Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
ЗАЧЕПИЛІВСЬКИЙ РАЙОН
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 27/06/2018 року№150
Про створення комісії для приймання-передачі модульних очисних споруд в с. Нагірне, Зачепилівського району, Харківської області.

Відповідно до Закону України « Про передачу об'єктів державної та комунальної власності, ст. 42, ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши рішення IVсесії VIIIскликання №104 від 25.01.2018 року, виконавчий комітет Зачепилівської селищної ради

ВИРІШИВ:

 

  1. Створити комісію для приймання-передачі модульних очисних споруд в с. Нагірному , Зачепилівського району, Харківської області, що обліковується на балансі Департаменту житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури Харківської обласної державної адміністрації у такому складі:

-Яровой  Едуард Володимирович– перший заступник  директора Департаменту житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури Харківської обласної державної адміністрації.

-Бикова Ганна Юріївна – заступник директора Департаменту житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури Харківської обласної державної адміністрації начальник відділу будівництва, дорожнього комплексу та благоустрою у сфері житлово-комунального господарства.

-Пилюгіна Марина Миколаївна- начальник відділу бухгалтерського обліку та планування діяльності Департаменту житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури Харківської обласної державної адміністрації-головний бухгалтер.

-Кривенко Юрій Вікторович – селищний голова, голова комісії;

-Зіновей Світлана Михайлівна – головний бухгалтер селищної ради;

-Галій Григорій Іванович – начальник комунального підприємства Зачепилівське водопровідно-каналізаційне підприємство;

-Таратута Віта Вікторівна – головний бухгалтер комунального підприємства Зачепилівського водопровідно-каналізаційного підприємства.

-Швецов  Володимир  Васильович – начальник відділу житлово –  комунального          господарства, містобудування та архітектури, депутат Зачепилівської селищної ради.

 

Селищний голова Кривенко Ю.В.
Join Us Facebook
посилання