Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
ЗАЧЕПИЛІВСЬКИЙ РАЙОН
Харківської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 22/01/2018 року№6

 

Харківська область

Зачепилівський район

Зачепилівська селищна рада

ПРОТОКОЛ №6

Засідання виконавчого комітету

 

Від  28 лютого    2018 року

Головуючий на засіданні –

Кривенко Ю.В.- селищний голова

Члени виконкому:

Грамма Л.Ю. – секретар виконавчого комітету

Зіновей Світлана Михайлівна- головний бухгалтер селищної ради;

Бесчасний Анатолій Олексійович- майстер відділу благоустрою

Гарнюк Олена Василівна –  керівник апарату Зачепилівського районного суду Харківської області.

Згонник Вікторія Василівна- в.о. старости;

Бака Світлана Валентинівна- в.о. старости;

Тимченко Ігор Владиславович- в.о. старости;

Гужва Наталія Миколаївна- в.о. старости;

Однорал Світлана Миколаївна- начальник відділу економіки Зачепилівської селищної ради

Осадчий  Олександр Володимирович – директор  ТОВ «Дружба»

 

Порядок денний

 1. Про легалізацію шляхом повідомлення про заснування органу самоорганізації населення «Будинковий комітет «Дах майбутнього» будинку №1 в селі Нагірне.
 2. Про легалізацію шляхом повідомлення про заснування органу самоорганізації населення «Будинковий комітет «Сухо, тепло-просто клас, бо новенький дах у нас» будинку №3 у селі Нагірне.
 3. Про легалізацію шляхом повідомлення про заснування органу самоорганізації населення «Вуличний комітет «Леб’яже» у селі Леб’яже , об’єднаної територіальної громади Зачепилівської селищної ради.
 4. Про легалізацію шляхом повідомлення про заснування органу самоорганізації населення «Вуличний комітет «Вода – це життя» у селі Сомівка.
 5. Про легалізацію шляхом повідомлення про заснування органу самоорганізації населення «Вуличний комітет «Відродження села» у селі Семенівка.
 6. Про легалізацію шляхом повідомлення про заснування органу самоорганізації населення «Вуличний комітет «Культурний осередок на селі» у селі Сомівка.
 7. Про затвердження актів приймання –передачі майна із спільної власності територіальних громад сіл і селищ району у спільну власність Зачепилівської селищної ради.
 8. Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати , який враховується при визначенні вартості будівництва (нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту, технічного переоснащення) об’єктів, що споруджуються за рахунок коштів підприємств, установ, організацій, що належать до комунальної власності територіальної громади міста, а також кредитів, наданих під державні гарантії.
 9. Про присвоєння адреси земельній ділянці .(ГРП)
 10. Про присвоєння адреси земельній ділянці. (ГРП)
 11. Про присвоєння адреси земельній ділянці (ГРП)
 12. Про розгляд протоколу про адміністративне правопорушення відносно громадянина Соляніков Д.Ю..

 

СЛУХАЛИ: Про легалізацію шляхом повідомлення про заснування органу самоорганізації населення «Будинковий комітет «Дах майбутнього» будинку №1 в селі Нагірне.

Допов. Кисіль В.О. Шановні члени виконавчого комітету! Згідно з рішенням Зачепилівської селищної ради від 22 лютого 2018 року №179   “Про надання дозволу на створення органу самоорганізації населення – “Будинковий комітет “Дах майбутнього» будинку №1 по вулиці Харківській, села Нагірне” та відповідно рішення загальних зборів жителів с.Нагірне по вулиці Харківській ,1   від    23   лютого 2018 року  (протокол №2) пропоную прийняти до відома рішення загальних зборів  жителів вулиці Харківська, 1 с. Нагірне, про легалізацію шляхом повідомлення про заснування органу самоорганізації населення “Будинковий комітет “Дах майбутнього» будинку №1 по вулиці Харківська, села Нагірне” об’єднаної територіальної громади Зачепилівської селищної ради, про що в Єдиний реєстр органів самоорганізації населення об’єднаної територіальної громади Зачепилівської селищної ради зроблено відповідний запис №_3 _.

Голосували:

За-11

Проти-0

Утрималися-0

ВИРІШИЛИ: рішення №59 додається

СЛУХАЛИ: Про легалізацію шляхом повідомлення про заснування органу самоорганізації населення «Будинковий комітет «Сухо, тепло-просто клас, бо новенький дах у нас» будинку №3 у селі Нагірне.

 

Допов. Кривенко Ю.В.

Шановні члени виконавчого комітету! Згідно з рішенням Зачепилівської селищної ради від 22 лютого 2018 року №180   “Про надання дозволу на створення органу самоорганізації населення – “Будинковий комітет “Сухо, тепло-просто клас, бо новенький дах у нас» будинку №3 по вулиці Харківській, села Нагірне” та відповідно рішення загальних зборів жителів с. Нагірне по вулиці Харківській ,3   від    23   лютого 2018 року  (протокол №2 ), пропоную  прийняти до відома рішення загальних зборів  жителів вулиці Харківська, 3 с. Нагірне, про легалізацію шляхом повідомлення про заснування органу самоорганізації населення “Будинковий комітет “Сухо, тепло-просто клас, бо новенький дах у нас» будинку №3 по вулиці Харківська, села Нагірне” об’єднаної територіальної громади Зачепилівської селищної ради, про що в Єдиний реєстр органів самоорганізації населення об’єднаної територіальної громади Зачепилівської селищної ради зроблено відповідний запис №_4_.

 

 

Голосували:

За-11

Проти-0

Утрималися- 0

ВИРІШИЛИ : рішення №60 додається

 

 

СЛУХАЛИ: Про легалізацію шляхом повідомлення про заснування органу самоорганізації населення  «Вуличний комітет «Леб’яже» у селі Леб’яже , об’єднаної територіальної громади Зачепилівської селищної ради

Допов. Кривенко Ю.В.

Шановні члени виконавчого комітету! Згідно з рішенням Зачепилівської селищної ради від 22 лютого 2018 року№178 “Про надання дозволу на створення органу самоорганізації населення – “Вуличний комітет ” Леб’яже» на вулиці Центральна, у селі Леб’яже ” об’єднаної територіальної громади Зачепилівської селищної ради та відповідно рішення загальних зборів жителів с. Леб’яже  на вулиці Центральна з  № 104 по №279 від 23 лютого 2018 року  (протокол №2 ), пропоную прийняти до відома рішення загальних зборів  жителів вулиці Центральна  с. Леб’яже, про легалізацію шляхом повідомлення про заснування “Вуличний комітет ” Леб’яже» вулиця Центральна, села Леб’яже ” об’єднаної територіальної громади Зачепилівської селищної ради, про що в Єдиний реєстр органів самоорганізації населення об’єднаної територіальної громади Зачепилівської селищної ради зроблено відповідний запис №__5 __.

 

Голосували :

За-11

Проти-0

Утрималися-0

ВИРІШИЛИ : рішення №61  додається.

СЛУХАЛИ: Про легалізацію шляхом повідомлення про заснування органу самоорганізації населення «Вуличний комітет  «Вода – це життя» у селі Сомівка

Допов. Кривенко Ю.В.

Шановні члени виконавчого комітету! Згідно з рішенням Зачепилівської селищної ради від 22 лютого 2018 року№175″Про надання дозволу на створення органу самоорганізації населення – “Вуличний комітет “Вода-це життя» на вулиці Центральна, у селі Сомівка” та відповідно рішення загальних зборів жителів с.Сомівка по вулиці Центральна, з №69 по №102  від  24 лютого 2018 року  (протокол №2 ) пропоную прийняти до відома рішення загальних зборів  жителів вулиці Центральна с. Сомівка, про легалізацію шляхом повідомлення про заснування “Вуличний комітет “Вода-це життя» вулиці Центральна,  села Сомівка” об’єднаної територіальної громади Зачепилівської селищної ради, про що в Єдиний реєстр органів самоорганізації населення об’єднаної територіальної громади Зачепилівської селищної ради зроблено відповідний запис №_6_.

 

Голосували :

За-11

Проти-0

Утрималися-0

ВИРІШИЛИ : рішення №62  додається.

 

 

 

СЛУХАЛИ: Про легалізацію шляхом повідомлення про заснування органу самоорганізації населення «Вуличний комітет «Відродження села» у селі Семенівка.

 

Допов. Кривенко Ю.В.

 

Шановні члени виконавчого комітету! Згідно з рішенням Зачепилівської селищної ради від 22 лютого 2018 року№176″Про надання дозволу на створення органу самоорганізації населення – “Вуличний комітет “Відродження села» на вулиці Шкільна, у селі Семенівка” та відповідно рішення загальних зборів жителів с.Семенівка по вулиці Шкільна, з №1 по №56  від  24 лютого 2018 року  (протокол №2 ), пропоную прийняти до відома рішення загальних зборів  жителів вулиці Шкільна с. Семенівка, про легалізацію шляхом повідомлення про заснування “Вуличний комітет “Відродження села» вулиці Шкільна, села Семенівка ” об’єднаної територіальної громади Зачепилівської селищної ради, про що в Єдиний реєстр органів самоорганізації населення об’єднаної територіальної громади Зачепилівської селищної ради зроблено відповідний запис №_7_.

 

Голосували :

За-11

Проти-0

Утрималися- 0

ВИРІШИЛИ : рішення№63 додається

СЛУХАЛИ: Про легалізацію шляхом повідомлення про заснування органу самоорганізації населення «Вуличний комітет «Культурний осередок на селі» у селі Сомівка.

Допов. Кривенко Ю.В.

 

Шановні члени виконавчого комітету! Згідно з рішенням Зачепилівської селищної ради від 22 лютого 2018 року№177 “Про надання дозволу на створення органу самоорганізації населення – “Вуличний комітет “Культуриний осередок на селі» на вулиці Центральна, у селі Сомівка” та відповідно рішення загальних зборів жителів с.Сомівка по вулиці Центральна, з №1 по №60  від  23 лютого 2018 року  (протокол №2 ), пропоную прийняти до відома рішення загальних зборів  жителів вулиці Центральна с. Сомівка, про легалізацію шляхом повідомлення про заснування “Вуличний комітет “Культуриний осередок на селі» вулиці Центральна,  села Сомівка” об’єднаної територіальної громади Зачепилівської селищної ради, про що в Єдиний реєстр органів самоорганізації населення об’єднаної територіальної громади Зачепилівської селищної ради зроблено відповідний запис №_8_.

Голосували :

За-11

Проти-0

Утрималися- 0

ВИРІШИЛИ : рішення№64 додається

СЛУХАЛИ: Про затвердження актів приймання –передачі майна із спільної власності територіальних громад сіл і селищ району у спільну власність Зачепилівської селищної ради.

 

Допов. Кривенко Ю.В.

 

Шановні члени виконавчого комітету! Пропоную  затвердити акти приймання-передачі майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ району з  балансу відділу освіти райдержадміністрації  на баланс Зачепилівської селищної ради у комунальну власність, а саме:

 • Акт приймання –передачі основних засобів Зачепилівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Зачепилівської районної ради Харківської області від 02.2018 року  (додається.)
 • Акт приймання –передачі основних засобів Леб’язька філія Зачепилівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Зачепилівської районної ради від   02.2018 року     (додається)
 • Акт приймання –передачі основних засобів Сомівська  філія Зачепилівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Зачепилівської районної ради  від  02.2018 року (додається)
 • Акт приймання –передачі основних засобів Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Зачепилівської районної ради Харківської області  від   02.2018 року     (додається)
 • Акт приймання –передачі основних засобів Бердянський навчально-виховний комплекс «загальноосвітній заклад  І-ІІІ ступенів –дошкільний навчальний заклад»  Зачепилівської районної ради Харківської області  від   02.2018 року     (додається)
 • Акт приймання –передачі основних засобів Зачепилівський районний будинок дитячої та юнацької творчості Зачепилівської районної ради Харківської області від 02.2018 року   (додається)

Голосували :

За-11

Проти-0

Утрималися- 0

ВИРІШИЛИ : рішення№65 додається

СЛУХАЛИ: Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати , який враховується при визначенні вартості будівництва (нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту, технічного переоснащення)  об’єктів, що споруджуються за рахунок коштів підприємств, установ, організацій, що належать до комунальної власності територіальної громади міста, а також кредитів, наданих під державні гарантії.

Допов. Кривенко Ю.В.

 

Шановні члени виконавчого комітету! Пропоную прийняти для розрахунку вартості будівництва (нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту, технічного переоснащення) об’єктів, що споруджуються за рахунок коштів бюджету Зачепилівської селищної ради та коштів підприємств,  установ,  організацій,  що належать до комунальної власності територіальної громади селища , а також кредитів, наданих під державні гарантії. Встановити розмір кошторисної заробітної плати на 2018 рік при визначенні вартості будівництва (нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту, технічного переоснащення) об’єктів,  що споруджуються за рахунок коштів бюджету Зачепилівської селищної ради  та коштів підприємств, установ,  організацій, що належать до комунальної власності територіальної громади селища, а також кредитів, наданих під державні гарантії в розмірі 6600,00 грн, що відповідає середньому розряду складності робіт 3,8 при виконанні робіт у звичайних умовах.

Голосували :

За-11

Проти-0

Утрималися- 0

ВИРІШИЛИ : рішення№66 додається

СЛУХАЛИ: Про присвоєння адреси.

Допов. Кривенко Ю.В.

 

Шановні члени виконавчого комітету! Пропоную надати поштову адресу земельній ділянці для експлуатації та обслуговування ГРП /кад.№632225100:01:007:0038/, яка належить Зачепилівській селищній раді: Харківська область., Зачепилівський район,смт. Зачепилівка ,вул. Академіка Сіроштана , 23а.

 

Голосували :

За-11

Проти-0

Утрималися- 0

ВИРІШИЛИ : рішення№67 додається

СЛУХАЛИ: Про присвоєння адреси.

Допов. Кривенко Ю.В.

 

Шановні члени виконавчого комітету! Пропоную надати поштову адресу земельній ділянці для експлуатації та обслуговування ГРП /кад.№6322255101:00:000:0058/, яка належить Зачепилівській селищній раді: Харківська область., Зачепилівський район, с. Нагірне ,вул. Покровська,13/1.

 

 

Голосували :

За-11

Проти-0

Утрималися- 0

ВИРІШИЛИ : рішення№68 додається

 

СЛУХАЛИ: Про присвоєння адреси.

Допов. Кривенко Ю.В.

 

Шановні члени виконавчого комітету! Пропоную надати поштову адресу земельній ділянці для експлуатації та обслуговування ГРП /кад.№6322255100:02:005:0046/, яка належить Зачепилівській селищній раді: Харківська область., Зачепилівський район, смт.Зачепилівка ,вул. Центральна,33а.

Голосували :

За-11

Проти-0

Утрималися- 0

ВИРІШИЛИ : рішення№69 додається

 

 

СЛУХАЛИ: Про розгляд протоколу про адміністративне правопорушення відносно громадянина Соляніков Д.Ю..

 

Допов. Кривенко Ю.В.

 

Шановні члени виконавчого комітету! Пропоную розглянути  протокол  про  адміністративне  правопорушення  № 00001  від  22.02.2018  року,  складений  в.о. старостою  Сомівського   старостинського округу  Пашенко В.М.  у  відношенні  до  громадянина  Солянікова  Дениса Юрійовича  ,  мешканця  села  Сомівка  Зачепилівського  району  Харківської  області, за ст. 198 Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі – КУпАП) «Проживання  без  паспорта  громадянина  України  або  без  реєстрації  місця  проживання»,  який надійшов до виконавчого комітету 22.02.2018 року, вислухавши осіб, що брали участь у розгляді справи, та дослідивши докази, виконавчий комітет селищної  ради встановив, що громадянин  Соляніков Д.С. вчинив правопорушення, яке полягало у наступному: ним   був втрачений  паспорт з власної необережності    що  є  порушенням  Положення про паспорт громадянина України, затвердженого Постановою Верховної Ради України  №2503-ХІІ від 26.06.1992 р. зі  змінами.

Відповідальність  за вчинення даного правопорушення передбачена ст. 198 КУпАП « Умисне зіпсуття паспорта чи втрата його з необережності».

На підставі викладеного пропоную визнати громадянина Солянікова Дениса Юрійовича винним  у вчиненні адміністративного правопорушення та притягнути його до адміністративної відповідальності  за адміністративне правопорушення – порушення Положення про паспорт громадянина України, затвердженого Постановою Верховної Ради України №2503-ХІІ від 26.06.1992 р. – відповідальність за яке передбачена  ст. 198 КУпАП «Умисне зіпсуття паспорта чи втрата його з необережності »  та накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді  штраф.  (Постанова  додається).

Голосували :

За-11

Проти-0

Утрималися- 0

ВИРІШИЛИ : рішення№70 додається

 

Селищний голова Кривенко Ю.В.
Join Us Facebook
посилання