Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

Селищний голова

Picsart 23 06 09 17 23 14 036

ПЕТРЕНКО ОЛЕНА ОЛЕКСАНДРІВНА 

Телефон: (05761) 5-16-52

 

 

 

 

 

Глава 2.2. ПОСАДОВІ ОСОБИ (РЕГЛАМЕНТ Зачепилівської селищної ради VIII скликання)

Стаття 19. Зачепилівський селищний голова

  1. Зачепилівський селищний голова є головною посадовою особою селищної об’єднаної територіальної громади. Він організовує роботу селищної ради та її органів. Селищний голова очолює виконавчий комітет селищної ради та головує на сесіях ради.
  2. Селищний голова обирається селищної об’єднаною територіальною громадою на основі загального, рівного, прямого виборчого права шляхом таємного голосування на строк, визначений Конституцією України, в порядку, визначеному законом, і здійснює свої повноваження на постійній основі.
  3. Селищний голова не може бути депутатом будь-якої ради, суміщати свою службову діяльність з іншою посадою (крім викладацької, наукової та творчої роботи у позаурочний час), займатися підприємницькою діяльністю, одержувати від цього прибуток. На селищного голову поширюються повноваження та гарантії депутатів рад, якщо інше не встановлено Законом.
  4. Повноваження селищного голови починаються з моменту оголошення селищною виборчою комісією на пленарному засіданні ради рішення про його обрання та з моменту складання присяги
  5. Повноваження селищного голови закінчуються в день відкриття першої сесії селищної ради, обраної на наступних чергових місцевих виборах, або, якщо рада не обрана, з моменту вступу на цю посаду іншої особи, обраної на наступних місцевих виборах, крім випадків дострокового припинення його повноважень відповідно до ч.І та ч.2 ст.79 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”.
  6. Після оголошення селищної територіальної виборчої комісії про його обрання селищний голова складає присягу, яку особисто оголошує з трибуни, поклавши руку на Конституцію України. Складання присяги підтверджується підписом селищного голови під текстом присяги.
  7. Повноваження і обов’язки селищного голови визначаються законами України, цим Регламентом та іншими нормативно-правовими актами.
  8. При здійсненні наданих повноважень селищний голова є підзвітним, підконтрольним і відповідальним перед територіальною громадою, відповідальним – перед радою, а з питань здійснення виконавчими органами ради повноважень органів виконавчої влади – також підконтрольним відповідним органам виконавчої влади.
  9. Селищний голова не рідше одного разу на рік звітує про свою роботу.

 

Петренко Олена Олександрівна

 

 

 

 

Join Us Facebook
єдем зачепилівка
місцеві петиції
громадський бюджет е дем
посилання