Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
ЗАЧЕПИЛІВСЬКИЙ РАЙОН
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 08/11/2019 року№290смт. Зачепилівка
Про порядок присвоєння та зміни поштових адрес об’єктам нерухомого майна в населених пунктах Зачепилівської селищної ради

Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обмежень», «Про регулювання містобудівної діяльності», Інструкції про порядок проведення технічної інвентаризації об'єктів нерухомого майна, затвердженого наказом Держбуду України від 24.05.2001 року №127, Інструкції щодо проведення поділу, виділу та розрахунку часток об'єктів нерухомого майна, затвердженої наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України 18.06.2007 р. №55 та з метою встановлення на території населених пунктів Зачепилівської селищної ради єдиного функціонального механізму надання та зміни поштових адрес, а також закріплення основних принципів ведення адресної бази, виконавчий комітет Зачепилівської селищної ради:

вирішив:

1. Затвердити Положення про порядок присвоєння поштових адрес об'єктам нерухомості в населених пунктах Зачепилівської селищної ради , (додаток 1).

2. Затвердити зразок заяви для звернення про встановлення (зміну) поштової адреси для об’єкту нерухомого майна, (додаток 2).

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника селищного голови Подколзіну О.В.

Секретар ради Л.БЕЗЧАСНА

Додатки :

Додаток 1
Додаток 2
Join Us Facebook
посилання