Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
Зачепилівського району
Харківської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 11/03/2019 року№60смт. Зачепилівка
Про погодження КП «Зачепилівське» Зачепилівської селищної ради акта про списання з балансу багатоквартирного будинку по провул. Першотравневий 5 селища Зачепилівка

Керуючись ст. 29, ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Закону України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку», враховуючи Порядок списання з балансу багатоквартирних будинків, затверджений Постановою Кабінету Міністрів України від 20.04.2016 №301, розглянувши звернення КП «Зачепилівське» Зачепилівської селищної ради від 11.03.2019 №27 та додані до нього документи, виконавчий комітет Зачепилівської селищної ради

В И Р І Ш И В :

 

  1. Погодити КП «Зачепилівське» Зачепилівської селищної ради

акт про списання  з балансу багатоквартирного будинку по провул. Першотравневому 5 селища Зачепилівка   від    28 .02.2019 року.

 

  1. КП «Зачепилівське» Зачепилівської селищної ради здійснити передачу за наявності  технічну документацію та іншу передбачену  законодавством документацію на багатоквартирний будинок розташований по провул. Першотравневому 5 селища Зачепилівка представнику ОСББ «Першотравневий» за актом приймання-передачі.

 

 

  1. КП «Зачепилівське» Зачепилівської селищної ради припинити обслуговування та нарахування за послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкової території по житловому будинку за адресою: с. Зачепилівка, провул. Першотравневому 5, з першого числа наступного місяця.

 

  1. Про прийняте рішення повідомити Управління праці та соціального захисту населення Зачепилівської РДА.

 

  1. Контроль за виконанням рішення залишаю за собою.

 

 

 

 

 

 

Селищний голова                                                     Ю.КРИВЕНКО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Join Us Facebook
посилання