Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
Зачепилівський район
Харківської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 26/08/2020 року№165Зачепилівка
Про затвердження проєкту рішення «Про затвердження норми утворення твердих побутових відходів для багатоквартирних будинків»

УКРАЇНА
ЗАЧЕПИЛІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ

_________ смт.Зачепилівка № _______

Про затвердження норми утворення
твердих побутових відходів для
багатоквартирних будинків

З метою забезпечення належного санітарного стану, для зменшення негативного впливу відходів на довкілля і здоров’я населення, впорядкування питань у сфері повадження з відходами на території Зачепилівської територіальної громади на підставі подання комунального підприємства «Зачепилівське» погодженого з відділом містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства, відповідно до Закону України «Про відходи» ст..21 ,Закону України «Про житлово-комунальні послуги», постанови КМУ №1070 від «Про затвердження правил на надання послуг з вивезення побутових відходів», наказу Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 30.07.2010року №259 «Про затвердження правил визначення норм надання послуг з вивезення побутових відходів», керуючись ст.. ст. 28,29, 53 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет Зачепилівської селищної ради
В И Р І Ш И В:

4. Затвердити норми утворення твердих побутових відходів для багатоквартирних будинків на місяць в об’ємі 0,33м.куб на одну особу.
5. Затверджені норми ввести в дію з 01.10.2020 року.
6. Дане рішення оприлюднити на офіційному сайті Зачепилівської селищної ради
7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника селищного голови Подколзіну О.В..

Join Us Facebook
посилання