Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
ЗАЧЕПИЛІВСЬКИЙ РАЙОН
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 27/09/2019 року№201смт. Зачепилівка
Про взяття Зінченко К.Д. на соціальний квартирний облік

Керуючись ст. 144 Конституції України, ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Житлового кодексу Української РСР та Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, розглянувши заяву вх.№87/02.01- 10 від 23.07.2019 року від гр.Зінченко Н.І., яка мешкає вул.Набережна ,11, смт.Зачепилівка, Зачепилівського району Харківської області, про поставлення на соціальний квартирний облік, виконавчий комітет Зачепилівської селищної ради

ВИРІШИВ

1. Взяти на соціальний квартирний облік Зачепилівської селищної ради Зінченко Катерину Дмитрівну, 14.03..2003 р.н., як дитину - сироту, яка не забезпечена житлом та включити до списку позачергового забезпечення житловою площею.
2. Начальнику відділу у справах дітей, сім’ї та соціального захисту населення Зачепилівської селищної ради Семенець І.Ю. забезпечити реєстрацію інформації про гр. Зінченко Катерину Дмитрівну в Єдиному державному реєстрі громадян, які потребують поліпшення житлових умов.
3. Копію даного рішення направити службі у справах дітей Зачепилівської райдержадміністрації та долучити до облікової справи.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на начальника відділу у справах дітей, сім’ї та соціального захисту населення Зачепилівської селищної ради Семенець І.Ю.

Селищний голова Ю.КРИВЕНКО

Join Us Facebook
посилання