Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
ЗАЧЕПИЛІВСЬКИЙ РАЙОН
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 23/06/2020 року№09смт. Зачепилівка

ПРОТОКОЛ №09
Засідання виконавчого комітету

Від 23.06. 2020 року
Головуючий на засіданні –
Кривенко Ю.В.-селищний голова
Члени виконкому:
Грамма Л.Ю. - секретар виконавчого комітету
Згонник Вікторія Василівна- в.о. старости
Тимченко Ігор Владиславович- в.о. старости;
Гужва Наталія Миколаївна- в.о. старости;
Осадчий Олександр Володимирович- директор ТОВ «Дружба»
Однорал Світлана Миколаївна- начальник відділу економіки Зачепилівської селищної ради
Зіжко Ганна Василівна- головний спеціаліст земельних відносин
Глянь Іван Данилович- генеральний директор КСП «Фрунзе»
Безчасний Анатолій Олексійович - майстер відділу благоустрою
Комаревська Валентина Миколаївна-в.о.старости

Порядок денний

1. Про надання одноразової матеріальної допомоги гр.Чирниш Л.П., Дубина В.П., Погожих Т.А., Кочубею Ю.В., Галушці О.С., Дрючан Е.В.,Терновій О.А., Гурєєву С.М.,
2. Про надання дозволу Голуб Т.В.на розміщення тимчасових споруд торгівельного призначення за адресою: смт. Зачепилівка, вул.. Паркова,10
3. Про списання будинку по вул.. Садова,2, с.Сомівка
4. Про надання дозволу на підключення та проведення водопроводу від центральної системи водопостачання до домогосподарства Сергеєва м.В.
5. Про надання дозволу Тимченко І.В. на видалення зелених насаджень в селі Леб’яже
6. Про надання дозволу на видалення зелених насаджень в селі Миколаївка по вул.. Харківська,82.
7. Про надання дозволу Верещак А.Л. на видалення зелених насаджень по вул.. Академіка Сіроштана,23
8. Про надання дозволу відділу благоустрою на видалення зелених насаджень в селищі Зачепилівка (парк)
9..Про розгляд адмін. протоколів ст.. 197-2шт, ст.. 198-3шт
10. Про взяття Лисенка Є.В. на соціальний квартирний облік.
11.Про надання дозволу на підписання договору дарування квартири в якій проживають малолітні діти.
12. Про надання дозволу на підписання договору дарування квартири в якій проживають малолітні діти.

СЛУХАЛИ: Про надання одноразової матеріальної допомоги гр.Чирниш Л.П., Дубина В.П., Погожих Т.А., Кочубею Ю.В., Галушці О.С., Дрючан Е.В.,Терновій О.А., Гурєєву С.М.,
Допов. Кривенко Ю.В.
Шановні члени виконавчого комітету! Пропоную розглянути протокол засідання комісії по наданню одноразової матеріальної допомоги громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах та іншим категоріям громадян , які проживають в населених пунктах Зачепилівської селищної ради від 05.06.2020 року, щодо надання одноразової матеріальної допомоги в зв’язку зі скрутним матеріальним становищем та надати
- гр. Чирниш Любов Петрівні 1951 року народження що проживає за адресою: пров. Новоселівський , буд.7, кв.17, смт. Зачепилівка, Зачепилівського району, Харківської області одноразову матеріальну допомогу в розмірі 3000 гривень на лікування .
- гр. Дубині Володимиру Пантелійовичу 1942 року народження що проживає за адресою: пров. Новоселівський , буд.7, кв.17, смт. Зачепилівка, Зачепилівського району, Харківської області одноразову матеріальну допомогу в розмірі 5000 гривень на лікування .
-гр. Погожих Тетяні Андріївні 1971 року народження що проживає за адресою: вул.. Паркова , буд.81, кв.1, смт. Зачепилівка, Зачепилівського району, Харківської області одноразову матеріальну допомогу в розмірі 5000 гривень на лікування чоловіка Погожих Сергія Валерійовича 1971 року народження
- гр. Кочубею Юрію Володимировичу 1962 року народження , що проживає за адресою: вул. Садова,б/н с. Бердянка, Зачепилівського району, Харківської області одноразову матеріальну допомогу в розмірі 3000гривень на поховання сина Кочубея Віталія Юрійовича .
- гр. Галушці Оксані Станіславівні 1972 року народження що проживає за адресою: вул. Центральна буд. 57, кв.19 , смт. Зачепилівка, Зачепилівського району, Харківської області одноразову матеріальну допомогу в розмірі 5000 гривень на лікування чоловіка Галушка Анатолія Миколайовича 1962 року народження.
- гр. Дрючан Еліні Володимирівні 1972 року народження що проживає за адресою: вул. Центральна буд. 57, кв.31 , смт. Зачепилівка, Зачепилівського району, Харківської області одноразову матеріальну допомогу в розмірі 3000 гривень на лікування матері Чернікової Любов Іванівни 1949 року народження.
- гр. Терновій Ользі Анатоліївні 1972 року народження що проживає за адресою: вул.. Харківська буд.1, кв.18, с.Нагірне, Зачепилівського району, Харківської області одноразову матеріальну допомогу в розмірі 5000 гривень на подолання наслідків пожежі .
- гр.Гурєєву Сергію Миколайовичу 1979 року народження , що проживає за адресою: вул. 14 Гвардійської стрілецької дивізії буд.29, кв.1, Зачепилівського району, Харківської області одноразову матеріальну допомогу в розмірі 3000гривень на поховання матері Гурєєвої Надії Володимирівни .
Голосували:
За-11
Проти-0
Утрималися- 0
ВИРІШИЛИ : рішення №92-99 додаються
СЛУХАЛИ: Про надання дозволу Голуб Т.В.на розміщення тимчасових споруд торгівельного призначення за адресою: смт. Зачепилівка, вул.. Паркова,10

Допов. Кривенко Ю.В.
Шановні члени виконавчого комітету! Пропоную розглянути заяву Голуб Тетяни Вікторівни з проханням надати дозвіл на розміщення чотирьох тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності - торгівельні павільйони загальною площею 96 кв.м. за адресою вул. Паркова №10 , смт.Зачепилівка, Харківської області. Пропоную надати дозвіл на розміщення чотирьох тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності - торгівельні павільйони загальною площею 96 кв.м. за адресою вул. Паркова №10 , смт.Зачепилівка, Харківської області.
Голосували:
За-11
Проти-0
Утрималися- 0
ВИРІШИЛИ : рішення №100 додається
СЛУХАЛИ: Про списання будинку по вул.. Садова,2, с.Сомівка
Допов. Кривенко Ю.В.
Шановні члени виконавчого комітету! До Зачепилівської селищної ради надійшла заява від гр. Бозді Анжеліки Володимирівни та акт обстеження житлового будинку розташованого за адресою: вул. Садова,2, смт. Зачепилівка від 10.03.2020 року з проханням списати будинок № 2 по вул. Садова, с.Сомівка, Зачепилівського району, Харківської області , як такий що повністю зруйнований та відновленню не підлягає. Пропоную списати будинок № 2 по вул. Садова, с.Сомівка, Зачепилівського району, Харківської області , як такий що повністю зруйнований та відновленню не підлягає.
Голосували:
За-11
Проти-0
Утрималися- 0
ВИРІШИЛИ : рішення №101 додається
СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на підключення та проведення водопроводу від центральної системи водопостачання до домогосподарства Сергеєва М.В.
Допов. Кривенко Ю.В.
Шановні члени виконавчого комітету! Пропоную розглянути заяву гр. Сергеєва Миколи Васильовича, яка проживає за адресою: вул.Кривошеї, 22, с. Нагірне з проханням надати дозвіл на проведення водогону до будинку № 22 по вул. Кривошеї , с.Нагірне та надати Сергеєву Миколі Васильовичу дозвіл на проведення та підключення водопроводу з центральної системи водопостачання до його домоволодіння , що розташоване за адресою: вул. Кривошеї,22 с.Нагірне, Зачепилівського району, Харківської області.
Голосували:
За-11
Проти-0
Утрималися- 0
ВИРІШИЛИрішення№102 додається
СЛУХАЛИ: Про надання дозволу Тимченко І.В. на видалення зелених насаджень в селі Леб’яже
Допов. Кривенко Ю.В.
Шановні члени виконавчого комітету! Пропоную розглянути акт обстеження зелених насаджень, що підлягають знесенню від 24.05.2020 року та надати дозвіл в.о. старості старостинського округу№3 Тимченко І.В. Зачепилівської селищної ради провести знесення :
-вулиця Центральна,146 (шкільне подвір’я), 148 (будинок культури), 199 (амбулаторія сімейної медицини) с.Леб’яже, Зачепилівського району, Харківської області
-9(дев’ять ) деревин - клен;
-2 (дві)деревини- тополя;
-1 (одна ) деревина- липа.
Голосували:
За-11
Проти-0
Утрималися- 0
ВИРІШИЛИ : рішення №103 додається
СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на видалення зелених насаджень в селі Миколаївка по вул.. Харківська,82.
Допов. Кривенко Ю.В.
Шановні члени виконавчого комітету! Пропоную розглянути , акту обстеження зелених насаджень, що підлягають знесенню від 01.06.2020 року, та надати дозвіл Багдасаровій Тетяні Іванівні провести знесення :
-вулиця Харківська, 82, с.Миколаївка, Зачепилівського району, Харківської області
-1 (одна ) деревина- осика.
Голосували:
За-11
Проти-0
Утрималися- 0
ВИРІШИЛИ : рішення №104 додається

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу Верещак А.Л. на видалення зелених насаджень по вул.. Академіка Сіроштана,23
Допов. Кривенко Ю.В.
Шановні члени виконавчого комітету! Пропоную розглянути акт обстеження зелених насаджень, що підлягають знесенню від 21.05.2020 року та надати дозвіл Верещак Аллі Леонідівні провести знесення :
-вулиця Академіка Сіроштана, 23, смт. Зачепилівка, Зачепилівського району, Харківської області
-1 (одна ) деревина- тополя.
Голосували:
За-11
Проти-0
Утрималися- 0
ВИРІШИЛИ : рішення №105 додається
СЛУХАЛИ: Про надання дозволу відділу благоустрою на видалення зелених насаджень в селищі Зачепилівка (парк)
.
.
Допов. Кривенко Ю.В.
Шановні члени виконавчого комітету! Пропоную розглянути акт обстеження зелених насаджень, що підлягають знесенню від 22.06.2020 року, внаслідок сильної бурі та надати дозвіл відділу благоустрою Зачепилівської селищної ради провести знесення :
-вулиця Паркова, (у парку селища) смт. Зачепилівка, Зачепилівського району, Харківської області
-1 (одна ) деревина- клен.
Голосували:
За-11
Проти-0
Утрималися- 0
ВИРІШИЛИ : рішення №106 додається
СЛУХАЛИ: Про розгляд адмін. протокола відносно гр..Кудряшова К.Ю.
Допов. Кривенко Ю.В.
Шановні члени виконавчого комітету! Пропоную розглянути протокол про адміністративне правопорушення № 00007 від 27.05.2020 року, складений в.о. старостою Миколаївського старостинського округу Гужва Н.М. у відношенні до громадянина Кудряшова Костянтина Юрійовича , мешканця села Миколаївка Зачепилівського району Харківської області, за ст. 198 Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі – КУпАП) «Проживання без паспорта громадянина України або без реєстрації місця проживання», який надійшов до виконавчого комітету 19.06.2020 року, вислухавши осіб, що брали участь у розгляді справи, та дослідивши докази, виконавчий комітет селищної ради встановив, що громадянин Кудряшов Костянтин Юрійович. вчинив правопорушення, яке полягало у наступному: ним був втрачений паспорт з власної необережності, що є порушенням Положення про паспорт громадянина України, затвердженого Постановою Верховної Ради України №2503-ХІІ від 26.06.1992 р. зі змінами.
Відповідальність за вчинення даного правопорушення передбачена ст. 198 КУпАП «Проживання без паспорта громадянина України або без реєстрації місця проживання».
На підставі викладеного визнати громадянина Кудряшова Костянтина Юрійовича винним у вчиненні адміністративного правопорушення та притягнути її до адміністративної відповідальності за адміністративне правопорушення – порушення Положення про паспорт громадянина України, затвердженого Постановою Верховної Ради України №2503-ХІІ від 26.06.1992 р. - відповідальність за яке передбачена ст. 198 КУпАП «Проживання без паспорта громадянина України або без реєстрації місця проживання» та накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу . (Постанова додається).
Голосували:
За-11
Проти-0
Утрималися- 0
ВИРІШИЛИ : рішення №107 додається

СЛУХАЛИ: Про розгляд адмін. протокола відносно гр.Петренко В.О.
Допов. Кривенко Ю.В.
Шановні члени виконавчого комітету! Пропоную розглянути протокол про адміністративне правопорушення № 00006 від 18.06.2020 року, складений в.о. старостою Миколаївського старостинського округу Гужва Н.М. у відношенні до громадянина Петренко Володимира Олександровича , мешканця села Миколаївка Зачепилівського району Харківської області, за ст. 198 Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі – КУпАП) «Проживання без паспорта громадянина України або без реєстрації місця проживання», який надійшов до виконавчого комітету 18.06.2020 року, вислухавши осіб, що брали участь у розгляді справи, та дослідивши докази, виконавчий комітет селищної ради встановив, що громадянин Петренко Володимира Олександровича. вчинив правопорушення, яке полягало у наступному: ним був втрачений паспорт з власної необережності, що є порушенням Положення про паспорт громадянина України, затвердженого Постановою Верховної Ради України №2503-ХІІ від 26.06.1992 р. зі змінами.
Відповідальність за вчинення даного правопорушення передбачена ст. 198 КУпАП «Проживання без паспорта громадянина України або без реєстрації місця проживання».
На підставі викладеного визнати громадянина Петренко Володимира Олександровича винним у вчиненні адміністративного правопорушення та притягнути її до адміністративної відповідальності за адміністративне правопорушення – порушення Положення про паспорт громадянина України, затвердженого Постановою Верховної Ради України №2503-ХІІ від 26.06.1992 р. - відповідальність за яке передбачена ст. 198 КУпАП «Проживання без паспорта громадянина України або без реєстрації місця проживання» та накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу . (Постанова додається).
Голосували:
За-11
Проти-0
Утрималися- 0
ВИРІШИЛИ : рішення №108 додається
СЛУХАЛИ: Про розгляд адмін. протокола відносно гр. Ландіна В.Ф.
Допов. Кривенко Ю.В.
Шановні члени виконавчого комітету! Пропоную розглянути протокол про адміністративне правопорушення № 00010 від 21.05.2020 року, складений секретарем виконавчого комітету Грамма Л.Ю. у відношенні до громадянина Ландіної Валентини Федорівни за ст. 197 Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі – КУпАП) «Проживання без паспорта громадянина України або без реєстрації місця проживання», який надійшов до виконавчого комітету 21.05.2020 року, вислухавши осіб, що брали участь у розгляді справи, та дослідивши докази, виконавчий комітет селищної ради встановив, що громадянин Ландіна В.Ф. вчинив правопорушення, яке полягало у наступному: нею не було вчасно зареєстровано своє місце проживання що є порушенням Положення про паспорт громадянина України, затвердженого Постановою Верховної Ради України №2503-ХІІ від 26.06.1992 р. зі змінами.
Відповідальність за вчинення даного правопорушення передбачена ст. 197 КУпАП «Проживання без паспорта громадянина України або без реєстрації місця проживання».
На підставі викладеного визнати громадянку Ландіну Валентину Федорівну винною у вчиненні адміністративного правопорушення та притягнути її до адміністративної відповідальності за адміністративне правопорушення – порушення Положення про паспорт громадянина України, затвердженого Постановою Верховної Ради України №2503-ХІІ від 26.06.1992 р. - відповідальність за яке передбачена ст. 197 КУпАП «Проживання без паспорта громадянина України або без реєстрації місця проживання» та накласти на неї адміністративне стягнення у вигляді штрафу . (Постанова додається).
Голосували:
За-11
Проти-0
Утрималися- 0
ВИРІШИЛИ : рішення №109 додається
СЛУХАЛИ: Про розгляд адмін. протокола відносно гр.Печенізького Р.О.
Допов. Кривенко Ю.В.
Шановні члени виконавчого комітету! Пропоную розглянути протокол про адміністративне правопорушення № 00005 від 01.06.2020 року, складений відповідальною особою Леб’язької сільської ради за реєстрацію місця проживання Сніжко А.О. у відношенні до громадянина Печенізького Романа Олександровича, мешканця села Леб`яже Зачепилівського району Харківської області, за ст. 197 Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі – КУпАП) «Проживання без паспорта громадянина України або без реєстрації місця проживання», який надійшов до виконавчого комітету 01.06.2020року, вислухавши осіб, що брали участь у розгляді справи, та дослідивши докази, виконавчий комітет селищної ради встановив, що громадянин Печенізький Р.О. вчинив правопорушення, яке полягало у наступному: ним не було вчасно зареєстровано місце проживання , що є порушенням Положення про паспорт громадянина України, затвердженого Постановою Верховної Ради України №2503-ХІІ від 26.06.1992 р. зі змінами.
Відповідальність за вчинення даного правопорушення передбачена ст. 197 КУпАП «Проживання без паспорта громадянина України або без реєстрації місця проживання».
На підставі викладеного визнати громадянина Печенізького Романа Олександровича винним у вчиненні адміністративного правопорушення та притягнути його до адміністративної відповідальності за адміністративне правопорушення – порушення Положення про паспорт громадянина України, затвердженого Постановою Верховної Ради України №2503-ХІІ від 26.06.1992 р. - відповідальність за яке передбачена ст. 197 КУпАП «Проживання без паспорта громадянина України або без реєстрації місця проживання» та накласти на неї адміністративне стягнення у вигляді попередження . (Постанова додається).
Голосували:
За-11
Проти-0
Утрималися- 0
ВИРІШИЛИ : рішення №110 додається

СЛУХАЛИ: Про розгляд адмін. протокола відносно гр.Новіченко І.П.
Допов. Кривенко Ю.В.
Шановні члени виконавчого комітету! Пропоную розглянути протокол про адміністративне правопорушення № 00008 від 19.06.2020 року, складений в.о. старостою Миколаївського старостинського округу Гужва Н.М. у відношенні до громадянина Новіченко Іллі Павловича , мешканця села Миколаївка Зачепилівського району Харківської області, за ст. 198 Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі – КУпАП) «Проживання без паспорта громадянина України або без реєстрації місця проживання», який надійшов до виконавчого комітету 19.06.2020 року, вислухавши осіб, що брали участь у розгляді справи, та дослідивши докази, виконавчий комітет селищної ради встановив, що громадянин Новіченко Ілля Павлович. вчинив правопорушення, яке полягало у наступному: ним був втрачений паспорт з власної необережності, що є порушенням Положення про паспорт громадянина України, затвердженого Постановою Верховної Ради України №2503-ХІІ від 26.06.1992 р. зі змінами.
Відповідальність за вчинення даного правопорушення передбачена ст. 198 КУпАП «Проживання без паспорта громадянина України або без реєстрації місця проживання».
На підставі викладеного визнати громадянина Новіченко Іллю Павловича винним у вчиненні адміністративного правопорушення та притягнути її до адміністративної відповідальності за адміністративне правопорушення – порушення Положення про паспорт громадянина України, затвердженого Постановою Верховної Ради України №2503-ХІІ від 26.06.1992 р. - відповідальність за яке передбачена ст. 198 КУпАП «Проживання без паспорта громадянина України або без реєстрації місця проживання» та накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу . (Постанова додається).
Голосували:
За-11
Проти-0
Утрималися- 0
ВИРІШИЛИ : рішення №111 додається
СЛУХАЛИ: Про взяття Лисенка Є.В. на соціальний квартирний облік
Допов. Кривенко Ю.В.
Шановні члени виконавчого комітету! Пропоную розглянути заяву від гр. Лисенка Є.В., який мешкає вул. Героїв Чорнобильців, 56, м. Чугуїв, Харківської області, про поставлення на соціальний квартирний облік та
взяти на соціальний квартирний облік Зачепилівської селищної ради Лисенка Євгенія Вікторовича, 19.11.2001 р.н., як дитину позбавлену батьківського піклування, яка не забезпечена житлом та включити до списку позачергового забезпечення житловою площею.
Голосували:
За-11
Проти-0
Утрималися- 0
ВИРІШИЛИ : рішення №112 додається

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на підписання договору дарування квартири в якій проживають малолітні діти.

Допов. Кривенко Ю.В.
Шановні члени виконавчого комітету! Розглянувши протокол органу опіки та піклування Зачепилівської селищної ради від 22.06.2020 року, про надання дозволу батькові Гекову Олексію Анатолійовичу 28.12.1973 р.н. на підписання договору дарування квартири розташованої за адресою: вул. Парква, б.28, кв.5, сел. Зачепилівка, Зачепилівського району, Харківської області, в якій проживають малолітні діти Гекова Каріна Олексіївна 31.07.2008 р.н., та Геков Артем Олексійович 17.10.2011 р.н. Пропоную рішення опікунської ради (протокол від 22.06.2020 року ) затвердити та
надати дозвіл батькові Гекову Олексію Анатолійовичу 28.12.1973 р.н. на підписання договору дарування квартири розташованої за адресою: вул. Парква, б.28, кв.5, сел. Зачепилівка, Зачепилівського району, Харківської області, в якій проживають малолітні діти Гекова Каріна Олексіївна 31.07.2008 р.н., та Геков Артем Олексійович 17.10.2011 р.н.

Голосували:
За-11
Проти-0
Утрималися- 0
ВИРІШИЛИ : рішення №113 додається

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на підписання договору дарування квартири в якій проживають малолітні діти.

Допов. Кривенко Ю.В.
Шановні члени виконавчого комітету! Розглянувши протокол органу опіки та піклування Зачепилівської селищної ради від 04.06.2020 року, про надання дозволу батькові Манченку Сергію Віталійовичу 01.07.1978 р.н. на підписання договору дарування житлового будинку розташованого за адресою: пров. Шевченка, 7, сел. Зачепилівка, Зачепилівського району, Харківської області, в якому проживає малолітня дитина Супонева Марія Володимирівна, 23.01.2007 р.н пропоную рішення опікунської ради (протокол від 04.06.2020 року ) затвердити та надати дозвіл батькові Манченку Сергію Віталійовичу 01.07.1978 р.н. на підписання договору дарування житлового будинку розташованого за адресою: пров. Шевченка, 7, сел. Зачепилівка, Зачепилівського району, Харківської області, в якому проживає малолітня дитина Супонева Марія Володимирівна, 23.01.2007 р.н.

Голосували:
За-11
Проти-0
Утрималися- 0
ВИРІШИЛИ : рішення №114 додається

Селищний голова Юрій КРИВЕНКО

Join Us Facebook
посилання