Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
ЗАЧЕПИЛІВСЬКИЙ РАЙОН
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 27/09/2019 року№202смт. Зачепилівка
Про взяття Владимирця А.Г. на квартирний облік Зачепилівської селищної ради

Керуючись ст.144 Конституції України, ст.30 Закону України «про Місцеве самоврядування в Україні», Житлового кодексу Української РСР та Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, розглянувши заяву вх.№ 131/02.01-10 від 26.09.2019 року гр. Владимирця Анатолія Григоровича, 29.01.1990 року народження, який потребує поліпшення житлових умов і мешкає за адресою:вул. Чайковського, 13, с.Олександрівка, Зачепилівського району , Харківської області про поставлення на соціальний квартирний облік, виконавчий комітет Зачепилівської селищної ради

ВИРІШИВ:
1. Взяти на квартирний облік Зачепилівської селищної ради Владимирця Анатолія Григоровича, 29.01.1990 року народження, який проживає в квартирі нижче за встановлений рівень та включити до списку забезпечення житловою площею.
2. Начальнику відділу у справах дітей, сім’ї та соціального захисту населення Зачепилівської селищної ради Семенець І.Ю. забезпечити реєстрацію інформації про гр. Владимирця Анатолія Григоровича в Єдиному державному реєстрі громадян, які потребують поліпшення житлових умов.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на начальника відділу у справах дітей, сім’ї та соціального захисту населення Зачепилівської селищної ради Семенець І.Ю.

Селищний голова Ю.КРИВЕНКО

Join Us Facebook
посилання