Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
ЗАЧЕПИЛІВСЬКИЙ РАЙОН
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 21/10/2019 року№245смт. Зачепилівка
Про готовність установ бюджетної сфери, комунальних підприємств, відділу благоустрою Зачепилівської селищної ради до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років.

Заслухавши та обговоривши інформації начальників: відділу житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування Зачепилівської селищної ради Швецова В.В., відділу освіти Зачепилівської селищної ради Зеленського О.М., відділу культури і туризму Корнєєвої Т.В. та в.о. старостів округу №1 Згонник В.В.,№2 Бака С.В., №3 Тимченко І.В.,№4 Гужва Н.М.,№5 Зіжко Г.В., №6 Комаревська В.М.про підготовку установ бюджетної сфери, комунальних підприємств, відділ благоустрою Зачепилівської селищної ради до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років , виконавчий комітет Зачепилівської селищної ради, -

ВИРІШИВ :

1. Інформацію про готовність установ бюджетної сфери, комунальних підприємств, відділ благоустрою Зачепилівської селищної ради до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років взяти до відома.
2. Начальнику відділу освіти Зачепилівської селищної ради Зеленському О.М., відділу культури і туризму Корнєєвій Т.В. та в.о. старостів округу №1 Згонник В.В.,№2 Бака С.В., №3 Тимченко І.В.,№4 Гужва Н.М.,№5 Зіжко Г.В., №6 Комаревська В.М. забезпечити експлуатацію закладів освіти та культури у населених пунктах Зачепилівської селищної ради в осінньо-зимовий період 2019-2020 років .
3. Відповідальність за проведення робіт з очистки від снігу та ожеледиці доріг , вулиць, тротуарів у місцях загального користування покласти на КП Зачепилівське (Решотко О.С.), відділ благоустрою (Безчасний А.О.) та в.о. старостів округу №1 Згонник В.В.,№2 Бака С.В., №3 Тимченко І.В.,№4 Гужва Н.М.,№5 Зіжко Г.В., №6 Комаревська В.М.
4. Довести до відома суб’єктів господарювання усіх форм власності про вимоги, встановлені Правилами благоустрою території населених пунктів Зачепилівської селищної ради,щодо забезпечення належного утримання територій в осінньо-зимовий період з метою запобігання травматизму людей , та відповідальність за порушення цих Правил.
5. З метою безперебійного функціонування господарського комплексу у зимовий період , посадовим особам, визначеним у пунктах 3і4 цього рішення, забезпечити:
5.1. Заготівлю протиожеледної (піщано-сольової) суміші у необхідній кількості.
5.2. Укладання угод з суб’єктами господарювання - власниками спецтехніки на проведення очистки доріг ,вулиць, тротуарів та прибудинкових територій у місцях загального користування від снігу, посипку їх в умовах ожеледиці.
6. З метою заготівлі протиожеледної суміші надати дозвіл комунальному підприємству «Зачепилівське» провести забір піску поблизу с.Леб’яже.
7. Створити комісію по проведенню оцінювання вартості протиожеледної суміші.(додаток №1)
8. Начальнику фінансово-господарського відділу-головному бухгалтеру Зіновей Світлані Михайлівні провести оприбуткування протиожеледної суміші згідно фактичного об’єму.
9. Відповідальність за вирішення технічних питань покласти на начальника відділу житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування Зачепилівської селищної ради Швецова В.В.,
10. Контроль за виконанням цього рішення залишаю за собою.

Селищний голова Ю.КРИВЕНКО

Додаток №1
до рішення виконавчого комітету
№ 245 від 21.10.2019 року.

СКЛАД
Комісії по проведенню оціночної вартості протиожеледної суміші.

1. Шур Вікторія Валеріївна головний спеціаліст фінансово-господарського відділу .
2. Безчасний Анатолій Олексійович майстер відділу благоустрою.
3. Швецов Володимир Васильович начальника відділу житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування Зачепилівської селищної ради.

Join Us Facebook
посилання