Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
Зачепилівського району
Харківської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 26/07/2019 року№152смт. Зачепилівка
Про надання одноразової матеріальної допомоги гр. Ковальовій Р.С.

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»  з урахуванням Програми «Про надання одноразової матеріальної допомоги громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах» затвердженої рішенням 23 сесії 8 скликання Зачепилівської селищної ради від 20.12.2018 року, та Положення про порядок надання одноразової матеріальної допомоги громадянам, які опинились в складних життєвих обставинах та іншим категоріям громадян які проживають в населених пунктах Зачепилівської селищної ради затвердженого 9 сесією 8 скликання  від 27.03.2018 року. Розглянувши протокол засідання комісії по наданню одноразової матеріальної допомоги громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах та іншим категоріям громадян , які проживають в населених пунктах Зачепилівської селищної ради  від 25.07.2019 року, щодо надання одноразової матеріальної допомоги в зв’язку зі скрутним матеріальним становищем , виконавчий комітет Зачепилівської селищної ради

 

ВИРІШИВ:

  1. Рішення комісії по наданню одноразової матеріальної допомоги громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах та іншим категоріям громадян , які проживають в населених пунктах Зачепилівської селищної ради (протокол №7 від 07.2019 року ) затвердити.
  2. Надати Ковальовій Руслані Сергіївні 1980 року народження , що проживає за адресою: вул.Центральна 57, кв10, смт. Зачепилівка, Зачепилівського району, Харківської області одноразову матеріальну допомогу в розмірі 2 000гривень на лікування та реабілітацію сина Ковальова Іллі Сергійовича 2005 року народження.
  3. Контроль за виплатою матеріальної допомоги покладається на головного бухгалтера Зачепилівської селищної ради Зіновей С.М.

Селищний голова                                                             Кривенко Ю.В.

 

Join Us Facebook
посилання