Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
Зачепилівський район
Харківської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 01/10/2020 року№219Зачепилівка
Про взяття Василенко А.Ю. на квартирний облік

Керуючись ст. 144 Конституції України, ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Житлового кодексу Української РСР та Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, розглянувши заяву вх.№1026/02.01-14 від 17.08.2020 року від гр. Гусєвої Тетяни Олександрівни,, який мешкає вул.Декоративна ,6,с. Рублене, В.Бурлуцького району, Харківської області, про поставлення на квартирний облік, Василенко Анни Юріївни, 05.08.2003 р.н. виконавчий комітет Зачепилівської селищної ради

ВИРІШИВ

1. Взяти на квартирний облік Зачепилівської селищної ради Василенко Анну Юріївну, 05.08.2003 р.н. як дитину позбавлену батьківського піклування, яка не забезпечена житлом та включити до списку позачергового забезпечення житловою площею.
2. Начальнику відділу у справах дітей, сім’ї та соціального захисту населення Зачепилівської селищної ради Семенець І.Ю. забезпечити реєстрацію інформації про в Єдиному державному реєстрі громадян, які потребують поліпшення житлових умов.
3. Копію даного рішення направити службі у справах дітей Зачепилівської райдержадміністрації та долучити до облікової справи.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на начальника відділу у справах дітей, сім’ї та соціального захисту населення Зачепилівської селищної ради Семенець І.Ю.

Секретар ради Леся БЕЗЧАСНА

Join Us Facebook
посилання