Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
Зачепилівського району
Харківської
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від року№23смт. Зачепилівка
Про затвердження актів приймання-передачі майна від Зачепилівської селищної ради в оперативне управління з правом балансоутримування відділу освіти молоді та спорту Зачепилівської селищної ради.

Відповідно до Закону України «Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності», пункту 10 Положення про порядок передачі об'єктів права державної та комунальної власності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.09.1998 № 1482 Керуючись ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши акти приймання-передачі майна від Зачепилівської селищної ради в оперативне управління з правом балансоутримування відділу освіти молоді та спорту Зачепилівської селищної ради, виконавчий комітет Зачепилівської селищної ради,

ВИРІШИВ:

  1. Затвердити акти приймання-передачі об’єктів, суб’єктів та матеріальних цінностей із спільної власності Зачепилівської селищної ради до бюджетних установ: дитячий майданчик, який знаходиться на території  Бердянського навчально-виховний комплексу «загальноосвітній заклад  І-ІІІ ступенів –дошкільний навчальний заклад»  Зачепилівської селищної ради Харківської області за адресою: Харківська обл., Зачепилівський р-н, с. Бердянка, , вул.. 14 гвардійської стрілецької дивізії, в оперативне управління та безпосереднє підпорядкування з правом балансоутримування відділу освіти, молоді та спорту Зачепилівської селищної ради а саме:

Акт приймання – передачі основних засобів горка Дельфін,качель Баланс ,  карусель , качель одинарна  ,качель двойна  , пісочниця  (додається).

  1. Відповідальність за виконання рішення покласти на начальника відділу                                    освіти , молоді та спорту Зачепилівської селищної ради  Зеленського О.М.

Селищний голова                                                 Ю.КРИВЕНКО

Join Us Facebook
посилання