Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
Зачепилівського району
Харківської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від року№15смт. Зачепилівка
Про взяття Терещенко К.О.. на соціальний квартирний облік

Керуючись ст..144 Конституції України, ст..30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Житлового кодексу Української РСР та Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР розглянувши заяву гр. Терещенко К.О. , яка мешкає за адресою: вул. Садова,45, с.Першотравневе, Зачепилівського району, Харківської області, про поставлення на соціальний квартирний облік, виконавчий комітет Зачепилівської селищної ради

В И Р І Ш И В:

  1. Взяти на соціальний квартирний облік Зачепилівської селищної ради Терещенко Катерину Олександрівну, 2002 р.н., як дитину сироту, яка не забезпечена житлом, та включити до списку позачергового забезпечення житловою площею.
  2. Забезпечити реєстрацію інформації про гр.. Терещенко К.О.в Єдиному державному реєстрі громадян, які потребують поліпшення житлових умов.
  3. Копію даного рішення направити службі у справі дітей Зачепилівської райдержадміністрації та долучити до облікової справи.

 

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на начальника відділу у справах дітей , сім’ї та соціального захисту населення Зачепилівської селищної ради Семенець І.Ю.

 

 

 

Селищний голова                                                                    Кривенко Ю.В.

Join Us Facebook
посилання