Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
Зачепилівський район
Харківської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 01/10/2020 рокуЗачепилівка

Харківська область
Зачепилівський район
Зачепилівська селищна рада
ПРОТОКОЛ №16
Засідання виконавчого комітету

Від 01.10. 2020 року
Головуючий на засіданні –
Безчасна Леся Мирославівна- секретар ради
Члени виконкому:
Грамма Л.Ю. - секретар виконавчого комітету
Подколзіна О.В.- перший заступник селищного голови
Згонник Вікторія Василівна- в.о. старости
Тимченко Ігор Владиславович- в.о. старости;
Гужва Наталія Миколаївна- в.о. старости;
Осадчий Олександр Володимирович- директор ТОВ «Дружба»
Однорал Світлана Миколаївна- начальник відділу економіки Зачепилівської селищної ради
Зіжко Ганна Василівна- головний спеціаліст земельних відносин
Безчасний Анатолій Олексійович - майстер відділу благоустрою
Комаревська Валентина Миколаївна-в.о.старости
Бака Світлана Миколаївна-в.о. старости

Порядок денний
1. Про затвердження норми утворення твердих побутових відходів длч багатоквартирних будинків.

2. Про надання одноразової матеріальної допомоги гр.Кузьменко Н.В., Сірик С.М., Нартовій Л.М., Бондаренко Т.О., Байдова І.М., Терещенко І.А., Газарян Д.М., Цигичко Н.В., Косюку В.Ю., Видюк Ю.І., Бережній А.М, Штучкі М.І.

3. Про затвердження проектно-кошщторисної документації «Поточний ремонт частини дороги по вул.. Новоселівка, с.Абазівка, Зачепилівського р-ну, Харківської обл»
4. Про надання дозволу на підключення та проведення водопроводу від центральної системи водопостачання до домогосподарства Петренкои Ніни Анатоліївни.
5. Про розгляд заяви від голови правління ОСББ «Розвиток»ТутоваЗ.І.
6. Про списання будинку по вул.Красноградська, 77А, с.Миколаївка, Зачепилівського району, Харківської області.
7. Про надання дозволу на розробку проектно- кошторисної документації на «Реконструкцію водогону до вул.. Чайковського в с.Олександрівка, Зачепилівського району, Харківської області»
8. Про списання нежитлового будинку (магазин) по вул.. Весняна,48, смт. Зачепилівка, Зачепилівського р-ну, Харківської обл.
8. Про надання дозволу на видалення зелених насаджень по вул..Центральна №383 до перетину з вулицею Вишневою с.Леб’яже, Зачепилівського району, Харківської обл.
9. Про надання дозволу на видалення зелених насаджень по вул.. 14 Гвардійської стрілецької дивізії,36, смт. Зачепилівка.

10 Про надання дозволу на видалення зелених насаджень по вул.. Якова Покуса між буд.43-45 смт.Зачепилівка, Зачепилівського району, Харківської обл.
11. Про взяття Василенко А.Ю. на квартирний облік.
12.Про розгляд протоколу про адміністративне правопорушення відносно гр.. Герасименка М.І.
13. Про розгляд протоколу про адміністративне правопорушення відносно гр. Солович В.В.
14. Про затвердження проектно-кошторисної документації «Поточний ремонт частини дороги по вул. Красноградська, с. Миколаївка, Зачепилівського району, Харківської області.
15. Про затвердження проектно-кошторисної документації «Поточний ремонт частини дороги по вул. Козирєва, с.Семенівка, Зачепилівського району, Харківської області.
16. Про розгляд протоколу про адміністративне правопорушення відносно гр.. Шевченко В.М..
17. Про розгляд протоколу про адміністративне правопорушення відносно гр.Ярошової Є.В.
18. Про розгляд протоколу про адміністративне правопорушення відносно гр. Ярошової З.А.
19. Про розгляд протоколу про адміністративне правопорушення відносно гр Мидловець А.М.
20. Про розгляд протоколу про адміністративне правопорушення відносно гр.. Воробйова О.В.
21. Про розгляд протоколу про адміністративне правопорушення відносно гр.. Душіної Н.І.
22. Про розгляд протоколу про адміністративне правопорушення відносно гр. Мішутіна А.В.
23. Про розгляд протоколу про адміністративне правопорушення відносно гр. Ігнатко А.В.

СЛУХАЛИ: Про затвердження норми утворення твердих побутових відходів для0 багатоквартирних будинків.

Допов. Безчасна Л.М.
Шановні члени виконавчого комітету! З метою забезпечення належного санітарного стану, для зменшення негативного впливу відходів на довкілля і здоров’я населення, впорядкування питань у сфері повадження з відходами на території Зачепилівської територіальної громади на підставі подання комунального підприємства «Зачепилівське» погодженого з відділом містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства, згідно положення про поводження з побутовими відходами на території Зачепилівської селищної ради затвердженого рішення 42 сесії за №3612 від 10.09.2020 року, пройшовши громадські обговорення в місячний термін на яких не було заперечень проти затвердження норми утворення твердих побутових відходів для багатоквартирних будинків на місяць в об’ємі 0,33м.куб на одну особу. Пропоную затвердити норми утворення твердих побутових відходів для багатоквартирних будинків на місяць в об’ємі 0,33м.куб на одну особу та ввести в дію з 01.10.2020 року.
Голосували:
За-11
Проти-0
Утрималися- 0
ВИРІШИЛИ : рішення № 198 додається
СЛУХАЛИ: Про надання одноразової матеріальної допомоги гр.Кузьменко Н.В., Сірик С.М., Нартовій Л.М., Бондаренко Т.О., Байдова І.М., Терещенко І.А., Газарян Д.М., Цигичко Н.В., Косюку В.Ю., Видюк Ю.І., Бережній А.М, Штучкі М.І.
.

Допов. Безчасна Л.М.
Шановні члени виконавчого комітету! Розглянувши протокол засідання комісії по наданню одноразової матеріальної допомоги громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах та іншим категоріям громадян , які проживають в населених пунктах Зачепилівської селищної ради від 21.09.2020 року, щодо надання одноразової матеріальної допомоги в зв’язку зі скрутним матеріальним становищем пропоную рішення комісії по наданню одноразової матеріальної допомоги громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах та іншим категоріям громадян , які проживають в населених пунктах Зачепилівської селищної ради (протокол №8 від 21.09.2020 року ) затвердити та
- Надати гр. Кузьменко Надії Василівні 1966 року народження що проживає за адресою: вул.Харківська, буд.89, с. Миколаївка, Зачепилівського району, Харківської області одноразову матеріальну допомогу в розмірі 5000 гривень на лікування .
- Надати гр. Сірик Світлані Миколаївні 1968 року народження , що проживає за адресою: вул.Партизанська, буд.14, с. Миколаївка, Зачепилівського району, Харківської області одноразову матеріальну допомогу в розмірі 3000гривень на поховання співмешканця Селезня Олега Миколайовича.
- Надати гр. Нартовій Людмилі Миколаївні 1981 року народження що проживає за адресою: вул. Партизанська,1, с.Миколаївка, Зачепилівського району, Харківської області одноразову матеріальну допомогу в розмірі 1000 гривень на лікування доньки Нартової Вікторії Анатоліївни 2005 року народження.
- Надати гр. Бондаренко Тетяні Олексіївні 1946 року народження що проживає за адресою: вул. 14 Гвардійської стрілецької дивізії,62, смт.Зачепилівка, Зачепилівського району, Харківської області одноразову матеріальну допомогу в розмірі 3000 гривень на лікування чоловіка Бондаренка Олександра Петровича 1946 року народження.
- Надати гр. Байдовій Ірині Миколаївні 1970 року народження , що проживає за адресою: с. Миколаївка, Зачепилівського району, Харківської області одноразову матеріальну допомогу в розмірі 3000гривень на поховання брата Багай Сергія Миколайовича.
- Надати гр. Терещенко Ірині Анатоліївні 1973 року народження що проживає за адресою: с. Вишневе, Зачепилівського району, Харківської області одноразову матеріальну допомогу в розмірі 5000 гривень на лікування
- Надати гр. Газарян Джанік Мелсовичу 1979 року народження що проживає за адресою: вул.. Центральна,24, с.Абазівка, Зачепилівського району, Харківської області одноразову матеріальну допомогу в розмірі 5000 гривень на лікування .
- Надати гр. Цигичко Надії Василівні 1952 року народження що проживає за адресою: вул. Молодіжна, с.Першотравневе, Зачепилівського району, Харківської області одноразову матеріальну допомогу в розмірі 5000 гривень на лікування чоловіка Цигичко Вячеслава Михайловича 1950 року народження.
- Надати гр. Косюку Василю Юрійовичу 1967 року народження що проживає за адресою: с.Першотравневе, Зачепилівського району, Харківської області одноразову матеріальну допомогу в розмірі 1000 гривень на лікування .
- Надати гр. Видюк Юлії Ігоревні 1984 року народження що проживає за адресою: пров. Першотравневий,22, смт.Зачепилівка, Зачепилівського району, Харківської області одноразову матеріальну допомогу в розмірі 5000 гривень на лікування
- Надати гр. Бережній Анжелікі Миколаївні 1969 року народження що проживає за адресою: вул. Центральна, с.Леб’яже, Зачепилівського району, Харківської області одноразову матеріальну допомогу в розмірі 5000 гривень на лікування брата Бережного Олександра Миколайовича 1966 року народження.
- Надати гр. Штучкі Михайлу Івановичу 1957 року народження що проживає за адресою: вул. Академіка Сіроштана,32а, смт.Зачепилівка, Зачепилівського району, Харківської області одноразову матеріальну допомогу в розмірі 5000 гривень на лікування.
Голосували:
За-11
Проти-0
Утрималися- 0
ВИРІШИЛИ : рішення №199-№210 додається
СЛУХАЛИ: Про затвердження проектно-кошщторисної документації «Поточний ремонт частини дороги по вул.. Новоселівка, с.Абазівка, Зачепилівського р-ну, Харківської обл»
Допов. Безчасна Л.М.
Шановні члени виконавчого комітету! Розглянувши проектно-кошторисну документацію щодо поточного ремонту частини дороги «Поточний ремонт частини дороги по вул. Новоселівська, с. Абазівка, Зачепилівського району, Харківської області» Зачепилівської селищної ради Зачепилівського району, Харківської області, пропоную затвердити проектно-кошторисну документацію «Поточний ремонт частини дороги по вул. Новоселівська, с. Абазівка, Зачепилівського району, Харківської області» Зачепилівської селищної ради Зачепилівського району, Харківської області, вартістю 49,99809 тис.грн.
Голосували:
За-11
Проти-0
Утрималися- 0
ВИРІШИЛИ : рішення №211 додається
СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на підключення та проведення водопроводу від центральної системи водопостачання до домогосподарства Петренкои Ніни Анатоліївни
Допов. Безчасна Л.М.
Шановні члени виконавчого комітету! Пропоную розглянути заяву гр. Петренко Ніни Анатоліївни , яка проживає за адресою: вул. Якова Покуси ,56 , смт.Зачепилівка з проханням надати дозвіл на проведення водогону до будинку № 56 по вул.Якова Покуса, смт. Зачепилівка, пропоную надати Петренко Ніні Анатоліївні дозвіл на проведення та підключення водопроводу з центральної системи водопостачання до її домоволодіння , що розташоване за адресою: вул.Якова Покуса,56, смт. Зачепилівка, Зачепилівського району, Харківської області.
Голосували:
За-11
Проти-0
Утрималися- 0
ВИРІШИЛИрішення№212 додається
СЛУХАЛИ: Про розгляд заяви від голови правління ОСББ «Розвиток»ТутоваЗ.І.
Допов. Безчасна Л.М.
Шановні члени виконавчого комітету! До Зачепилівської селищної ради надійшла заява від голови правління ОСББ «Розвиток»з проханням перестановки сміттєвих контейнерів на попереднє місце розташування майданчика для сміттєвих контейнерів. Комісія повторно провела огляд місця розташування контейнерів для ТПВ по вул.. Центральній 65,67,57 та вирішили залишити контейнери для ТПВ по пров. Першотравневому(повз проїжджої частини дороги.
Голосували:
За-11
Проти-0
Утрималися- 0
ВИРІШИЛИ : залишити контейнери для ТПВ по пров. Першотравневому(повз проїжджої частини дороги
СЛУХАЛИ: Про списання будинку по вул.Красноградська, 77А, с.Миколаївка, Зачепилівського району, Харківської області.
Допов. Безчасна Л.М.
Шановні члени виконавчого комітету! Розглянувши заяву гр. Парасоцької Віри Миколаївни , яка проживає за адресою: с.Миколаївка, Зачепилівського р-ну, Харківської обл. та акт обстеження житлового будинку розташованого за адресою: вул. Красноградська 77А від 30.09.2020 року . Пропоную списати житловий будинок № 77А по вул. Красноградська, с. Миколаївка, Зачепилівського району, Харківської області , як такий що повністю зруйнований та відновленню не підлягає.
Голосували:
За-11
Проти-0
Утрималися- 0
ВИРІШИЛИ : рішення №213 додається

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проектно- кошторисної документації на «Реконструкцію водогону до вул.. Чайковського в с.Олександрівка, Зачепилівського району, Харківської області»
Допов. Безчасна Л.М.
Шановні члени виконавчого комітету! Пропоную надати дозвіл на розробку проектно - кошторисної документації на «Реконструкція водогону до вул. Чайковськаго в селі Олександрівка, Зачепилівського району, Харківської області»
ТОВ «БЛЕСК», в особі директора Височина Валерія Олександровича.
Голосували:
За-11
Проти-0
Утрималися- 0
ВИРІШИЛИ : рішення №214 додається
СЛУХАЛИ: Про списання нежитлового будинку (магазин) по вул.. Весняна,48, смт. Зачепилівка, Зачепилівського р-ну, Харківської обл.
.
.
Допов. Безчасна Л.М.
Шановні члени виконавчого комітету! Розглянувши заяву гр. Драч Тетяни Михайлівни яка проживає за адресою: м.Карлівка та акт обстеження житлового будинку розташованого за адресою: вул. Весняна,48, смт. Зачепилівка від 23.09.2020 року пропоную списати нежитловий будинок (магазин) № 48 по вул. Весняна, смт. Зачепилівка, Зачепилівського району, Харківської області , як такий що повністю зруйнований та відновленню не підлягає.
Голосували:
За-11
Проти-0
Утрималися- 0
ВИРІШИЛИ : рішення № 215додається
СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на видалення зелених насаджень по вул..Центральна №383 до перетину з вулицею Вишневою с.Леб’яже, Зачепилівського району, Харківської обл.
Допов. Безчасна Л.М.
Шановні члени виконавчого комітету! Згідно акту обстеження зелених насаджень, що підлягають знесенню від 25.09.2020 року та звернення в.о. старости старостинського округу №3 Тимченко І.В. з проханням надати дозвіл на видалення дерев та порослі по вул.. Центральній в с.Лебяже пропоную надати дозвіл в.о. старости старостинськогоокругу№3 Тимченку І.В.провести знесення :
-вулиця Центральна від будинку № 383 до перетину з вулицею Вишнева, с.Леб’яже, Зачепилівського району, Харківської області
-36 (тридцять шість ) деревин- клен.
Голосували:
За-11
Проти-0
Утрималися- 0
ВИРІШИЛИ : рішення №216 додається
СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на видалення зелених насаджень по вул.. 14 Гвардійської стрілецької дивізії,36, смт. Зачепилівка.

Допов. Безчасна Л.М.
Шановні члени виконавчого комітету ! Розглянувши акт обстеження зелених насаджень, що підлягають знесенню від 15.09.2020 року, пропоную надати дозвіл відділу благоустрою Зачепилівської селищної ради провести знесення :
-вулиця 14 Гвардійської стрілецької дивізії,36 смт. Зачепилівка, Зачепилівського району, Харківської області
-2 (дві ) деревини- акації.
Голосували:
За-11
Проти-0
Утрималися- 0
ВИРІШИЛИ : рішення №217 додається
СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на видалення зелених насаджень по вул.. Якова Покуса між буд.43-45 смт.Зачепилівка, Зачепилівського району, Харківської обл.

Допов. Безчасна Л.М.
Шановні члени виконавчого комітету! Розглянувши акт обстеження зелених насаджень, що підлягають знесенню від 15.09.2020 року, пропоную надати дозвіл відділу благоустрою Зачепилівської селищної ради провести знесення :
-вулиця Якова Покуса між буд.43-45, смт. Зачепилівка, Зачепилівського району, Харківської області
-2 (дві ) деревини- берези.
.

Голосували:
За-11
Проти-0
Утрималися- 0
ВИРІШИЛИ : рішення №218 додається
СЛУХАЛИ: Про взяття Василенко А.Ю. на квартирний облік.
Допов. Безчасна Л.М.
Шановні члени виконавчого комітету! Пропоную взяти на квартирний облік Зачепилівської селищної ради Василенко Анну Юріївну, 05.08.2003 р.н. як дитину позбавлену батьківського піклування, яка не забезпечена житлом та включити до списку позачергового забезпечення житловою площею.
Голосували:
За-11
Проти-0
Утрималися- 0
ВИРІШИЛИ : рішення №219 додається
СЛУХАЛИ: Про розгляд адмін. протокола відносно гр.Герасименко М.І.
Допов. Безчасна Л.М.
Шановні члени виконавчого комітету! Пропоную розглянути протокол про адміністративне правопорушення № 00019від 01.10.2020 року, складений відповідальною особою Зачепилівської селищної ради Грамма Л.Ю. у відношенні до громадянина Герасименка Максима Ігоровича
мешканця, вул. Центральна 37/10, смт.Зачепилівка, Зачепилівського району Харківської області, за ст. 198 Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі – КУпАП) «Проживання без паспорта громадянина України або без реєстрації місця проживання», який надійшов до виконавчого комітету 01.10.2020 року, вислухавши осіб, що брали участь у розгляді справи, та дослідивши докази, виконавчий комітет селищної ради встановив, що громадянин Герасименко М.І. вчинив правопорушення, яке полягало у наступному: ним був втрачений паспорт з власної необережності що є порушенням Положення про паспорт громадянина України, затвердженого Постановою Верховної Ради України №2503-ХІІ від 26.06.1992 р. зі змінами.
Відповідальність за вчинення даного правопорушення передбачена ст. 198 КУпАП « Умисне зіпсуття паспорта чи втрата його з необережності».
На підставі викладеного визнати громадянина Герасименка Максима Ігоровича винним у вчиненні адміністративного правопорушення та притягнути його до адміністративної відповідальності за адміністративне правопорушення – порушення Положення про паспорт громадянина України, затвердженого Постановою Верховної Ради України №2503-ХІІ від 26.06.1992 р. - відповідальність за яке передбачена ст. 198 КУпАП «Умисне зіпсуття паспорта чи втрата його з необережності » та накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу. (Постанова додається).
Голосували:
За-11
Проти-0
Утрималися- 0
ВИРІШИЛИ : рішення №220 додається
СЛУХАЛИ: Про розгляд адмін. протокола відносно гр.. Солович В.В.
Допов. Безчасна Л.М.
Шановні члени виконавчого комітету! Пропоную розглянути протокол про адміністративне правопорушення № 00019 від 01.10.2020 року, складений секретарем виконавчого комітету Грамма Л.Ю. у відношенні до громадянина Мішутіної Анни Володимирівни за ст. 197 Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі – КУпАП) «Проживання без паспорта громадянина України або без реєстрації місця проживання», який надійшов до виконавчого комітету 01.10.2020 року, вислухавши осіб, що брали участь у розгляді справи, та дослідивши докази, виконавчий комітет селищної ради встановив, що громадянка Солович В.В.. вчинила правопорушення, яке полягало у наступному: ним не було вчасно зареєстровано місце проживання що є порушенням Положення про паспорт громадянина України, затвердженого Постановою Верховної Ради України №2503-ХІІ від 26.06.1992 р. зі змінами.
Відповідальність за вчинення даного правопорушення передбачена ст. 197 КУпАП «Проживання без паспорта громадянина України або без реєстрації місця проживання».
На підставі викладеного визнати громадянина Солович Володимира Вікторовича винним у вчиненні адміністративного правопорушення та притягнути його до адміністративної відповідальності за адміністративне правопорушення – порушення Положення про паспорт громадянина України, затвердженого Постановою Верховної Ради України №2503-ХІІ від 26.06.1992 р. - відповідальність за яке передбачена ст. 197 КУпАП «Проживання без паспорта громадянина України або без реєстрації місця проживання» та накласти на неї адміністративне стягнення у вигляді штрафу . (Постанова додається).
Голосували:
За-11
Проти-0
Утрималися- 0
ВИРІШИЛИ : рішення №221 додається
СЛУХАЛИ: Про затвердження проектно-кошторисної документації «Поточний ремонт частини дороги по вул. Красноградська, с. Миколаївка, Зачепилівського району, Харківської області.
Допов. Безчасна Л.М.
Шановні члени виконавчого комітету Розглянувши проектно-кошторисну документацію щодо поточного ремонту частини дороги «Поточний ремонт частини дороги по вул. Красноградська, с. Миколаївка, Зачепилівського району, Харківської області» Зачепилівської селищної ради Зачепилівського району, Харківської області пропоную затвердити проектно-кошторисну документацію «Поточний ремонт частини дороги по вул. Красноградська, с. Миколаївка, Зачепилівського району, Харківської області» Зачепилівської селищної ради Зачепилівського району, Харківської області, вартістю 49,99809 тис.грн.

Голосували:
За-11
Проти-0
Утрималися- 0
ВИРІШИЛИ : рішення №222 додається
СЛУХАЛИ: Про затвердження проектно-кошторисної документації «Поточний ремонт частини дороги по вул. Козирєва, с.Семенівка, Зачепилівського району, Харківської області.
Допов. Безчасна Л.М.
Шановні члени виконавчого комітету Розглянувши проектно-кошторисну документацію щодо поточного ремонту частини дороги «Поточний ремонт частини дороги по вул. Козирєва, с. Семенівка, Зачепилівського району, Харківської області» Зачепилівської селищної ради Зачепилівського району, Харківської області пропоную затвердити проектно-кошторисну документацію «Поточний ремонт частини дороги по вул. Козирєва, с. Семенівка, Зачепилівського району, Харківської області» Зачепилівської селищної ради Зачепилівського району, Харківської області, вартістю 49,99809 тис.грн.

Голосували:
За-11
Проти-0
Утрималися- 0
ВИРІШИЛИ : рішення №223 додається
СЛУХАЛИ: Про розгляд адмін. протоколу відносно гр. Шевченко В.М.
Допов. Безчасна Л.М.
Шановні члени виконавчого комітету! Розглянувши протокол про адміністративне правопорушення № 00018від 30.09.2020 року, складений відповідальною особою Зачепилівської селищної ради Грамма Л.Ю. у відношенні до громадянина Шевченко Владислава Миколайовича
мешканця, вул.. Покровська,69,с.Нагірне, Зачепилівського району Харківської області, за ст. 198 Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі – КУпАП) «Проживання без паспорта громадянина України або без реєстрації місця проживання», який надійшов до виконавчого комітету 30.09.2020 року, вислухавши осіб, що брали участь у розгляді справи, та дослідивши докази, виконавчий комітет селищної ради встановив, що громадянин Оданець В.В. вчинив правопорушення, яке полягало у наступному: ним був втрачений паспорт з власної необережності що є порушенням Положення про паспорт громадянина України, затвердженого Постановою Верховної Ради України №2503-ХІІ від 26.06.1992 р. зі змінами.
Відповідальність за вчинення даного правопорушення передбачена ст. 198 КУпАП « Умисне зіпсуття паспорта чи втрата його з необережності».
На підставі викладеного визнати громадянина Шевченко Владислава Миколайовича винним у вчиненні адміністративного правопорушення та притягнути його до адміністративної відповідальності за адміністративне правопорушення – порушення Положення про паспорт громадянина України, затвердженого Постановою Верховної Ради України №2503-ХІІ від 26.06.1992 р. - відповідальність за яке передбачена ст. 198 КУпАП «Умисне зіпсуття паспорта чи втрата його з необережності » та накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу. (Постанова додається).
Голосували:
За-11
Проти-0
Утрималися- 0
ВИРІШИЛИ : рішення №224 додається
СЛУХАЛИ: Про розгляд адмін. протоколу відносно гр. Ярошової Є.В.
Допов. Безчасна Л.М.
Шановні члени виконавчого комітету! Розглянувши протокол про адміністративне правопорушення № 00009 від 28.09.2020 року, складений відповідальною особою Леб’язької сільської ради за реєстрацію місця проживання Сніжко А.О. у відношенні до громадянки Ярошової Євгенії Вячеславівни., мешканки села Леб`яже Зачепилівського району Харківської області, за ст. 197 Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі – КУпАП) «Проживання без паспорта громадянина України або без реєстрації місця проживання», який надійшов до виконавчого комітету 28.09.2020року, вислухавши осіб, що брали участь у розгляді справи, та дослідивши докази, виконавчий комітет селищної ради встановив, що громадянка Ярошова Є.В. вчинила правопорушення, яке полягало у наступному: нею не було вчасно зареєстровано місце проживання , що є порушенням Положення про паспорт громадянина України, затвердженого Постановою Верховної Ради України №2503-ХІІ від 26.06.1992 р. зі змінами.
Відповідальність за вчинення даного правопорушення передбачена ст. 197 КУпАП «Проживання без паспорта громадянина України або без реєстрації місця проживання».
На підставі викладеного визнати громадянку Ярошову Євгенію Вячеславівну винною у вчиненні адміністративного правопорушення та притягнути її до адміністративної відповідальності за адміністративне правопорушення – порушення Положення про паспорт громадянина України, затвердженого Постановою Верховної Ради України №2503-ХІІ від 26.06.1992 р. - відповідальність за яке передбачена ст. 197 КУпАП «Проживання без паспорта громадянина України або без реєстрації місця проживання» та накласти на неї адміністративне стягнення у вигляді штрафу . (Постанова додається).
Голосували:
За-11
Проти-0
Утрималися- 0
ВИРІШИЛИ : рішення №225 додається
СЛУХАЛИ: Про розгляд адмін. протоколу відносно гр. Ярошової З.А.
Допов. Безчасна Л.М.
Шановні члени виконавчого комітету! Розглянувши протокол про адміністративне правопорушення № 00008 від 28.09.2020 року, складений відповідальною особою Леб’язької сільської ради за реєстрацію місця проживання Сніжко А.О. у відношенні до громадянки Ярошової Зої Анатоліївни, мешканки села Кочетівка Зачепилівського району Харківської області, за ст. 197 Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі – КУпАП) «Проживання без паспорта громадянина України або без реєстрації місця проживання», який надійшов до виконавчого комітету 28.09.2020року, вислухавши осіб, що брали участь у розгляді справи, та дослідивши докази, виконавчий комітет селищної ради встановив, що громадянка Ярошова З.А. вчинила правопорушення, яке полягало у наступному: нею не було вчасно зареєстровано місце проживання , що є порушенням Положення про паспорт громадянина України, затвердженого Постановою Верховної Ради України №2503-ХІІ від 26.06.1992 р. зі змінами.
Відповідальність за вчинення даного правопорушення передбачена ст. 197 КУпАП «Проживання без паспорта громадянина України або без реєстрації місця проживання».
На підставі викладеного визнати громадянку Ярошову Зою Анатоліївну винною у вчиненні адміністративного правопорушення та притягнути її до адміністративної відповідальності за адміністративне правопорушення – порушення Положення про паспорт громадянина України, затвердженого Постановою Верховної Ради України №2503-ХІІ від 26.06.1992 р. - відповідальність за яке передбачена ст. 197 КУпАП «Проживання без паспорта громадянина України або без реєстрації місця проживання» та накласти на неї адміністративне стягнення у вигляді штрафу . (Постанова додається).
Голосували:
За-11
Проти-0
Утрималися- 0
ВИРІШИЛИ : рішення №226додається
СЛУХАЛИ: Про розгляд адмін. протоколу відносно гр. Мидловець А.М.
Допов. Безчасна Л.М.
Шановні члени виконавчого комітету ! Розглянувши протокол про адміністративне правопорушення № 00001 від 28.09.2020 року, складений відповідальною особою округу №2 Зачепилівської селищної ради Бака С.В. у відношенні до громадянина Мидловець Адама Миколайовича
мешканця, вул. Весняна,7, смт.Зачепилівка, Зачепилівського району Харківської області, за ст. 198 Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі – КУпАП) «Проживання без паспорта громадянина України або без реєстрації місця проживання», який надійшов до виконавчого комітету 28.09.2020 року, вислухавши осіб, що брали участь у розгляді справи, та дослідивши докази, виконавчий комітет селищної ради встановив, що громадянин Мидловець А.М. вчинив правопорушення, яке полягало у наступному: нею був украдений паспорт що є порушенням Положення про паспорт громадянина України, затвердженого Постановою Верховної Ради України №2503-ХІІ від 26.06.1992 р. зі змінами.
Відповідальність за вчинення даного правопорушення передбачена ст. 198 КУпАП « Умисне зіпсуття паспорта чи втрата його з необережності».
На підставі викладеного визнати громадянина Мидловець Адама Миколайовича винним у вчиненні адміністративного правопорушення та притягнути його до адміністративної відповідальності за адміністративне правопорушення – порушення Положення про паспорт громадянина України, затвердженого Постановою Верховної Ради України №2503-ХІІ від 26.06.1992 р. - відповідальність за яке передбачена ст. 198 КУпАП «Умисне зіпсуття паспорта чи втрата його з необережності » та накласти на неї адміністративне стягнення у вигляді попередження . (Постанова додається).
Голосували:
За-11
Проти-0
Утрималися- 0
ВИРІШИЛИ : рішення №227додається
СЛУХАЛИ: Про розгляд адмін. протоколу відносно гр.. Ігнатко А.В.
Допов. Безчасна Л.М.
Шановні члени виконавчого комітету ! Розглянувши протокол про адміністративне правопорушення № 00017 від 28.09.2020 року, складений відповідальною особою Зачепилівської селищної ради Грамма Л.Ю. у відношенні до громадянина Ігнатко Анастасія Віталіївна
мешканця, вул. Весняна,7, смт.Зачепилівка, Зачепилівського району Харківської області, за ст. 198 Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі – КУпАП) «Проживання без паспорта громадянина України або без реєстрації місця проживання», який надійшов до виконавчого комітету 28.09.2020 року, вислухавши осіб, що брали участь у розгляді справи, та дослідивши докази, виконавчий комітет селищної ради встановив, що громадянин Ігнатко А.В. вчинив правопорушення, яке полягало у наступному: нею був украдений паспорт що є порушенням Положення про паспорт громадянина України, затвердженого Постановою Верховної Ради України №2503-ХІІ від 26.06.1992 р. зі змінами.
Відповідальність за вчинення даного правопорушення передбачена ст. 198 КУпАП « Умисне зіпсуття паспорта чи втрата його з необережності».
На підставі викладеного визнати громадянина Ігнатко Анастасію Віталіївну винною у вчиненні адміністративного правопорушення та притягнути її до адміністративної відповідальності за адміністративне правопорушення – порушення Положення про паспорт громадянина України, затвердженого Постановою Верховної Ради України №2503-ХІІ від 26.06.1992 р. - відповідальність за яке передбачена ст. 198 КУпАП «Умисне зіпсуття паспорта чи втрата його з необережності » та накласти на неї адміністративне стягнення у вигляді попередження . (Постанова додається).

Голосували:
За-11
Проти-0
Утрималися- 0
ВИРІШИЛИ : рішення № 228 додається
СЛУХАЛИ: Про розгляд адмін. протоколу відносно гр. Воробйова О.В.
Допов. Безчасна Л.М
Шановні члени виконавчого комітету ! Розглянувши протокол про адміністративне правопорушення № 00009 від 21.09.2020 року, складений в.о. старостою Миколаївського старостинського округу Гужва Н.М. у відношенні до громадянина Воробйова Олексія Васильовича , мешканця села Абазівка, Зачепилівського району Харківської області, за ст. 198 Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі – КУпАП) «Проживання без паспорта громадянина України або без реєстрації місця проживання», який надійшов до виконавчого комітету 19.06.2020 року, вислухавши осіб, що брали участь у розгляді справи, та дослідивши докази, виконавчий комітет селищної ради встановив, що громадянин Воробйов Олексій Васильович вчинив правопорушення, яке полягало у наступному: ним не було вчасно зареєстроване місце проживання що є порушенням Положення про паспорт громадянина України, затвердженого Постановою Верховної Ради України №2503-ХІІ від 26.06.1992 р. зі змінами.
Відповідальність за вчинення даного правопорушення передбачена ст. 198 КУпАП «Проживання без паспорта громадянина України або без реєстрації місця проживання».
На підставі викладеного визнати громадянина Воробйова Олексія Васильовича винним у вчиненні адміністративного правопорушення та притягнути його до адміністративної відповідальності за адміністративне правопорушення – порушення Положення про паспорт громадянина України, затвердженого Постановою Верховної Ради України №2503-ХІІ від 26.06.1992 р. - відповідальність за яке передбачена ст. 198 КУпАП «Проживання без паспорта громадянина України або без реєстрації місця проживання» та накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу . (Постанова додається).
Голосували:
За-11
Проти-0
Утрималися- 0
ВИРІШИЛИ : рішення №229додається
СЛУХАЛИ: Про розгляд адмін. протоколу відносно гр. Душіної Н.І.
Допов. Безчасна Л.М
Шановні члени виконавчого комітету ! Розглянувши протокол про адміністративне правопорушення № 00010 від 23.09.2020 року, складений в.о. старостою Миколаївського старостинського округу Гужва Н.М. у відношенні до громадянки Душіної Наталії Іванівни , мешканки села Миколаївка, Зачепилівського району Харківської області, за ст. 198 Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі – КУпАП) «Проживання без паспорта громадянина України або без реєстрації місця проживання», який надійшов до виконавчого комітету 23.09.2020 року, вислухавши осіб, що брали участь у розгляді справи, та дослідивши докази, виконавчий комітет селищної ради встановив, що громадянкаДушіна Наталія Іванівна вчинила правопорушення, яке полягало у наступному:нею не було вчасно зареєстроване місце проживання що є порушенням Положення про паспорт громадянина України, затвердженого Постановою Верховної Ради України №2503-ХІІ від 26.06.1992 р. зі змінами.
Відповідальність за вчинення даного правопорушення передбачена ст. 197 КУпАП «Проживання без паспорта громадянина України або без реєстрації місця проживання».
На підставі викладеного визнати громадянку Душіну Наталію Іванівну винною у вчиненні адміністративного правопорушення та притягнути її до адміністративної відповідальності за адміністративне правопорушення – порушення Положення про паспорт громадянина України, затвердженого Постановою Верховної Ради України №2503-ХІІ від 26.06.1992 р. - відповідальність за яке передбачена ст. 197 КУпАП «Проживання без паспорта громадянина України або без реєстрації місця проживання» та накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу . (Постанова додається).
Голосували:
За-11
Проти-0
Утрималися- 0
ВИРІШИЛИ : рішення №230додається
СЛУХАЛИ: Про розгляд адмін. протоколу відносно гр. Мішутіної А.В.
Допов. Безчасна Л.М
Шановні члени виконавчого комітету ! Розглянувши протокол про адміністративне правопорушення № 00016 від 24.09.2020 року, складений секретарем виконавчого комітету Грамма Л.Ю. у відношенні до громадянина Мішутіної Анни Володимирівни за ст. 197 Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі – КУпАП) «Проживання без паспорта громадянина України або без реєстрації місця проживання», який надійшов до виконавчого комітету 24.09.2020 року, вислухавши осіб, що брали участь у розгляді справи, та дослідивши докази, виконавчий комітет селищної ради встановив, що громадянкаМішутіна А.В. вчинила правопорушення, яке полягало у наступному: нею не було вчасно зареєстровано місце проживання сина Мішутіна Івана Олександровича що є порушенням Положення про паспорт громадянина України, затвердженого Постановою Верховної Ради України №2503-ХІІ від 26.06.1992 р. зі змінами.
Відповідальність за вчинення даного правопорушення передбачена ст. 197 КУпАП «Проживання без паспорта громадянина України або без реєстрації місця проживання».
На підставі викладеного визнати громадянку Мішутіну Анну Володимирівну винною у вчиненні адміністративного правопорушення та притягнути її до адміністративної відповідальності за адміністративне правопорушення – порушення Положення про паспорт громадянина України, затвердженого Постановою Верховної Ради України №2503-ХІІ від 26.06.1992 р. - відповідальність за яке передбачена ст. 197 КУпАП «Проживання без паспорта громадянина України або без реєстрації місця проживання» та накласти на неї адміністративне стягнення у вигляді штрафу . (Постанова додається).
Голосували:
За-11
Проти-0
Утрималися- 0
ВИРІШИЛИ : рішення №231додається

Секретар ради Леся БЕЗЧАСНА

Join Us Facebook
посилання