Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
ЗАЧЕПИЛІВСЬКИЙ РАЙОН
Харківської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 30/01/2018 року№4

Харківська область

Зачепилівський район

Зачепилівська селищна рада

ПРОТОКОЛ №4

Засідання виконавчого комітету

 

Від  30 січня   2018 року

Головуючий на засіданні –

Кривенко Ю.В.- селищний голова

Члени виконкому:

Грамма Л.Ю. – секретар виконавчого комітету

Зіновей Світлана Михайлівна- головний бухгалтер селищної ради;

Бесчасний Анатолій Олексійович- майстер відділу благоустрою

Гарнюк Олена Василівна –  керівник апарату Зачепилівського районного суду Харківської області.

Згонник Вікторія Василівна- в.о. старости;

Бака Світлана Валентинівна- в.о. старости;

Тимченко Ігор Владиславович- в.о. старости;

Гужва Наталія Миколаївна- в.о. старости;

Однорал Світлана Миколаївна- бухгалтер районної газети «Горизонти Зачепилівщини»

Осадчий  Олександр Володимирович – директор  ТОВ «Дружба»

 

Порядок денний

  1. Про затвердження положення про порядок легалізації органів самоорганізації населення в об’єднаній територіальній громаді Зачепилівської селищної ради.
  2. Про розгляд протоколу про адміністративне правопорушення відносно громадянина Дудник Михайла Івановича.
  3. Про присвоєння адреси земельній ділянці .
  4. Про присвоєння адреси земельній ділянці.
  5. Про перенесення кошторисних призначень.
  6. Про присвоєння поштової адреси.
  7. Про створення комісії для приймання передачі модульних очисних споруд в с. Нагірне, Зачепилівського району, Харківської області.

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження положення про порядок легалізації органів самоорганізації населення в об’єднаній територіальній громаді Зачепилівської селищної ради.

Допов. Кисіль В.О. Шановні члени виконавчого комітету! Відповідно до Конституції України ( 254к/96-ВР ), законів України “Про органи самоорганізації населення” ( 2625-14 ), “Про місцеве самоврядування в Україні” ( 280/97-ВР ), рішення Зачепилівської селищної ради від 25 січня 2018 року N  102 “Про органи самоорганізації населення в об’єднаній територіальній громаді Зачепилівської селищної ради» та з метою створення належних умов для здійснення легалізації органів самоорганізації населення в населення в об’єднаній територіальній громаді Зачепилівської селищної ради пропоную  затвердити Положення про порядок легалізації органів самоорганізації населення в об’єднаній територіальній громаді Зачепилівської селищної ради, додається. Юридичному відділу виконавчого комітету Зачепилівської селищної ради організовувати підготовку проектів рішень про легалізацію органів самоорганізації населення на території об’єднаної територіальної громади Зачепилівської селищної ради та ведення Єдиного реєстру органів самоорганізації населення в об’єднаній територіальній громаді Зачепилівської селищної ради.

 

Голосували:

За-11

Проти-0

Утрималися-0

ВИРІШИЛИ: рішення №25 додається

СЛУХАЛИ: Про розгляд протоколу про адміністративне правопорушення відносно громадянина Дудник Михайла Івановича.

Допов. Кривенко Ю.В.

Шановні члени виконавчого комітету! Розглянувши  протокол  про  адміністративне  правопорушення  № 00001  від  25.01.2018  року,  складений  відповідальною особою Зачепилівської селищної ради Грамма Л.Ю.   у  відношенні  до  громадянина  Дудник Михайла Івановича   ,  мешканця  смт. Зачепилівка  Зачепилівського  району  Харківської  області, за ст. 197 Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі – КУпАП) «Проживання  без  паспорта  громадянина  України  або  без  реєстрації  місця  проживання»,  який надійшов до виконавчого комітету 19.01.2018 року, вислухавши осіб, що брали участь у розгляді справи, та дослідивши докази, виконавчий комітет селищної  ради встановив, що громадянин  Дудник М.І. . вчинив правопорушення, яке полягало у наступному: ним   був зіпсований паспорт з власної необережності    що  є  порушенням  Положення про паспорт громадянина України, затвердженого Постановою Верховної Ради України  №2503-ХІІ від 26.06.1992 р. зі  змінами.

Відповідальність  за вчинення даного правопорушення передбачена ст. 198 КУпАП « Умисне зіпсуття паспорта чи втрата його з необережності».

На підставі викладеного, відповідно до статті  219 Кодексу України про адміністративні правопорушення, керуючись статтею 38  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»  пропоную визнати громадянина  винним  у вчиненні адміністративного правопорушення та притягнути його до адміністративної відповідальності  за адміністративне правопорушення – порушення Положення про паспорт громадянина України, затвердженого Постановою Верховної Ради України №2503-ХІІ від 26.06.1992 р. – відповідальність за яке передбачена  ст. 198 КУпАП «Умисне зіпсуття паспорта чи втрата його з необережності »  та накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді  штраф.  (Постанова  додається).

 

Голосували:

За-11

Проти-0

Утрималися- 0

ВИРІШИЛИ : рішення №26 додається

 

 

СЛУХАЛИ: Про  присвоєння адреси земельній ділянці

 

Допов. Кривенко Ю.В.

Шановні члени виконавчого комітету!        Пропоную   розглянути витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно  від 21 .12.2017 року  пропоную надати поштову адресу земельній ділянці для будівництва та обслуговування будівлі  торгівлі  /кад.№6322255100:01:002:0202/, яка належить Зачепилівській селищній раді: Харківська область., смт.Зачепилівка,вул.Центральна,46 а.

 

Голосували :

За-11

Проти-0

Утрималися-0

ВИРІШИЛИ : рішення №27  додається.

СЛУХАЛИ: Про  присвоєння адреси земельній ділянці

 

Допов. Кривенко Ю.В.

Шановні члени виконавчого комітету!        Пропоную   розглянути витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно  від 21 .12.2017 року  пропоную надати поштову адресу земельній ділянці для будівництва та обслуговування будівлі  торгівлі  /кад.№6322255100:01:002:0202/, яка належить Зачепилівській селищній раді: Харківська область., смт.Зачепилівка,вул.Центральна,39 а.

 

Голосували :

За-11

Проти-0

Утрималися-0

ВИРІШИЛИ : рішення №28  додається.

 

 

 

СЛУХАЛИ: Про перенесення кошторисних призначень.

 

Допов. Кривенко Ю.В.

 

Шановні члени виконавчого комітету! Пропоную перенести кошти по ТПКВКМБ 0110150 фонд 01

ТПКВКМБ 0111010 фонд 01

ТПКВКМБ 0114030 фонд 01

ТПКВКМБ 0116030 фонд 01

ТПКВКМБ 0114060 фонд 01

ТПКВКМБ 0119310 фонд 01

Голосували :

За-11

Проти-0

Утрималися- 0

ВИРІШИЛИ : рішення№29 додається

СЛУХАЛИ: Про  присвоєння адреси нежитловій будівлі

 

Допов. Кривенко Ю.В.

Шановні члени виконавчого комітету! Пропоную  присвоїти   поштову адресу  не житловій будівлі ( гаражу ) розташованому по  вул. Центральній   , смт.Зачепилівка   :  Харківська область Зачепилівський район, смт.Зачепилівка, вул. Центральна , 53б

 

Голосували :

За-11

Проти-0

Утрималися-0

ВИРІШИЛИ : рішення №30  додається.

СЛУХАЛИ: Про створення комісії для приймання передачі модульних очисних споруд в с. Нагірне, Зачепилівського району, Харківської області.

Допов. Кривенко Ю.В.

 

Пропоную розглянути рішення IVсесії VIIIскликання №104 від 25.01.2018 року та створити комісію для приймання-передачі модульних очисних споруд в с. Нагірному  , Зачепилівського району, Харківської області, що обліковується на балансі Департаменту житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури Харківської обласної державної адміністрації у такому складі:

-Яровой  Едуард Володимирович– перший заступник  директора Департаменту житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури Харківської обласної державної адміністрації.

-Бикова Ганна Юріївна – заступник директора Департаменту житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури Харківської обласної державної адміністрації начальник відділу будівництва, дорожнього комплексу та благоустрою у сфері житлово-комунального господарства.

-Пилюгіна Марина Миколаївна- начальник відділу бухгалтерського обліку та планування діяльності Департаменту житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури Харківської обласної державної адміністрації-головний бухгалтер.

-Кривенко Юрій Вікторович – селищний голова, голова комісії;

-Зіновей Світлана Михайлівна – головний бухгалтер селищної ради;

-Галій Григорій Іванович – начальник комунального підприємства Зачепилівське водопровідно-каналізаційне підприємство;

-Таратута Віта Вікторівна – головний бухгалтер комунального підприємства Зачепилівського водопровідно-каналізаційного підприємства.

-Швецов  Володимир  Васильович – начальник відділу житлово –  комунального          господарства, містобудування та архітектури, депутат Зачепилівської селищної ради.

 

Голосували :

За-11

Проти-0

Утрималися-0

ВИРІШИЛИ : рішення №31  додається.

СЛУХАЛИ: Про створення комісії для приймання передачі модульних очисних споруд в с. Нагірне, Зачепилівського району, Харківської області.

 

 

 

 

 

Селищний голова                                                               Кривенко Ю.В.

Селищний голова Кривенко Ю.В.
Join Us Facebook
посилання