Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
ЗАЧЕПИЛІВСЬКИЙ РАЙОН
Харківської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 31/05/2018 року№12

 

Харківська область

Зачепилівський район

Зачепилівська селищна рада

ПРОТОКОЛ №12

Засідання виконавчого комітету

 

Від 31 травня   2018 року

Головуючий на засіданні –

Кривенко Ю.В.- селищний голова

Члени виконкому:

Грамма Л.Ю. – секретар виконавчого комітету

Зіновей Світлана Михайлівна- головний бухгалтер селищної ради;

Бесчасний Анатолій Олексійович- майстер відділу благоустрою

Гарнюк Олена Василівна –  керівник апарату Зачепилівського районного суду Харківської області.

Згонник Вікторія Василівна- в.о. старости;

Бака Світлана Валентинівна- в.о. старости;

Тимченко Ігор Владиславович- в.о. старости;

Гужва Наталія Миколаївна- в.о. старости;

Однорал Світлана Миколаївна- начальник відділу економіки Зачепилівської селищної ради

Глянь Іван Данилович–  генеральний директор  ПСП ім.Фрунзе.

Сало Сергій Олександрович – начальник філії «Зачепилівський автодор»

 

Порядок денний

 1. Про припинення роботи центральної котельні, яка розташована за адресою: вул.Центральна ,55, смт.Зачепилівка, Зачепилівського району,Харківської області.
 2. Про надання дозволу власникам квартир будинку №7 по пров. Першотравневому , та вул.. Центральна ,65, смт. Зачепилівка, Зачепилівського району , Харківської області на встановлення індивідуального опалювального приладу для газифікації квартир.
 3. Про коригування схеми газопостачання .
 4. Про присвоєння адрес земельним ділянкам по вул. Українській.
 5. Про присвоєння поштової адреси не житловій будівлі (гаражу )
 6. Про надання дозволу на проведення водогону .
 7. Про розгляд протоколу про адміністративне правопорушення відносно громадянки Вахмістрової Т.В.
 8. Про розгляд протоколу про адміністративне правопорушення відносно громадянки Руденко О.О.
 9. Про розгляд протоколу про адміністративне правопорушення відносно гр. Ободенко С.В.
 10. Про розгляд протоколу про адміністративне правопорушення відносно гр. Ткаченко І.О.
 11. Про  розгляд протоколу про адміністративне правопорушення відносно гр. Калініченко Є.В.
 12. Про затвердження проектно-кошторисної документації по об’єкту «Капітальний ремонт мереж водопостачання по вул.. Центральній у с. Сомівка, Зачепилівського району, Харківської області.
 13. Про надання дозволу на розробку проектно-кошторисної документації по об’єкту «Реконструкція системи газопостачання багатоквартирних житлових будинків №65 по вул.. Центральній та №7 по пров. Першотравневому  в смт. Зачепилівка, Зачепилівського району, Харківської області.
 14. Про затвердження актів приймання-передачі майна із спільної власності територіальних громад сіл і селищ району у спільну власність Зачепилівської селищної ради.
 15. Про присвоєння поштової адреси нежитловій будівлі (гаражу).
 16. Про перенесення кошторисних призначень.
 17. Про присвоєння поштової адреси нежитловим будівлям (топочним ) .

 

СЛУХАЛИ : Про припинення роботи центральної котельні, яка розташована за адресою: вул.Центральна ,55, смт.Зачепилівка, Зачепилівського району,Харківської області.

 

Допов. Кривенко Ю.В.

Шановні члени виконавчого комітету!  Пропоную розглянути протокол засідання постійно діючої міжвідомчої комісії з розгляду питань щодо відключення споживачів від мереж централізованого опалення і гарячого водопостачання в квартирах багатоповерхових будинків від 16.08.2017 року  та пропоную з 01 липня  2018 року припинити роботу та вивести з експлуатації  центральну котельню, яка розташована за адресою: вул.. Центральна,55, смт. Зачепилівка, Зачепилівського району, Харківської області. Газ використати для газифікації житлових будинків  з встановленням індивідуальних опалювальних приладів у квартирах по вул.. Центральна буд. №65 та по провулку Першотравневий буд. №7.

 

Голосували:

За-13

Проти-0

Утрималися-0

ВИРІШИЛИ: рішення №102 додається

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу власникам квартир будинку №7 по пров. Першотравневому , та вул.. Центральна ,65, смт. Зачепилівка, Зачепилівського району , Харківської області на встановлення індивідуального опалювального приладу для газифікації квартирДопов.

 

Кривенко Ю.В.

Шановні члени виконавчого комітету! В зв’язку з припиненням роьоти центральної котельні пропоную  надати дозвіл  власникам квартир розташованих за адресою: пров.Першотравневий., 7, вул.. Центральна 65,  смт.Зачепилівка , Зачепилівського району, Харківської області на встановлення індивідуального опалювального приладу для газифікації квартир .

 

Голосували:

За-13

Проти-0

Утрималися- 0

ВИРІШИЛИ : рішення №103 додається

 

СЛУХАЛИ: Про коригування схеми газопостачання .

 

Допов. Кривенко Ю.В.

Шановні члени виконавчого комітету!     Розглянувши протокол засідання постійно діючої міжвідомчої комісії з розгляду питань щодо відключення споживачів від мереж централізованого опалення і гарячого водопостачання в квартирах багатоповерхових будинків від16.08.2017 року , рішення виконавчого комітету №102 від 31.05.2018 року «Про припинення роботи центральної котельні»пропоную виготовити проект реконструкції системи газопостачання у зв’язку із виведенням із експлуатації та неможливістю надання послуг центрального опалення центральною котельнею , яка розташована за адресою: вул.. Центральна,56, смт. Зачепилівка, Харківської області.

 

Голосували:

За-113

Проти-0

Утрималися- 0

ВИРІШИЛИ : рішення №104 додається

 

СЛУХАЛИ: Про присвоєння адрес  земельним ділянкам по вул. Українській

 

Допов. Кривенко Ю.В.

Шановні члени виконавчого комітету! Розглянувши витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку   від 19 .02.2018 року

Надати поштову адресу земельній ділянці для будівництва індивідуального гаража  /кад.№6322255100:02:003:0080/, яка знаходиться у комунальній власності : Харківська область., Зачепилівський район,смт. Зачепилівка ,вул. Українська10б/19 .

 

 

Голосували:

За-13

Проти-0

Утрималися- 0

ВИРІШИЛИ : рішення №105 додається

СЛУХАЛИ: Про присвоєння адрес  земельним ділянкам по вул. Українській

 

Допов. Кривенко Ю.В.

Шановні члени виконавчого комітету! Розглянувши витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку   від 19 .02.2018 року

Надати поштову адресу земельній ділянці для будівництва індивідуального гаража  //кад.№6322255100:02:003:0079/, яка знаходиться у комунальній власності : Харківська область., Зачепилівський район,смт. Зачепилівка ,вул. Українська10б/20 .

 

Голосували:

За-13

Проти-0

Утрималися- 0

ВИРІШИЛИ : рішення №106 додається

 

СЛУХАЛИ: Про присвоєння адрес  земельним ділянкам по вул. Українській

 

Допов. Кривенко Ю.В.

Шановні члени виконавчого комітету! Розглянувши витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку   від 13 .02.2018 року

Надати поштову адресу земельній ділянці для будівництва індивідуального гаража  кад.№6322255100:02:003:0078/, яка знаходиться у комунальній власності : Харківська область., Зачепилівський район,смт. Зачепилівка ,вул. Українська10б/21 .

 

 

Голосували:

За-13

Проти-0

Утрималися- 0

ВИРІШИЛИ : рішення №107 додається

 

СЛУХАЛИ: Про присвоєння адрес  земельним ділянкам по вул. Українській

 

Допов. Кривенко Ю.В.

Шановні члени виконавчого комітету! Розглянувши витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку   від 07 .02.2018 року

Надати поштову адресу земельній ділянці для будівництва індивідуального гаража  кад.№6322255100:02:003:0077/, яка знаходиться у комунальній власності : Харківська область., Зачепилівський район,смт. Зачепилівка ,вул. Українська10б/22 .

 

Голосували:

За-13

Проти-0

Утрималися- 0

ВИРІШИЛИ : рішення №108 додається

 

 

СЛУХАЛИ: Про присвоєння поштової адреси не житловій будівлі (гаражу )

Допов. Кривенко Ю.В.

Шановні члени виконавчого комітету!  До Зачепилівської селищної ради надійшла заява від гр.. Шпак Валентини Іванівни  з проханням присвоїти поштову адресу не житловій будівлі (гараж) розташованого за адресою: провулок Новоселівський, смт. Зачепилівка. Пропоную присвоїти   поштову адресу  не житловій будівлі ( гаражу ) розташованому по  провулку Новоселівському    , смт.Зачепилівка   :  Харківська область Зачепилівський район, смт.Зачепилівка,  провулок Новоселівський  , 6и.

 

 

Голосували:

За-13

Проти-0

Утрималися- 0

ВИРІШИЛИ : рішення №109 додається

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на проведення водогону .

Допов. Кривенко Ю.В.

Шановні члени виконавчого комітету!    До Зачепилівської селищної ради надійшла  заява від  гр. Литус О.О. що зареєстрований за адресою вул. Садова ,18, смт. Зачепилівка   з проханням  надати  дозвіл на проведення водогону. Пропоную надати дозвіл гр. Литус Олексію Олександровичу на проведення  водогону до  житлового будинку розташованого за адресою: вул. Озерна,18, смт. Зачепилівка,  Зачепилівського району, Харківської  області.

 

Голосували:

За-13

Проти-0

Утрималися- 0

ВИРІШИЛИ : рішення №110 додається

СЛУХАЛИ: Про розгляд протоколу про адміністративне правопорушення відносно гр.. Вахмістрової Т.В.

Допов. Кривенко Ю.В.

Шановні члени виконавчого комітету!  До Зачепилівської селищної ради надійшов протокол про  адміністративне  правопорушення  № 00011  від  30.05.2018  року,  складений  в.о. старости   Леб`язького старостинського округу №3  Тимченко І.В. у  відношенні  до  громадянки  Вахмістрової Тетяни Вікторівни,  мешканки  села  Леб`яже  Зачепилівського  району  Харківської  області, за ст. 197 Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі – КУпАП) «Проживання  без  паспорта  громадянина  України  або  без  реєстрації  місця  проживання»,  який надійшов до виконавчого комітету 30.05.2018 року, вислухавши осіб, що брали участь у розгляді справи, та дослідивши докази, виконавчий комітет селищної  ради встановив, що громадянка Вахмістрова  Т.В. вчинила правопорушення, яке полягало у наступному: нею  не було вчасно зареєстровано місце проживання , що  є  порушенням  Положення про паспорт громадянина України, затвердженого Постановою Верховної Ради України  №2503-ХІІ від 26.06.1992 р. зі  змінами. Пропоную визнати громадянку Вахмістрову Тетяну Вікторівну винною у вчиненні адміністративного правопорушення та притягнути її до адміністративної відповідальності  за адміністративне правопорушення – порушення Положення про паспорт громадянина України, затвердженого Постановою Верховної Ради України №2503-ХІІ від 26.06.1992 р. – відповідальність за яке передбачена  ст. 197 КУпАП «Проживання  без  паспорта  громадянина  України  або  без  реєстрації  місця  проживання»  та накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді  штраф.  (Постанова  додається).

Голосували:

За-13

Проти-0

Утрималися- 0

ВИРІШИЛИ : рішення №111 додається

СЛУХАЛИ: Про розгляд протоколу про адміністративне правопорушення відносно громадянки Руденко О.О.

Допов. Кривенко Ю.В.

Шановні члени виконавчого комітету!  До Зачепилівської селищної ради надійшов протокол  про  адміністративне  правопорушення  № 00005  від  29.05.2018  року,  складений  секретарем виконавчого комітету Грамма Л.Ю. у  відношенні  до  громадянки Руденко Оксани Олександрівни  за ст. 197 Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі – КУпАП) «Проживання  без  паспорта  громадянина  України  або  без  реєстрації  місця  проживання»,  який надійшов до виконавчого комітету 29.05.2018 року, вислухавши осіб, що брали участь у розгляді справи, та дослідивши докази, виконавчий комітет селищної  ради встановив, що громадянка Руденко Оксана Олександрівна . вчинила правопорушення, яке полягало у наступному: нею  не було вчасно зареєстровано місце проживання , що  є  порушенням  Положення про паспорт громадянина України, затвердженого Постановою Верховної Ради України  №2503-ХІІ від 26.06.1992 р. зі  змінами.

Пропоную визнати громадянку Руденко Оксану Олександрівну винною у вчиненні адміністративного правопорушення та притягнути її до адміністративної відповідальності  за адміністративне правопорушення – порушення Положення про паспорт громадянина України, затвердженого Постановою Верховної Ради України №2503-ХІІ від 26.06.1992 р. – відповідальність за яке передбачена  ст. 197 КУпАП «Проживання  без  паспорта  громадянина  України  або  без  реєстрації  місця  проживання»  та накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді  штраф.  (Постанова  додається).

Голосували:

За-13

Проти-0

Утрималися- 0

ВИРІШИЛИ : рішення №112 додається

СЛУХАЛИ: Про розгляд протоколу про адміністративне правопорушення відносно громадянки Ободенко С.В..

Допов. Кривенко Ю.В.

Шановні члени виконавчого комітету!  До Зачепилівської селищної ради надійшов протокол  про  адміністративне  правопорушення  № 00006  від  29.05.2018  року,  складений  секретарем виконавчого комітету Грамма Л.Ю. у  відношенні  до  громадянки Ободенко Світлани Вікторівни  ,  мешканки смт.Зачепилівка,  Зачепилівського  району  Харківської  області, за ст. 198 Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі – КУпАП) «Проживання  без  паспорта  громадянина  України  або  без  реєстрації  місця  проживання»,  який надійшов до виконавчого комітету 29.05.2018 року, вислухавши осіб, що брали участь у розгляді справи, та дослідивши докази, виконавчий комітет селищної  ради встановив, що громадянка Ободенко Світлана Вікторівна вчинила правопорушення, яке полягало у наступному: нею   був втрачений  паспорт з власної необережності    що  є  порушенням  Положення про паспорт громадянина України, затвердженого Постановою Верховної Ради України  №2503-ХІІ від 26.06.1992 р. зі  змінами.

Відповідальність  за вчинення даного правопорушення передбачена ст. 198 КУпАП « Умисне зіпсуття паспорта чи втрата його з необережності».

Пропоную визнати громадянку Ободенко Світлану Вікторівну винною у вчиненні адміністративного правопорушення та притягнути її  до адміністративної відповідальності  за адміністративне правопорушення – порушення Положення про паспорт громадянина України, затвердженого Постановою Верховної Ради України №2503-ХІІ від 26.06.1992 р. – відповідальність за яке передбачена  ст. 198 КУпАП «Умисне зіпсуття паспорта чи втрата його з необережності »  та накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді  штраф.  (Постанова  додається).

 

Голосували:

За-13

Проти-0

Утрималися- 0

ВИРІШИЛИ : рішення №113 додається

 

СЛУХАЛИ: Про розгляд протоколу про адміністративне правопорушення відносно громадянки  Ткаченко І.О..

Допов. Кривенко Ю.В.

Шановні члени виконавчого комітету!  До Зачепилівської селищної ради надійшов протокол  протокол  про  адміністративне  правопорушення  № 00004  від  23.05.2018  року,  в.о старостою Миколаївського старостинського округу №4 Гужва Н.М.. у  відношенні  до  громадянина Ткаченко Івана Олександровича  ,  мешканця села Абазівка,  Зачепилівського  району  Харківської  області, за ст. 198 Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі – КУпАП) «Проживання  без  паспорта  громадянина  України  або  без  реєстрації  місця  проживання»,  який надійшов до виконавчого комітету 23.05.2018 року, вислухавши осіб, що брали участь у розгляді справи, та дослідивши докази, виконавчий комітет селищної  ради встановив, що громадянин Ткаченко І.О. вчинив правопорушення, яке полягало у наступному: ним  був втрачений  паспорт з власної необережності    що  є  порушенням  Положення про паспорт громадянина України, затвердженого Постановою Верховної Ради України  №2503-ХІІ від 26.06.1992 р. зі  змінами.

Відповідальність  за вчинення даного правопорушення передбачена ст. 198 КУпАП « Умисне зіпсуття паспорта чи втрата його з необережності».

Пропоную визнати громадянина Ткаченко Івана Олександровича винним у вчиненні адміністративного правопорушення та притягнути її  до адміністративної відповідальності  за адміністративне правопорушення – порушення Положення про паспорт громадянина України, затвердженого Постановою Верховної Ради України №2503-ХІІ від 26.06.1992 р. – відповідальність за яке передбачена  ст. 198 КУпАП «Умисне зіпсуття паспорта чи втрата його з необережності »  та накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді  штраф.  (Постанова  додається).

Голосували:

За-13

Проти-0

Утрималися- 0

ВИРІШИЛИ : рішення №114 додається

 

СЛУХАЛИ: Про розгляд протоколу про адміністративне правопорушення відносно громадянина Калініченко Є.В.

Допов. Кривенко Ю.В.

Шановні члени виконавчого комітету!  До Зачепилівської селищної ради надійшов протокол  про  адміністративне  правопорушення  № 00010  від  21.05.2018  року,  в.о старостою Лебязького  старостинського округу №3  Тимченко І.В. у  відношенні  до  громадянина  Калініченко Євгена Вікторовича   ,  мешканця села  Кочетівка,  Зачепилівського  району  Харківської  області, за ст. 198 Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі – КУпАП) «Проживання  без  паспорта  громадянина  України  або  без  реєстрації  місця  проживання»,  який надійшов до виконавчого комітету 21.05.2018 року, вислухавши осіб, що брали участь у розгляді справи, та дослідивши докази, виконавчий комітет селищної  ради встановив, що громадянин Калініченко Є.В. вчинив правопорушення, яке полягало у наступному: ним  був втрачений  паспорт з власної необережності    що  є  порушенням  Положення про паспорт громадянина України, затвердженого Постановою Верховної Ради України  №2503-ХІІ від 26.06.1992 р. зі  змінами.

Відповідальність  за вчинення даного правопорушення передбачена ст. 198 КУпАП « Умисне зіпсуття паспорта чи втрата його з необережності».

Пропоную визнати громадянина Калініченко Євгена Вікторовича винним у вчиненні адміністративного правопорушення та притягнути його  до адміністративної відповідальності  за адміністративне правопорушення – порушення Положення про паспорт громадянина України, затвердженого Постановою Верховної Ради України №2503-ХІІ від 26.06.1992 р. – відповідальність за яке передбачена  ст. 198 КУпАП «Умисне зіпсуття паспорта чи втрата його з необережності »  та накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді  штраф.  (Постанова  додається).

Голосували:

За-13

Проти-0

Утрималися- 0

ВИРІШИЛИ : рішення №115 додається

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження проектно-кошторисної документації по об’єкту «Капітальний ремонт мереж водопостачання по вул.. Центральній у с. Сомівка, Зачепилівського району, Харківської області.

 

Допов. Кривенко Ю.В.

Шановні члени виконавчого комітету!  Пропоную розглянути  робочий проект по об’єкту «Капітальний ремонт мереж водопостачання по вул.Центральній у с.Сомівка, Зачепилівського р-ну, Харківської обл. та

затвердити  проектно- кошторисну документацію по об’єкту   «Капітальний ремонт мереж водопостачання по вул.Центральній у с.Сомівка, Зачепилівського р-ну, Харківської обл.” вартістю 297,881 тис.грн.

Голосували:

За-13

Проти-0

Утрималися- 0

ВИРІШИЛИ : рішення №116 додається

 

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проектно-кошторисної документації по об’єкту «Реконструкція системи газопостачання багатоквартирних житлових будинків №65  по вул.. Центральній та №7 по пров. Першотравневому  в смт. Зачепилівка, Зачепилівського району, Харківської області.

.

 

Допов. Кривенко Ю.В.

Шановні члени виконавчого комітету!  Пропоную розглянути  акт обстеження системи газопостачання багатоквартирних житлових будинків №65 по вул.. Центральній та №7 по провулку Першотравневому в смт. Зачепилівка, Зачепилівського району, Харківської області та надати дозвіл на виготовлення проектно- кошторисної документації по об’єкту «Реконструкція системи газопостачання багатоквартирних житлових будинків №65 по вул.. Центральній та №7 по провулку Першотравневому в смт. Зачепилівка, Зачепилівського району, Харківської області» ТОВ «БЛЕСК», в особі директора Височина Валерія Олександровича.

Голосували:

За-13

Проти-0

Утрималися- 0

ВИРІШИЛИ : рішення №117 додається

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження актів приймання-передачі майна із спільної власності територіальних громад сіл і селищ району у спільну власність Зачепилівської селищної ради.

.

 

Допов. Кривенко Ю.В.

Шановні члени виконавчого комітету! Пропоную  розглянути акти приймання-передачі майна із спільної власності територіальної громади сіл селища Зачепилівського району у спільну власність Зачепилівської селищної ради , та Затвердити акти приймання-передачі майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ району з  балансу закладу культури райдержадміністрації  на баланс Зачепилівської селищної ради у комунальну власність, а саме:

 – Акт приймання –передачі основних засобів Зачепилівський районний будинок культури районної ради Харківської області від  26.02.2018 року

(додається.)

– Акт приймання –передачі основних засобів Центральна районна         бібліотека Зачепилівської районної ради  від   26.02.2018 року

(додається)

 

– Акт приймання –передачі основних засобів  Центральна  районна дитяча бібліотека Зачепилівської районної ради  від  26.02.2018 року (додається)

– Акт приймання –передачі основних засобів дитяча музична школа Зачепилівської районної ради Харківської області  від   26.02.2018 року     (додається)

Голосували:

За-13

Проти-0

Утрималися- 0

ВИРІШИЛИ : рішення №118 додається

 

СЛУХАЛИ: Про присвоєння поштової адреси не житловій будівлі (гаражу )

Допов. Кривенко Ю.В.

Шановні члени виконавчого комітету!  До Зачепилівської селищної ради надійшла заява від гр.. від гр. Новохатько Григорія Олександровича   вх. №02-13/129 від 31.05.2018 року з проханням присвоїти поштову адресу не житловій будівлі (гараж) розташованого за адресою: вулиця Паркова, смт. Зачепилівка. Пропоную присвоїти   поштову адресу  не житловій будівлі ( гаражу ) розташованому по  вулиця Паркова    , смт.Зачепилівка   :  Харківська область Зачепилівський район, смт.Зачепилівка,  вул.. Паркова , 26в.

 

 

Голосували:

За-13

Проти-0

Утрималися- 0

ВИРІШИЛИ : рішення №119 додається

 

СЛУХАЛИ: Про перенесення кошторисних призначень.

Допов. Кривенко Ю.В.

Шановні члени виконавчого комітету!  Перенести кошти по головному розпоряднику бюджетних коштів – Зачепилівській селищній раді по наступних ТПКВКМБ:

– Перенести кошти по ТПКВКМБ 0111010 Фонд 01

КЕКВ 2240 з червня -1590,00 грн. на КЕКВ 2800 червень  +1590,00 грн.;

– Перенести кошти по ТПКВКМБ 0117367 Фонд 07

КЕКВ 3132 з  травня -299908,00 грн. на КЕКВ 3122 травень + 299908,00 грн..

 

 1. Перенести кошти по головному розпоряднику бюджетних коштів – відділу освіти, молоді та спорту Зачепилівської селищної ради по наступних ТПКВКМБ:

– Перенести кошти по ТПКВКМБ 0611020 (загальноосвітні школи) Фонд 01

КЕКВ 2210 на червень +53482,00 грн.  КЕКВ 2240  з серпня -40670,00 грн., з вересня -10872,00 грн., з жовтня -980,00 грн., з листопада -480,00 грн., з грудня -480,00 грн..

 

 1. Перенести кошти по головному розпоряднику бюджетних коштів – відділу культури і туризму Зачепилівської селищної ради по наступних ТПКВКМБ:

– Перенести кошти по ТПКВКМБ 1014060 Фонд 01

КЕКВ 2282 на червень +3000,00 грн.  КЕКВ 2210  з червня -3000,00 грн.;

 

 

 

Голосували:

За-13

Проти-0

Утрималися- 0

ВИРІШИЛИ : рішення №120додається

 

 

СЛУХАЛИ: Про присвоєння поштової адреси нежитловим будівлям (топочним ) .

Допов. Кривенко Ю.В.

Шановні члени виконавчого комітету!  До селищної ради надійшов лист від  начальника відділу освіти , молоді та спорту  з проханням присвоїти поштову адресу не житловій будівлі (котельня(топочна)), яка розташована на території Бердянського навчально-виховного комплексу «загальноосвітній заклад І-ІІІ ступенів -дошкільний навчальний заклад»  Зачепилівської селищної ради Зачепилівського району, Харківської області . Пропоную присвоїти   поштову адресу  не житловій будівлі (котельня(топочна)) розташованої  по  вулиці 14гвардійської стрілецької дивізії    , с.Бердянка, Зачепилівського району, Харківської області:  Харківська область Зачепилівський район, с.Бердянка, вул.. 14 гвардійської стрілецької дивізії 64 б.

 

Голосували:

За-13

Проти-0

Утрималися- 0

ВИРІШИЛИ : рішення №121 додається

 

 

СЛУХАЛИ: Про присвоєння поштової адреси нежитловим будівлям (топочним ) .

Допов. Кривенко Ю.В.

Шановні члени виконавчого комітету!  До селищної ради надійшов лист від  начальника відділу освіти , молоді та спорту  з проханням присвоїти поштову адресу не житловій будівлі (дошкільного підрозділу), яка розташована на території Бердянського навчально-виховного комплексу «загальноосвітній заклад І-ІІІ ступенів -дошкільний навчальний заклад»  Зачепилівської селищної ради Зачепилівського району, Харківської області. Пропоную присвоїти   поштову адресу  не житловій будівлі (дошкільного підрозділу) розташованої  по  вулиці 14гвардійської стрілецької дивізії    , с.Бердянка, Зачепилівського району, Харківської області:  Харківська область Зачепилівський район, с.Бердянка, вул.. 14 гвардійської стрілецької дивізії 64 а.

 

Голосували:

За-13

Проти-0

Утрималися- 0

ВИРІШИЛИ : рішення №122 додається

 

СЛУХАЛИ: Про присвоєння поштової адреси нежитловим будівлям (топочним ) .

Допов. Кривенко Ю.В.

Шановні члени виконавчого комітету!  До селищної ради надійшов лист від  начальника відділу освіти , молоді та спорту  з проханням присвоїти поштову адресу не житловій будівлі (котельня(топочна)), яка розташована на території Леб’язької філії Зачепилівської ЗОШ   І-ІІІ ступенів Зачепилівської селищної ради Зачепилівського району, Харківської області. Пропоную присвоїти   поштову адресу  не житловій будівлі (котельня(топочна)) розташованої  по  вулиці Центральній   , с. Леб’яже, Зачепилівського району, Харківської області:  Харківська область Зачепилівський район, с. Леб’яже, вул.. Центральна,140а

 

 

Голосували:

За-13

Проти-0

Утрималися- 0

ВИРІШИЛИ : рішення №123 додається

 

СЛУХАЛИ: Про присвоєння поштової адреси нежитловим будівлям (топочним ) .

Допов. Кривенко Ю.В.

Шановні члени виконавчого комітету!  До селищної ради надійшов лист від  начальника відділу освіти , молоді та спорту  з проханням присвоїти поштову адресу не житловій будівлі (котельня(топочна)), яка розташована на території Миколаївської    ЗОШ   І-ІІІ ступенів Зачепилівської селищної ради Зачепилівського району, Харківської області  . Пропоную присвоїти   поштову адресу  не житловій будівлі (котельня(топочна)) розташованої  по  вулиці Харківській   , с. Миколаївка, Зачепилівського району, Харківської області:  Харківська область Зачепилівський район, с. Миколаївка, вул. Харківська 76Д/1

 

Голосували:

За-13

Проти-0

Утрималися- 0

ВИРІШИЛИ : рішення №124 додається

 

 

СЛУХАЛИ: Про присвоєння поштової адреси нежитловим будівлям (топочним ) .

Допов. Кривенко Ю.В.

Шановні члени виконавчого комітету!  До селищної ради надійшов лист від  начальника відділу освіти , молоді та спорту  з проханням присвоїти поштову адресу не житловій будівлі (котельня(топочна)), яка розташована на території Сомівської філії Зачепилівської ЗОШ   І-ІІІ ступенів Зачепилівської селищної ради Зачепилівського району, Харківської області. Пропоную присвоїти   поштову адресу  не житловій будівлі (котельня(топочна)) розташованої  по  вулиці Центральній   , с. Сомівка, Зачепилівського району, Харківської області:  Харківська область Зачепилівський район, с. Сомівка, вул.. Центральна,71а

 

 

Голосували:

За-13

Проти-0

Утрималися- 0

ВИРІШИЛИ : рішення №125 додається

 

 

 

 

 

 

Селищний голова Кривенко Ю.В.
Join Us Facebook
посилання