Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
ЗАЧЕПИЛІВСЬКИЙ РАЙОН
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 11/03/2020 року№4смт. Зачепилівка

ПРОТОКОЛ №04
Засідання виконавчого комітету

Від 11.03. 2020 року
Головуючий на засіданні –
Кривенко Ю.В.-селищний голова
Члени виконкому:
Грамма Л.Ю. - секретар виконавчого комітету
Подколзіна Олена Вікторівна- перший заступник селищного голови;
Зіновей Світлана Михайлівна- головний бухгалтер селищної ради;
Згонник Вікторія Василівна- в.о. старости
Тимченко Ігор Владиславович- в.о. старости;
Гужва Наталія Миколаївна- в.о. старости;
Осадчий Олександр Володимирович- директор ТОВ «Дружба»
Однорал Світлана Миколаївна- начальник відділу економіки Зачепилівської селищної ради
Зіжко Ганна Василівна- головний спеціаліст земельних відносин
Комаревська В.М.- в.о. старости

Порядок денний

1. Про коригування тарифу на послуги з централізованого водопостачання що надаються КП «Водоканал»
2. Про надання дозволу на підключення та проведення водопроводу від центральної системи водопостачання до домогосподарства гр.. Хоменко Л.В.

3. Про списання будинку по вул.. Покровська ,36, с.Нагірне

4. Про списання будинку по вул.. Паркова,41, смт.Зачепилівка
5. Про надання службового житла за адресою: Харківська обл, Зачепилівський р-н, смт.Зачепилівка, вул.. 14 Гвардійської стрілецької дивізії 6а/4

6. Про надання одноразової матеріальної допомоги гр.. Остроух О.П., Довбиш Г.П., Токарь В.В., Філіпська Т.П., Дергачов Р.О., Король І.Г., Кожевнікова Н.І.Кузьменко О.М., Пазій І.Ф, Довгаль С.В.Драбинко В.В.
7. Про надання дозволу гр.. Комар А.О. на укладання договору куплі - продажу житла та земельної ділянки по вул.. Центральна 117а, смт.Зачепилівка.
8. Про присвоєння поштової адреси нежитловій будівлі (гараж) Мудрац О.В.

9.Про взяття Сукова В.А. на соціальний квартирний облік
10. Про розгляд адмін. протоколів ст.. 198-4шт
11. Про дострокове припинення (розірвання) за взаємною згодою сторін договору оренди транспортного засобу.

12.Про розгляд адмін. протоколів ст.. 197-1 шт,
13. Про затвердження висновку про скасування реєстрації місця проживання та зняття з реєстрації.
14. Про передачу проектно-кошторисної документації , експертного звіту та технічного висновку на баланс відділу освіти, молоді та спорту Зачепилівської селищної ради.

.

СЛУХАЛИ: Про коригування тарифу на послуги з централізованого водопостачання що надаються КП «Водоканал» с. Сомівка.

Допов. Кривенко Ю.В.
Шановні члени виконавчого комітету! До Зачепилівської селищної ради звернулася директор КП „Водоканал”Згонник В.Г.з проханням погодити кориговані тарифи на водопостачання ,що відпускаються КП «Водоканал» шляхом коригування . Пропоную погодити кориговані тарифи на водопостачання ,що відпускаються КП «Водоканал» шляхом коригування у розмірі:
- для населення - 25,00 грн/м3 ;
- для бюджетних установ – 45,00 грн/м3 .
- для організацій – 104,00 грн/м3 .
ВИРІШИЛИ : рішення №40 додається.
СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на підключення та проведення водопроводу від центральної системи водопостачання до домогосподарства гр.. Хоменко Л.В.

Допов. Кривенко Ю.В.
Шановні члени виконавчого комітету! До Зачепилівської селищної ради надійшла заява від гр. Хоменко Лідії Василівни яка проживає за адресою: вул. Миру,15, с. Нагірне з проханням надати дозвіл на проведення водогону до будинку № 15 по вул.. Миру, с.Нагірне. Пропоную Надати Хоменко Лідії Василівні дозвіл на проведення та підключення водопроводу з центральної системи водопостачання до її домоволодіння , що розташоване за адресою: вул. Миру,15, с.Нагірне, Зачепилівського району, Харківської області.

ВИРІШИЛИ : рішення №41 додається
СЛУХАЛИ: Про списання будинку по вул.. Покровська ,36, с.Нагірне

Допов. КривенкоЮ.В.
Шановні члени виконавчого комітету! До Зачепилівської селищної ради надійшла заява від гр. Лукашової Тамари Михайлівни , яка проживає за адресою: вул.. вул. 14 Гвардійської стрілецької дивізії,28, смт. Зачепилівка, Зачепилівського району, Харківської області та акт обстеження житлового будинку розташованого за адресою: вул.Покровська,36, с.Нагірне від 16.12.2019 року. Пропоную надати дозвіл на списання будинок № 36 по вул. Покровська , с.Нагірне, Зачепилівського району, Харківської області , як такий що повністю зруйнований та відновленню не підлягає.
Голосували:
За-11
Проти-0
Утрималися- 0
ВИРІШИЛИ : рішення №42 додається
СЛУХАЛИ: Про списання будинку по вул.. Паркова,41, смт.Зачепилівка

Допов. КривенкоЮ.В.
Шановні члени виконавчого комітету! Пропоную розглянути заяву гр. Карнаух Людмили Сергіївни , яка проживає за адресою: вул.. Вишнева,60 с.Скалонівка, Зачепилівського району, Харківської області та акт обстеження житлового будинку розташованого за адресою: вул.Паркова,41, смт.Зачепилівка від 21.02.2020 року, та надати дозвіл на списання будинку № 41 по вул. Паркова,смт. Зачепилівка, Зачепилівського району, Харківської області , як такий що повністю зруйнований та відновленню не підлягає.
Голосували:
За-11
Проти-0
Утрималися- 0
ВИРІШИЛИ : рішення №43 додається

СЛУХАЛИ: Про надання одноразової матеріальної допомоги гр.. Остроух О.П., Довбиш Г.П., Токарь В.В., Філіпська Т.П., Дергачов Р.О., Король І.Г., Кожевнікова Н.І.Кузьменко О.М., Пазій І.Ф, Довгаль С.В.Драбинко В.В.
Допов. Кривенко Ю.В
Шановні члени виконавчого комітету! Розглянувши протокол засідання комісії по наданню одноразової матеріальної допомоги громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах та іншим категоріям громадян , які проживають в населених пунктах Зачепилівської селищної ради від 27.02.2020 року, щодо надання одноразової матеріальної допомоги в зв’язку зі скрутним матеріальним становищем пропоную
- Надати гр. Драбинко Валентині Володимирівні 1961 року народження що проживає за адресою: с. Забарине, Зачепилівського району, Харківської області одноразову матеріальну допомогу в розмірі 5000 гривень на лікування .
- Надати гр. Дергачову Руслану Олеговичу 1983 року народження що проживає за адресою: вул.. Будівельна 3/2, с.Кочетівка, Зачепилівського району, Харківської області одноразову матеріальну допомогу в розмірі 1000 гривень на лікування .
- Надати гр. Остроух Олександрі Петрівні 1940 року народження що проживає за адресою: вул..Соборна,122, смт.Зачепилівка Зачепилівського району, Харківської області одноразову матеріальну допомогу в розмірі 500гривень на лікування .
- Надати гр. Довбиш Галині Петрівні 1955 року народження що проживає за адресою: вул. Бречко 155а, с. Нагірне, Зачепилівського району, Харківської області одноразову матеріальну допомогу в розмірі3000 гривень на лікування.
- Надати гр. Токарь Вікторії Володимирівні 1987 року народження що проживає за адресою: с.Миколаївка, Зачепилівського району, Харківської області одноразову матеріальну допомогу в розмірі3000 гривень на лікування
- Надати гр. Філіпській Таісії Петрівні 1963 року народження що проживає за адресою: с.Миколаївка, Зачепилівського району, Харківської області одноразову матеріальну допомогу в розмірі3000 гривень на лікування .
- Надати гр. Король Ірині Григорівні 1965 року народження , що проживає за адресою: вул. Озерна, 33, смт.Зачепилівка, Зачепилівського району, Харківської області одноразову матеріальну допомогу в розмірі 3000гривень на поховання доньки Ситник Клавдії Володимирівни.
- Надати гр. Довгаль Світлані Вікторівні 1971 року народження що проживає за адресою: вул.. Садова,1, с. Забарине, Зачепилівського району, Харківської області одноразову матеріальну допомогу в розмірі5000 гривень на лікування
-. Надати гр. Кожевніковій Наталії Іванівні 1966 року народження що проживає за адресою: вул. Соборна,131, смт. Зачепилівка, Зачепилівського району, Харківської області одноразову матеріальну допомогу в розмірі5000 гривень на лікування
- Надати гр.. Кузьменку Олександру Миколайовичу 1960 року народження що проживає за адресою: с. Миколаївка, Зачепилівського району, Харківської області одноразову матеріальну допомогу в розмірі 3000 гривень на лікування .
- Надати гр.. Пазію Івану Федоровичу 1948 року народження що проживає за адресою: пров. Новоселівський, 6/17, смт. Зачепилівка Зачепилівського району, Харківської області одноразову матеріальну допомогу в розмірі 3000 гривень на лікування .
Голосували:
За-11
Проти-0
Утрималися- 0
ВИРІШИЛИ:рішення №44,№45,№46,№47,№48,№49,№50,№51,№52,№53,№54,№55 додаються
СЛУХАЛИ : Про надання дозволу гр.. Комар А.О. на укладання договору куплі - продажу житла та земельної ділянки по вул.. Центральна 117а, смт.Зачепилівка.

Допов. Кривенко Ю.В.
Шановні члени виконавчого комітету! Розглянувши протокол органу опіки та піклування Зачепилівської селищної ради від 03.03.2020 року щодо надання гр..Комар А.О., дозволу на укладання договору купівлі-продажу житла та земельної ділянки пропоную рішення опікунської ради (протокол від 03.03.2020 року ) затвердити.
1. Надати дозвіл матері Комар Анні Олександрівні 1981 року народження продати від імені малолітнього сина Комар Святослава Руслановича 2009р.н., будинок №117а по вулиці Центральна, у смт.Зачепилівка, та земельну ділянку площею 0,15га, розташовану за цією ж адресою, що є приватною власністю дітей у рівних частках, а також підписати відповідні документи.
2. Надати неповнолітній дитині Комар Софії Русланівні 03.02.2005 року народження , враховуючи дозвіл матері Комар Анни Олександрівни 1981 року народження, дозвіл на укладання договору куплі-продажу житлового будинку з господарськими будівлями , земельну ділянку для обслуговування житлового будинку з господарськими будівлями кадастровий номер 6322255100:02:011:0077 за адресою: вул.. Центральна 117а, смт.Зачепилівка, Зачепилівського району, Харківської області .
3. Право власності діти набули шляхом дарування на їх ім’я квартири №167 по Григорівському Шосе , будинок 55, у м. Харкові по ½ частки квартири по Григорівському Шосе , будинок 55, у м. Харкові, у рівних частках кожному.
Голосували:
За-11
Проти-0
Утрималися- 0
ВИРІШИЛИ : рішення № 55 додається
СЛУХАЛИ: Про присвоєння поштової адреси нежитловій будівлі (гараж) Мудрац О.В.
Допов. Кривенко Ю.В.
Шановні члени виконавчого комітету! До Заечепилівської селищної ради надійшла заява від гр. Мудраца Олександра Васильовича з проханням присвоїти поштову адресу нежитловій будівлі (гаражу) розташованому по вул. Українській , смт.Зачепилівка . Пропоную присвоїти поштову адресу не житловій будівлі ( гаражу ) розташованому по вул. Українській , смт.Зачепилівка : Харківська область Зачепилівський район, смт.Зачепилівка, вул. Українська , 8 б/14 .
Голосували:
За-11
Проти-0
Утрималися- 0
ВИРІШИЛИ : рішення № 56 додається
СЛУХАЛИ: Про взяття Сукова В.А. на соціальний квартирний облік
Допов. Кривенко Ю.В.
Шановні члени виконавчого комітету! Розглянувши заяву від гр. Подолян Н, яка мешкає с. Сомівка, Зачепилівського району Харківської області, про поставлення на соціальний квартирний облік, пропоную взяти на соціальний квартирний облік Зачепилівської селищної ради Сукова Вячеслава Анатолійовича, 01.02.2004 р.н., як дитину позбавлену батьківського піклування, яка не забезпечена житлом та включити до списку позачергового забезпечення житловою площею.
Голосували:
За-11
Проти-0
Утрималися- 0
ВИРІШИЛИ : рішення № 57 додається
СЛУХАЛИ: Про розгляд адмін. протокола стосовно гр.Шварко М.О.
.
Допов. Кривенко Ю.В..
Шановні члени виконавчого комітету! Розглянувши протокол про адміністративне правопорушення № 000001 від 27.02.2020 року, складений відповідальною особою Бердянського старостинського округу №1 Думанецькою Іриною Олександрівною у відношенні до громадянина Шварко Максима Анатолійовича за ст. 197 Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі – КУпАП) «Проживання без паспорта громадянина України або без реєстрації місця проживання», який надійшов до виконавчого комітету 27.02.2020 року, вислухавши осіб, що брали участь у розгляді справи, та дослідивши докази, виконавчий комітет селищної ради встановив, що громадянин Шварко Максим Анатолійович вчинив правопорушення, яке полягало у наступному: ним не було вчасно зареєстровано місце проживання , що є порушенням Положення про паспорт громадянина України, затвердженого Постановою Верховної Ради України №2503-ХІІ від 26.06.1992 р. зі змінами.
Відповідальність за вчинення даного правопорушення передбачена ст. 197 КУпАП «Проживання без паспорта громадянина України або без реєстрації місця проживання».
На підставі викладеного визнати громадянина Шварко Максима Анатолійовича винним у вчиненні адміністративного правопорушення та притягнути її до адміністративної відповідальності за адміністративне правопорушення – порушення Положення про паспорт громадянина України, затвердженого Постановою Верховної Ради України №2503-ХІІ від 26.06.1992 р. - відповідальність за яке передбачена ст. 197 КУпАП «Проживання без паспорта громадянина України або без реєстрації місця проживання» та накласти на неї адміністративне стягнення у вигляді штрафу . (Постанова додається).
Голосували:
За-11
Проти-0
Утрималися- 0
ВИРІШИЛИ : рішення № 58 додається
СЛУХАЛИ: Про розгляд адмін. протокола стосовно гр. Шпак О.В..

Допов. Кривенко Ю.В.
Шановні члени виконавчого комітету! Розглянувши протокол про адміністративне правопорушення № 00001 від 27.02.2020 року, складений в.о.старости Забаринського старостинського округу №2 Бака С.В. у відношенні до громадянина Шпак Олександра Вікторовича за ст. 197 Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі – КУпАП) «Проживання без паспорта громадянина України або без реєстрації місця проживання», який надійшов до виконавчого комітету 27.02.2020 року, вислухавши осіб, що брали участь у розгляді справи, та дослідивши докази, виконавчий комітет селищної ради встановив, що громадянин Шпак Олександр Вікторович вчинив правопорушення, яке полягало у наступному: ним не було вчасно зареєстроване місце проживання , що є порушенням Положення про паспорт громадянина України, затвердженого Постановою Верховної Ради України №2503-ХІІ від 26.06.1992 р. зі змінами.
Відповідальність за вчинення даного правопорушення передбачена ст. 198 КУпАП «Проживання без паспорта громадянина України або без реєстрації місця проживання».
На підставі викладеного визнати громадянина Шпак Олександра Вікторовича винним у вчиненні адміністративного правопорушення та притягнути його до адміністративної відповідальності за адміністративне правопорушення – порушення Положення про паспорт громадянина України, затвердженого Постановою Верховної Ради України №2503-ХІІ від 26.06.1992 р. - відповідальність за яке передбачена ст. 197 КУпАП «Проживання без паспорта громадянина України або без реєстрації місця проживання» та накласти на неї адміністративне стягнення у вигляді штрафу . (Постанова додається).

Голосували:
За-11
Проти-0
Утрималися- 0
ВИРІШИЛИ : рішення № 59 додається
СЛУХАЛИ: Про розгляд адмін. протокола стосовно гр. Кубась М.Р.

.
Допов. Кривенко Ю.В..
Шановні члени виконавчого комітету! Розглянувши протокол про адміністративне правопорушення № 00003 від 03.03.2020 року, складений в.о. старостою Миколаївського старостинського округу Гужва Н.М. у відношенні до громадянина Кубась Марини Рахім’янівни , мешканця села Миколаївка Зачепилівського району Харківської області, за ст. 198 Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі – КУпАП) «Проживання без паспорта громадянина України або без реєстрації місця проживання», який надійшов до виконавчого комітету 01.10.2019 року, вислухавши осіб, що брали участь у розгляді справи, та дослідивши докази, виконавчий комітет селищної ради встановив, що громадянин Кубась Марини Рахім’янівни. вчинив правопорушення, яке полягало у наступному: ним був втрачений паспорт з власної необережності, що є порушенням Положення про паспорт громадянина України, затвердженого Постановою Верховної Ради України №2503-ХІІ від 26.06.1992 р. зі змінами.
Відповідальність за вчинення даного правопорушення передбачена ст. 197 КУпАП «Проживання без паспорта громадянина України або без реєстрації місця проживання».
На підставі викладеного визнати громадянку Кубась Марину Рахім’янівну винною у вчиненні адміністративного правопорушення та притягнути її до адміністративної відповідальності за адміністративне правопорушення – порушення Положення про паспорт громадянина України, затвердженого Постановою Верховної Ради України №2503-ХІІ від 26.06.1992 р. - відповідальність за яке передбачена ст. 197 КУпАП «Проживання без паспорта громадянина України або без реєстрації місця проживання» та накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу . (Постанова додається).

Голосували:
За-11
Проти-0
Утрималися- 0
ВИРІШИЛИ : рішення № 60 додається
СЛУХАЛИ: Про розгляд адмін. протокола стосовно гр. Григорова Н.С.

Допов. Кривенко Ю.В.
Шановні члени виконавчого комітету! Розглянувши протокол про адміністративне правопорушення № 00003 від 05.02.2020 року, складений в.о. старостою Миколаївського старостинського округу Гужва Н.М. у відношенні до громадянина Григорова Наталія Сергіївна , мешканця села Миколаївка Зачепилівського району Харківської області, за ст. 198 Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі – КУпАП) «Проживання без паспорта громадянина України або без реєстрації місця проживання», який надійшов до виконавчого комітету 01.10.2019 року, вислухавши осіб, що брали участь у розгляді справи, та дослідивши докази, виконавчий комітет селищної ради встановив, що громадянин Григорова Наталія Сергіївна. вчинив правопорушення, яке полягало у наступному: ним був втрачений паспорт з власної необережності, що є порушенням Положення про паспорт громадянина України, затвердженого Постановою Верховної Ради України №2503-ХІІ від 26.06.1992 р. зі змінами.
Відповідальність за вчинення даного правопорушення передбачена ст. 197 КУпАП «Проживання без паспорта громадянина України або без реєстрації місця проживання».
На підставі викладеного визнати громадянку Григорову Наталію Сергіївну винною у вчиненні адміністративного правопорушення та притягнути її до адміністративної відповідальності за адміністративне правопорушення – порушення Положення про паспорт громадянина України, затвердженого Постановою Верховної Ради України №2503-ХІІ від 26.06.1992 р. - відповідальність за яке передбачена ст. 197 КУпАП «Проживання без паспорта громадянина України або без реєстрації місця проживання» та накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу . (Постанова додається).

Голосували:
За-11
Проти-0
Утрималися- 0
ВИРІШИЛИ : рішення № 61 додається

СЛУХАЛИ: Про дострокове припинення (розірвання) за взаємною згодою сторін договору оренди транспортного засобу.

Допов. Грамма Л.Ю.
Шановні члени виконавчого комітету! До Зачепилівської селищної ради звернувся директор КП «Зачепилівське» Решотко О.С. з проханням надати згоду на дострокове припинення (розірвання) за взаємною згодою сторін договору оренди транспортного засобу автомашину МАЗ 5550СЗ МКДЗ-14-06 №85 від 16 січня 2019 року, та договору оренди транспортного засобу трактор ХТА-200-06 №84 від 16 січня 2019 року між комунальним підприємством «Зачепилівське» та виконавчим комітетом Зачепилівської селищної ради. Пропоную надати згоду на дострокове припинення (розірвання) за взаємною згодою сторін договору оренди транспортного засобу автомашину МАЗ 5550СЗ МКДЗ-14-06 №85 від 16 січня 2019 року, та договору оренди транспортного засобу трактор ХТА-200-06 №84 від 16 січня 2019 року між комунальним підприємством «Зачепилівське» та виконавчим комітетом Зачепилівської селищної ради. Укласти з комунальним підприємством «Зачепилівське» договір про припинення (розірвання) за взаємною згодою сторін договору оренди транспортного засобу автомашину МАЗ 5550СЗ МКДЗ-14-06 №85 від 16 січня 2019 року, та договору оренди транспортного засобу трактор ХТА-200-06 №84 від 16 січня 2019 року.
Голосували:
За-11
Проти-0
Утрималися- 0
ВИРІШИЛИ : рішення № 62 додається.
СЛУХАЛИ: Про розгляд адмін. протокола стосовно гр. Чорного М.С.

Допов. Грамма Л.Ю.
Шановні члени виконавчого комітету! Розглянувши протокол про адміністративне правопорушення № 00006 від 10.03.2020 року, складений відповідальною особою Зачепилівської селищної ради Грамма Л.Ю. у відношенні до громадянина Чорного Михайла Сергійовича
мешканця, вул.. Вишнева,85, с.Скалонівка, Зачепилівського району Харківської області, за ст. 198 Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі – КУпАП) «Проживання без паспорта громадянина України або без реєстрації місця проживання», який надійшов до виконавчого комітету 10.03.2020 року, вислухавши осіб, що брали участь у розгляді справи, та дослідивши докази, виконавчий комітет селищної ради встановив, що громадянин Чорний Михайло Сергійович вчинив правопорушення, яке полягало у наступному: ним був втрачений паспорт з власної необережності що є порушенням Положення про паспорт громадянина України, затвердженого Постановою Верховної Ради України №2503-ХІІ від 26.06.1992 р. зі змінами.
Відповідальність за вчинення даного правопорушення передбачена ст. 198 КУпАП « Умисне зіпсуття паспорта чи втрата його з необережності».
На підставі викладеного визнати громадянина Чорного Михайла Сергійовича винним у вчиненні адміністративного правопорушення та притягнути його до адміністративної відповідальності за адміністративне правопорушення – порушення Положення про паспорт громадянина України, затвердженого Постановою Верховної Ради України №2503-ХІІ від 26.06.1992 р. - відповідальність за яке передбачена ст. 198 КУпАП «Умисне зіпсуття паспорта чи втрата його з необережності » та накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу. (Постанова додається).

Голосували:
За-11
Проти-0
Утрималися- 0
ВИРІШИЛИ : рішення № 63 додається
СЛУХАЛИ: Про затвердження висновку про скасування реєстрації місця проживання та зняття з реєстрації.
Допов. Грамма Л.Ю.
Шановні члени виконавчого комітету ! 17.10.2018 року до виконавчого комітету Зачепилівської селищної ради Зачепилівського району з письмовою заявою звернулася мешканка смт. Зачепилівка , Зачепилівського району Попова Лілія Миколаївна із заявою про зняття з реєстрацію її місця проживання за адресою: пров. Новоселівський 7/2 ,смт. Зачепилівка, Зачепилівського району, Харківської області а 05.03.2020 року вона звернулася з заявою про реєстрацію місця проживання та надала відповідно до чинного законодавства України щодо реєстрації місця проживання пакет документів, серед яких було надано паспорт України. Зняття з місця реєстрації, та реєстрація місця проживання були здійснені з порушенням вимог пункту 28 Правил реєстрації місця проживання та порядку передачі органами реєстрації інформації до Єдиного державного демографічного реєстру , затверджених постановою Кабінету Міністрів України №207 від 2 березня 2016 року, зняття з реєстрації та реєстрація місця проживання були здійснені в паспорті непридатному для користування .
На підставі вищевикладеного, пропоную скасувати запис про зняття з реєстрації від 17.10.2018 року та реєстрацію місця проживання від 05.03.2020 року громадянки Попової Лілії Миколаївни , 04.05.1969 року народження по вулиці Бречко,101 у с. Нагірне, Зачепилівського району, Харківської області на підставі пункта 28 Правил.
. Голосували:
За-11
Проти-0
Утрималися- 0
ВИРІШИЛИ : висновок про скасування реєстрації місця проживання та зняття з реєстрації додається.
СЛУХАЛИ: Про передачу проектно-кошторисної документації , експертного звіту та технічного висновку на баланс відділу освіти, молоді та спорту Зачепилівської селищної ради.
Допов. Зінолвей С.М.
Шановні члени виконавчого комітету ! Пропоную передати безоплатно з балансу відділу фінансово-господарського забезпечення Зачепилівської селищної ради на баланс відділу освіти,молоді та спорту Зачепилівської селищної ради проектно-кошторисну документацію «Реконструкція частини приміщень комунального закладу «Зачепилівський Будинок дитячої та юнацької творчості» Зачепилівської селищної ради Зачепилівського району Харківської області розташованого за адресою: 64401,Харківська область, Зачепилівський район, смт.Зачепилівка, вул. Паркова,буд.9, експертний звіт«Реконструкція частини приміщень комунального закладу «Зачепилівський Будинок дитячої та юнацької творчості» Зачепилівської селищної ради Зачепилівського району Харківської області розташованого за адресою: 64401,Харківська область, Зачепилівський район, смт.Зачепилівка, вул. Паркова,буд.9 балансовою вартістю 89829,47 грн.

ВИРІШИЛИ : рішення №64 додається.

Селищний голова Юрій КРИВЕНКО

Join Us Facebook
посилання