно зареєстровано своє місце проживання що є порушенням Положення про паспорт громадянина України, затвердженого Постановою Верховної Ради України №2503-ХІІ від 26.06.1992 р. зі змінами.
Відповідальність за вчинення даного правопорушення передбачена ст. 197 КУпАП «Проживання без паспорта громадянина України або без реєстрації місця проживання».
На підставі викладеного визнати громадянина Квач Максима Анатолійовича винним у вчиненні адміністративного правопорушення та притягнути його до адміністративної відповідальності за адміністративне правопорушення – порушення Положення про паспорт громадянина України, затвердженого Постановою Верховної Ради України №2503-ХІІ від 26.06.1992 р. - відповідальність за яке передбачена ст. 197 КУпАП «Проживання без паспорта громадянина України або без реєстрації місця проживання» та накласти на неї адміністративне стягнення у вигляді штрафу . (Постанова додається).

Голосували:
За-11
Проти-0
Утрималися- 0
ВИРІШИЛИ : рішення № 22 додається
СЛУХАЛИ: Про розгляд адмін. протокола стосовно гр. Бичко О.П.

Допов. Кривенко Ю.В.
Шановні члени виконавчого комітету! Розглянувши протокол про адміністративне правопорушення № 0003 від 13.01.2020 року, складений відповідальною особою Зачепилівської селищної ради Грамма Л.Ю. у відношенні до громадянина Бичко О.П.
мешканця, вул.. Центральна 65/19, смт. Зачепилівка Зачепилівського району Харківської області, за ст. 198 Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі – КУпАП) «Проживання без паспорта громадянина України або без реєстрації місця проживання», який надійшов до виконавчого комітету 13.01.2020 року, вислухавши осіб, що брали участь у розгляді справи, та дослідивши докази, виконавчий комітет селищної ради встановив, що громадянин Бичко Олександр Павлович вчинив правопорушення, яке полягало у наступному: ним був втрачений паспорт з власної необережності що є порушенням Положення про паспорт громадянина України, затвердженого Постановою Верховної Ради України №2503-ХІІ від 26.06.1992 р. зі змінами.
Відповідальність за вчинення даного правопорушення передбачена ст. 198 КУпАП « Умисне зіпсуття паспорта чи втрата його з необережності».
На підставі викладеного визнати громадянина Бичко Олександра Павловича винним у вчиненні адміністративного правопорушення та притягнути його до адміністративної відповідальності за адміністративне правопорушення – порушення Положення про паспорт громадянина України, затвердженого Постановою Верховної Ради України №2503-ХІІ від 26.06.1992 р. - відповідальність за яке передбачена ст. 198 КУпАП «Умисне зіпсуття паспорта чи втрата його з необережності » та накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу. (Постанова додається).
Голосували:
За-11
Проти-0
Утрималися- 0
ВИРІШИЛИ : рішення № 23 додається

СЛУХАЛИ: Про надання одноразової матеріальної допомоги .

Допов. Грамма Л.Ю.
Шановні члени виконавчого комітету!Пропоную розглянути протокол засідання комісії по наданню одноразової матеріальної допомоги громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах та іншим категоріям громадян , які проживають в населених пунктах Зачепилівської селищної ради від 28.01.2020 року, щодо надання одноразової матеріальної допомоги в зв’язку зі скрутним матеріальним становищем
- Надати гр. Онищенко Вікторії Володимирівні 1975 року народження , що проживає за адресою: пров. Виноградний,15, смт.Зачепилівка, Зачепилівського району, Харківської області одноразову матеріальну допомогу в розмірі 3000гривень на поховання брата Муханова Сергія Володимировича.
- Надати гр. Куляцькій Тамарі Миколаївні 1950 року народження що проживає за адресою: с.Олександрівка, Зачепилівського району, Харківської області одноразову матеріальну допомогу в розмірі 5000 гривень на лікування чоловіка Куляцького Володимира Анатолійовича 1953 року народження.
- Надати гр. Рудь Олені Тіберівні 1990 року народження що проживає за адресою: вул.. Садова,5, с.Олександрівка, Зачепилівського району, Харківської області одноразову матеріальну допомогу в розмірі 5000 гривень на лікування сина Рудь Тимофія Сергійовича 2006 року народження.
- Надати гр. Кривенко Миколі Олександровичу 1986 року народження , що проживає за адресою: вул.. Набережна,26, смт.Зачепилівка, Зачепилівського району, Харківської області одноразову матеріальну допомогу в розмірі 3000гривень на поховання доньки Кривенко Серафіми Миколаївни.
- Надати гр. Поліщук Оксані Анатоліївні 1985 року народження що проживає за адресою: с.Олександрівка, Зачепилівського району, Харківської області одноразову матеріальну допомогу в розмірі 5000 гривень на лікування .
- Надати гр. Воротнікову Сергію Івановичу 1955 року народження що проживає за адресою: с.Нагірне, Зачепилівського району, Харківської області одноразову матеріальну допомогу в розмірі 3000 гривень на лікування .
Голосували:
За-11
Проти-0
Утрималися- 0
ВИРІШИЛИ : рішення № 24,№25,№26,№27,№28,№29 додаються.
СЛУХАЛИ: Про списання будинку по вул. Центральна,4,с.Лиманівка,Зачепилівського району, Харківської області.
Допов. Грамма Л.Ю.
Шановні члени виконавчого комітету! Пропоную розглянути заяву гр. Гусаренко Олексія Валентиновича вх. №117/02.01-14 від 29.01.2020 року, який проживає за адресою: вул.. вул.Центральна,10, с.Лиманівка, Зачепилівського району, Харківської області та акт обстеження житлового будинку розташованого за адресою: вул.Центральна,4, с.Лиманівка від 13.01.2020 року та списати будинок № 4 по вул. Центральна , с.Лиманівка, Зачепилівського району, Харківської області , як такий що повністю зруйнований та відновленню не підлягає.

Голосували:
За-11
Проти-0
Утрималися- 0
ВИРІШИЛИ : рішення № 30 додається
СЛУХАЛИ: Про списання будинку по вул. Харківська ,86, с.Миколаївка, Зачепилівського району, Харківської області.

Допов. Грамма Л.Ю.
Шановні члени виконавчого комітету ! Пропоную розглянути заяву гр. Чабан Тетяни Іванівни, яка проживає за адресою:с.Миколаївка, Зачепилівського району, Харківської області та акт обстеження житлового будинку розташованого за адресою: вул. Харківська,86, с. Миколаївка від 20.01.2020 року та списати будинок № 86 по вул. Харківська, с.Миколаївка, Зачепилівського району, Харківської області , як такий що повністю зруйнований та відновленню не підлягає.

. Голосували:
За-11
Проти-0
Утрималися- 0
ВИРІШИЛИ : рішення №31 додається
СЛУХАЛИ: Про розгляд звернення головного лікаря Омельченко О.І.,щодо можливості виділення житла.
Допов. Грамма Л.Ю.
Шановні члени виконавчого комітету ! До Зачепилівської селищної ради надійшло звернення від головного лікаря Омельченко О.І та заява від гр.. Щетиніної Ю.А. з проханням виділити житло для працівника КНП «ЦПМСД Зачепилівського району» , але на жаль пакет документів відсутній . Пропоную перенести розгляд заяви на наступне засідання.

ВИРІШИЛИ : перенести розгляд заяви на наступне засідання.
СЛУХАЛИ: Про розгляд протоколу органу опіки та піклування №2

Допов. Грамма Л.Ю.
Шановні члени виконавчого комітету ! Пропоную затвердити протокол засідання органу опіки та піклування ( від 03.02.2020року №2) .
Висновок про доцільність призначення громадянки Литус Лариси Миколаївни опікуном над її братом гр. Грибіник Георгієм Миколайовичем, 05.05.1965 р.н.(додаток №1 від 03.02.2020 року) затвердити.

. Голосували:
За-11
Проти-0
Утрималися- 0
ВИРІШИЛИ : рішення №32 додається
СЛУХАЛИ: Про розгляд протоколу органу опіки та піклування №1

Допов. Грамма Л.Ю.
Шановні члени виконавчого комітету ! Пропоную затвердити Рішення опікунської ради (протокол від 28.01.2020 року )
Надати дозвіл матері Ковтуненко Юлії Вікторівні 09.05.1989 р.н. на підписання договору дарування квартири розташованої за адресою: вул.Харківська,1, кв.26, с. Нагірне, Зачепилівського району, Харківської області, в якій проживає її неповнолітня донька Ковтуненко Вероніка Олександрівна, 22.02.2010 р.н.

. Голосували:
За-11
Проти-0
Утрималися- 0
ВИРІШИЛИ : рішення №33 додається

СЛУХАЛИ: Про відведення місць для обладнання стендів, дошок оголошень для розміщення матеріалів передвиборної агітації.
Допов. Грамма Л.Ю.
Шановні члени виконавчого комітету ! Пропоную відвести місця та обладнати стенди, дошки оголошень для розміщення матеріалів передвиборчої агітації згідно з додатком. Відповідальність за виконання даного рішення покласти на в.о.старост старостинських округів №1,2,3,4,5,6
. Голосували:
За-11
Проти-0
Утрималися- 0
ВИРІШИЛИ : рішення №34 додається

СЛУХАЛИ: Про затвердження положення про здійснення закупівель товарів вартість яких є меншою за вартість, що встановлена в абзацах другому і третьому частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі».
Допов. Грамма Л.Ю.
Шановні члени виконавчого комітету ! З метою впорядкування здійснення закупівлі товарів, вартість яких є меншою за вартість, що встановлена в абзацах другому і третьому частини першої статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі" в Зачепилівській селищній раді з використанням електронного каталогу “Prozorro Market пропоную затвердити Положення про здійснення закупівель товарів, вартість яких є меншою за вартість, що встановлена в абзацах другому і третьому частини першої статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі" із використанням електронного каталогу “Prozorro Market” (додаток 1).
. Голосували:
За-11
Проти-0
Утрималися- 0
ВИРІШИЛИ : рішення №35 додається

СЛУХАЛИ: Про затвердження проектно-кошторисної документації «Реконструкція мереж водопостачання частини вулиці Бєляєва в селі Залінійне Зачепилівського району, Харківської області».
Допов. Грамма Л.Ю.
Шановні члени виконавчого комітету ! Пропоную розглянути проектно-кошторисну документацію щодо реконструкції мереж водопостачання частини вулиці Бєляєва в селі Залінійне Зачепилівського району Харківської області та затвердити проектно-кошторисну документацію «Реконструкція мереж водопостачання частини вулиці Бєляєва в селі Залінійне Зачепилівського району Харківської області», вартістю 277,312 тис.грн.
. Голосували:
За-11
Проти-0
Утрималися- 0
ВИРІШИЛИ : рішення №36 додається

Селищний голова Юрій КРИВЕНКО

Join Us Facebook
посилання