Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
Зачепилівський район
Харківської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 04/09/2020 року№184Зачепилівка
Про затвердження актів приймання –передачі об’єктів та матеріальних цінностей від Зачепилівської селищної ради з правом балансоутримання відділу освіти, молоді та спорту Зачепилівської селищної ради Зачепилівського району, Харківської області

Відповідно до Закону України « Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», пункт10 Положення «про порядок передачі об’єктів права державної та комунальної власності», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.09.1998р. №1482 Керуючись ст.. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні». Розглянувши акт приймання – передачі об’єктів та матеріальних цінностей від Зачепилівської селищної ради з правом балансоутримання відділу освіти, молоді та спорту Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району Харківської області, виконавчий комітет Зачепилівської селищної ради :

ВИРІШИВ:
1. Затвердити акти приймання-передачі об’єктів та матеріальних цінностей Зачепилівської селищної ради на баланс відділу освіти, молоді та спорту Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району Харківської області, від 03.09.2020 року (додаються.)
2. Відповідальність за виконання рішення покласти на начальника відділу освіти, молоді та спорту Зачепилівської селищної ради Зеленського О.М.
Селищний голова Юрій КРИВЕНКО

Join Us Facebook
посилання