Красноградський район, Харківська область

Зміст

від 03/06/2020 року№89смт. Зачепилівка
Про впорядкування нумерації нежитлових будинків по вул. Центральна, с.Бердянка Зачепилівського району, Харківської обл.

Відповідно до ст.31, ст.37 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши лист в.о. старости Бердянського старостинського округу №1 Згонник В.В. щодо зміни адресного номера нежитлового будинку з господарськими будівлями та спорудами в селі Бердянка по вулиці Центральній та додані документи з метою впорядкування адресної нумерації, виконавчий комітет Зачепилівської селищної ради,

ВИРІШИВ:

1. Впорядкувати нумерацію нежитлових будинків по вулиці Центральна, с.Бердянка, Зачепилівського району, Харківської області, а саме змінити поштову адресу не житлового будинку(амбулаторії загальної практики - сімейної медицини )
стара нумерація : нова нумерація
вул. Центральна 70А вул. Центральна 70А/1
2. Про зміну нумерації повідомити відповідні організації та населення.
3.Виконання даного рішення покласти на керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Грамму Л.Ю.

Секретар ради Леся БЕЗЧАСНА

Join Us Facebook