Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
Зачепилівського району
Харківської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 24/05/2019 року№106смт. Зачепилівка
Про розгляд звернення членів правління ОСББ «Розвиток»

Керуючись пп. 16 ч. 1 ст. 30, ст. 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закон України «Про житлово-комунальні послуги», Постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами», розглянувши заяву членів ОСББ «Розвиток» вх.. № 02.01-06/10 від 11.04.2019 року, виконавчий комітет Зачепилівської селищної ради

В И Р І Ш И В:

  1. Згідно статті 20 Закону України «Про житлово-комунальні послуги»регламентує обов’язок на укладання договору на вивезення побутових відходів, а саме споживач зобов’язаний укласти договір на надання житлово-комунальні послуг, підготовлений виконавцем на основі типового договору та оплачувати житлово-комунальні послуги у строк, встановлений договором або законом. До категорії споживачів вище вказаний Закон відносить фізичних і юридичних осіб, які отримують житлово-комунальні послуги.
  2. Відповідно до п. 5.1.7. типового договору про надання послуг з вивезення побутових відходів, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 10.12.2008№ 1070 «Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами» споживач має право на несплату вартості послуг, лише у випадку тимчасової відсутності споживача та/або членів сім’ї на підставі письмової згоди і документа, що підтверджує його відсутність – довідка з місця тимчасового проживання, роботи, лікування, навчання, проходження військової служби чи відбування покарання.
  3. Відповідно до Правил благоустрою, при виявленні фактів порушення Правил благоустрою уповноважені на те органи мають право складати протоколи, в яких фіксуватимуться дані порушення і на підставі яких буде відкриватись адміністративне провадження.
  4. Згідно зі ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення, порушення правил у сфері благоустрою населених пунктів тягне за собою накладення штрафу від 20 до 80 НМДГ (від 340 до 1360 грн.), а для юридичних осіб (від 850 до 1700 грн).
  5. Враховуючи вищевказане Ви повинні сплачувати за послуги з вивезення твердих побутових відходів відповідно до встановлених тарифів.

 

 

Селищний  голова                                                                 Ю.КРИВЕНКО                            

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Join Us Facebook
посилання