Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
ЗАЧЕПИЛІВСЬКИЙ РАЙОН
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 23/01/2018 року№16
Про організацію громадських та інших робіт тимчасового характеру у 2018 році

Відповідно до пп. 7 п. б. ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 27.05.1997 р. №280 97/ВР, ч.3ст 31 Закону України «Про зайнятість населення» від 02.03.2000 р. № 1533-ІІІ, ст. 23 Закону України «Про зайнятість населення», «Положення про порядок організації громадських та інших робіт тимчасового характеру» від 20.03.2013 №175 та з метою запобігання зростанню безробіття, створення умов для забезпечення тимчасовою роботою незайнятих громадян, передусім з числа безробітних, виконавчий комітет селищної ради

ВИРІШИВ:

 

 

  1. Організувати у 2018 році громадські та інші роботи тимчасового характеру на підприємствах , установах, організаціях незалежно від форм власності. Організатором громадських робіт є Зачепилівська селищна рада.
  2. Громадські роботи проводити за видами робіт: по благоустрою та впорядкуванню вулиць, парків,братських поховань, кладовищ, придорожніх смуг, по догляду за особами похилого віку та непрацездатними громадянами, догляду за хворими та інші допоміжні роботи в закладах охорони здоров’я, по впорядкуванню територій населених пунктів з метою локалізації та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, впорядкування бомбосховищ, інформувати населення про порядок отримання житлових субсидій та робота з документами , надання послуг із супроводу, догляду, обслуговування, соціально-медичного патронажу осіб з інвалідністю або тимчасово не працездатних, надання допомоги ВПО, учасникам АТО, сім’ям, члени яких загинули, постраждали чи є учасниками АТО.
  3. Громадські та інші роботи тимчасового характеру виконувати виключно на створених для цього тимчасових місцях. Інформацію про потребу в робочій силі для укомплектування тимчасових робочих місць надавати Зачепилівському районному центру зайнятості.
  4. З особами, які беруть участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру, роботодавці повинні укладати у письмовій формі строкові трудові договори.
  5. Фінансування громадських та інших робіт тимчасового характеру проводити за рахунок коштів місцевого бюджету та коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття рівними частинами пропорційно сумі витрат на їх організацію у випадку залучення до них зареєстрованих безробітних, коштів роботодавців та інших не заборонених законодавством джерел.
  6. Контроль за виконанням цього рішення залишаю за собою.
Селищний голова Кривенко Ю.В.
Join Us Facebook
посилання