Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
Зачепилівський район
Харківської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 26/08/2020 року№14Зачепилівка

Харківська область
Зачепилівський район
Зачепилівська селищна рада
ПРОТОКОЛ №14
Засідання виконавчого комітету

Від 26.08. 2020 року
Головуючий на засіданні –
Кривенко Ю.В.-селищний голова
Члени виконкому:
Грамма Л.Ю. - секретар виконавчого комітету
Згонник Вікторія Василівна- в.о. старости
Тимченко Ігор Владиславович- в.о. старости;
Гужва Наталія Миколаївна- в.о. старости;
Осадчий Олександр Володимирович- директор ТОВ «Дружба»
Однорал Світлана Миколаївна- начальник відділу економіки Зачепилівської селищної ради
Зіжко Ганна Василівна- головний спеціаліст земельних відносин
Глянь Іван Данилович- генеральний директор КСП «Фрунзе»
Безчасний Анатолій Олексійович - майстер відділу благоустрою
Комаревська Валентина Миколаївна-в.о.старости

Порядок денний

1. Про надання одноразової матеріальної допомоги гр.. Лисенко В.І., Коровіну Ю.О., Главацькому В.М., Шур Н.І.
2. Про присвоєння поштової адреси.
3. Про надання дозволу на підключення та проведення водопроводу від центральної системи водопостачання до домогосподарства Глобі Л.М.
4. Про надання дозволу на підключення та проведення водопроводу від центральної системи водопостачання до домогосподарства Клисак С.Д.
5. Про списання будинку по вул.. Центральна , с.Сомівка, Зачепилівського району, Харківської області.
6. Про затвердження списків дітей дошкільного та шкільного віку які закріплені за територією обслуговування Леб’язької філією Зачепилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Зачепилівської селищної ради.
7. Про затвердження списків дітей дошкільного віку які проживають на території Зачепилівської селищної ради.
8. Про затвердження режиму роботи Зачепилівського ДНЗ Я/С «Ромашка» Зачепилівської селищної ради на 2020/2021 рік
9. Про надання дозволу на встановлення дорожніх знаків.

10 Про затвердження проекту рішення « Про затвердження норми утворення твердих побутових відходів для багатоквартирних будинків»
11. Про затвердження проектно-кошторисної документації «Поточний ремонт дороги по вул.. Полтавська, смт. Зачепилівка, Зачепилівського району, Харківської області.
12. Про затвердження проектно-кошторисної документації «Поточний ремонт дороги по вул. Садова, смт. Зачепилівка, Зачепилівського району, Харківської області.
12. Про розгляд протоколу про адміністративне правопорушення відносно гр.. Беліменко С.Є.
13. Про розгляд протоколу про адміністративне правопорушення відносно гр..Бозді С.Ю.
14. Про розгляд протоколу про адміністративне правопорушення відносно гр. Мішутін А.А.
15. Про розгляд протоколу про адміністративне правопорушення відносно гр Кубась Н.І.
16. Про взяття на баланс селищної ради водопровідної мережі в с. Олександрівці.
17. Про продовження цілодобового перебування Біляєва І.В. у КЗ «Харківська спеціальна школа №8»
18. Про затвердження списків дітей дошкільного та шкільного віку які закріплені за територією обслуговування Сомівською філією Зачепилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Зачепилівської селищної ради.
19. Про затвердження списків дітей дошкільного та шкільного віку які закріплені за територією обслуговування Миколаївської загальноосвітньої школи ЗОШ І-ІІІ ступенів Зачепилівської селищної ради.
20. Про надання дозволу на встановлення інформаційного показчика «В’їзд заборонено» на території смт. Зачепилівка, Зачепилівського району, Харківської області.
21. Про створення комісії з питань майна Зачепилівської селищної ради на баланс відділу культури і туризму Зачепилівської селищної ради.
22. Про внесення змін до рішення №67 від 08.04.2020 року «Про створення комісії з питань передачі майна Зачепилівської селищної ради на баланс відділу освіти , молоді та спорту Зачепилівської селищної ради.
23.Про створення комісії з питань передачі майна Зачепилівської селищної ради на баланс КП «Зачепилівське» Зачепилівської селищної ради.
24. Про створення комісії з питань передачі майна Зачепилівської селищної ради на баланс КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Зачепилівського району» Зачепилівської селищної ради.

СЛУХАЛИ: Про надання одноразової матеріальної допомоги гр.. Лисенко В.І., Коровіну Ю.О., Главацькому В.М., Шур Н.І.

Допов. Кривенко Ю.В.
Шановні члени виконавчого комітету! Пропоную розглянути протокол засідання комісії по наданню одноразової матеріальної допомоги громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах та іншим категоріям громадян , які проживають в населених пунктах Зачепилівської селищної ради від 25.08.2020 року, щодо надання одноразової матеріальної допомоги в зв’язку зі скрутним матеріальним та
- Надати гр. Лисенко Валентині Іванівні 1980 року народження що проживає за адресою: вул. Партизанська,19а, с.Миколаївка, Зачепилівського району, Харківської області одноразову матеріальну допомогу в розмірі 5000 гривень на лікування сина Лисенка Сергія Антоновича 2000 року народження.
- Надати гр. Коровіну Юрію Олексійовичу 1950 року народження що проживає за адресою: вул. Українська , буд.9, смт. Зачепилівка, Зачепилівського району, Харківської області одноразову матеріальну допомогу в розмірі 4000 гривень на лікування .
- Надати гр. Главацькому Валерію Мечиславовичу 1978 року народження що проживає за адресою: вул.14 Гвардійської стрілецької дивізії, буд.62, смт. Зачепилівка, Зачепилівського району, Харківської області одноразову матеріальну допомогу в розмірі 5000 гривень на лікування
- Надати гр. Шур Надії Іванівні 1961 року народження , що проживає за адресою: вул. Жовтнева, буд.50, смт.Зачепилівка, Зачепилівського району, Харківської області одноразову матеріальну допомогу в розмірі 3000гривень на поховання матері Золотарьової Ганни Устимівни.
Голосували:
За-11
Проти-0
Утрималися- 0
ВИРІШИЛИ : рішення № 153-156 додаються
СЛУХАЛИ: Про присвоєння поштової адреси.

Допов. Кривенко Ю.В.
Шановні члени виконавчого комітету! Пропоную розглянути заяву Косенко Т.П. з проханням присвоїти поштову адресу не житловій будівлі (гараж) розташованої по вулиці Українська , смт. Зачепилівка, Зачепилівського району, Харківської області та присвоїти адресу: Харківська область Зачепилівський район, смт. Зачепилівка, вул. Українська 3К.

Голосували:
За-11
Проти-0
Утрималися- 0
ВИРІШИЛИ : рішення №157 додається
СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на підключення та проведення водопроводу від центральної системи водопостачання до домогосподарства Глобі Л.М.

Допов. Кривенко Ю.В.
Шановні члени виконавчого комітету! До Зачепилівської селищної ради надійшла заява від гр. Глоби Любов Миколаївни , яка проживає за адресою: вул. Якова Покуси ,54 , смт.Зачепилівка з проханням надати дозвіл на проведення водогону до будинку № 54 по вул.Якова Покуса, смт. Зачепилівка. Пропоную надати Глобі Любов Миколаївні дозвіл на проведення та підключення водопроводу з центральної системи водопостачання до її домоволодіння , що розташоване за адресою: вул.Якова Покуса,54, смт. Зачепилівка, Зачепилівського району, Харківської області.
Голосували:
За-11
Проти-0
Утрималися- 0
ВИРІШИЛИ : рішення №158 додається
СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на підключення та проведення водопроводу від центральної системи водопостачання до домогосподарства Клисак С.Д.
Допов. Кривенко Ю.В.
Шановні члени виконавчого комітету! Пропоную розглянути заяву гр. Клисак Сергія Дмитровича, яка проживає за адресою: м.Євпаторія з проханням надати дозвіл на проведення водогону до будинку № 16 по вул. Річкова, с.Скалонівка. Пропоную надати гр. Клисак Сергію Дмитровичу дозвіл на проведення та підключення водопроводу з центральної системи водопостачання до його домоволодіння , що розташоване за адресою: вул.Річкова,16, с. Скалонівка, Зачепилівського району, Харківської області.
.
Голосували:
За-11
Проти-0
Утрималися- 0
ВИРІШИЛИрішення№159 додається
СЛУХАЛИ: Про списання будинку по вул.. Центральна , с.Сомівка, Зачепилівського району, Харківської області.
Допов. Кривенко Ю.В.
Шановні члени виконавчого комітету! Пропоную розглянути заяву гр. Злидень Раїси Андріївни , яка проживає за адресою: вул. Леніна б/н, с.Сомівка, Зачепилівського району, Харківської області та акт обстеження житлового будинку розташованого за адресою: вул. Центральна,70, с.Сомівка від 07.07.2020 року та списати будинок № 70 по вул.Центральна,с. Сомівка, Зачепилівського району, Харківської області , як такий що повністю зруйнований та відновленню не підлягає.
Голосували:
За-11
Проти-0
Утрималися- 0
ВИРІШИЛИ : рішення №160 додається
СЛУХАЛИ: Про затвердження списків дітей дошкільного та шкільного віку які закріплені за територією обслуговування Леб’язької філією Зачепилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Зачепилівської селищної ради.
Допов. Кривенко Ю.В.
Шановні члени виконавчого комітету! З метою забезпечення своєчасного і в повному обсязі обліку дітей дошкільного та шкільного віку які закріплені за територією обслуговування Леб’язькою філією Зачепилівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Зачепилівської селищної ради. Пропоную затвердити списки дітей дошкільного віку, які закріплені за територією Леб’язькою філією Зачепилівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Зачепилівської селищної ради , Зачепилівського району, Харківської області.
Затвердити списки дітей шкільного віку, які закріплені за територією обслуговування Леб’язькою філією Зачепилівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Зачепилівської селищної Голосували:
За-11
Проти-0
Утрималися- 0
ВИРІШИЛИ : рішення №161 додається

СЛУХАЛИ: Про затвердження списків дітей дошкільного віку які проживають на території Зачепилівської селищної ради.
Допов. Кривенко Ю.В.
Шановні члени виконавчого комітету! з метою забезпечення своєчасного і в повному обсязі обліку дітей дошкільного та шкільного віку на території Зачепилівської селищної ради . Пропоную затвердити списки дітей дошкільного віку, які проживають на території Зачепилівської селищної ради.
Голосували:
За-11
Проти-0
Утрималися- 0
ВИРІШИЛИ : рішення №162 додається
СЛУХАЛИ: Про затвердження режиму роботи Зачепилівського ДНЗ Я/С «Ромашка» Зачепилівської селищної ради на 2020/2021 рік
.
.
Допов. Кривенко Ю.В.
Шановні члени виконавчого комітету! Розглянувши звернення завідуючої Зачепилівського ДНЗ я/с «Ромашка» Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області, щодо затвердження режиму роботи дошкільного навчального закладу на 2020-2021 навчальний рік пропоную затвердити режим роботи Зачепилівського дошкільного навчального закладу (ясел-садка) «Ромашка» Зачепилівської селищної ради Зачепилівського району Харківської області на 2020-2021 навчальний рік згідно додатка (додається).
Голосували:
За-11
Проти-0
Утрималися- 0
ВИРІШИЛИ : рішення №163 додається
СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на встановлення дорожніх знаків.
Допов. Кривенко Ю.В.
Шановні члени виконавчого комітету! З метою розвантаження центральних вулиць селища від транзитного транспорту та забезпечення безпеки пішохідного руху, пропоную. надати дозвіл відділу благоустрою Зачепилівської селищної ради на встановлення дорожніх знаків:
по вул.. Полтавська, смт.Зачепилівка, Зачепилівського р-ну, Харківської обл.
- 3.15. «Рух транспортних засобів, маса яких перевищує 10 тон заборонено»;
- 5.57. «Напрямок об’їзду»
Голосували:
За-11
Проти-0
Утрималися- 0
ВИРІШИЛИ : рішення №164 додається

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту рішення « Про затвердження норми утворення твердих побутових відходів для багатоквартирних будинків»

Допов. Кривенко Ю.В.
Шановні члени виконавчого комітету! З метою забезпечення належного санітарного стану, для зменшення негативного впливу відходів на довкілля і здоров’я населення, впорядкування питань у сфері повадження з відходами на території Зачепилівської територіальної громади заслухавши подання комунального підприємства «Зачепилівське» погодженого з відділом містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства, пропоную затвердити проєкт рішення «Про затвердження норми утворення твердих побутових відходів для багатоквартирних будинків»
Голосували:
За-11
Проти-0
Утрималися- 0
ВИРІШИЛИ : рішення №165 додається
СЛУХАЛИ: Про затвердження проектно-кошторисної документації «Поточний ремонт дороги по вул.. Полтавська, смт. Зачепилівка, Зачепилівського району, Харківської області.
Допов. Кривенко Ю.В.
Шановні члени виконавчого комітету! Пропоную розглянути проектно-кошторисну документацію щодо поточного ремонту частини дороги «Поточний ремонт дороги по вул. Полтавська, смт. Зачепилівка, Зачепилівського району, Харківської області» Зачепилівської селищної ради Зачепилівського району, Харківської області та затвердити проектно-кошторисну документацію «Поточний ремонт дороги по вул. Полтавська, смт. Зачепилівка, Зачепилівського району, Харківської області» Зачепилівської селищної ради Зачепилівського району, Харківської області, вартістю 49,99809 тис.грн.

Голосували:
За-11
Проти-0
Утрималися- 0
ВИРІШИЛИ : рішення №166 додається
СЛУХАЛИ: Про затвердження проектно-кошторисної документації «Поточний ремонт дороги по вул.Садова, смт. Зачепилівка, Зачепилівського району, Харківської області.
Допов. Кривенко Ю.В.
Шановні члени виконавчого комітету! Пропоную розглянути проектно-кошторисну документацію щодо поточного ремонту частини дороги «Поточний ремонт частини дороги по вул. Садова, смт. Зачепилівка, Зачепилівського району, Харківської області» Зачепилівської селищної ради Зачепилівського району, Харківської області та затвердити проектно-кошторисну документацію «Поточний ремонт частини дороги по вул. Садова, смт. Зачепилівка, Зачепилівського району, Харківської області» Зачепилівської селищної ради Зачепилівського району, Харківської області, вартістю 49,99809 тис.грн.
Голосували:
За-11
Проти-0
Утрималися- 0
ВИРІШИЛИ : рішення №167 додається

СЛУХАЛИ: Про розгляд адмін. протокола відносно гр.Беліменко С.Є.
Допов. Кривенко Ю.В.
Шановні члени виконавчого комітету! Пропоную розглянути протокол про адміністративне правопорушення № 00007 від 26.08.2020 року, складений відповідальною особою Леб’язької сільської ради за реєстрацію місця проживання Сніжко А.О. у відношенні до громадянина Беліменко С.Є., мешканця села Леб`яже Зачепилівського району Харківської області, за ст. 197 Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі – КУпАП) «Проживання без паспорта громадянина України або без реєстрації місця проживання», який надійшов до виконавчого комітету 26.08.2020року, вислухавши осіб, що брали участь у розгляді справи, та дослідивши докази, виконавчий комітет селищної ради встановив, що громадянин Беліменко С.Є. вчинив правопорушення, яке полягало у наступному: ним не було вчасно зареєстровано місце проживання , що є порушенням Положення про паспорт громадянина України, затвердженого Постановою Верховної Ради України №2503-ХІІ від 26.06.1992 р. зі змінами.
Відповідальність за вчинення даного правопорушення передбачена ст. 197 КУпАП «Проживання без паспорта громадянина України або без реєстрації місця проживання».
На підставі викладеного визнати громадянина Беліменко Сергія Євгенійовича винним у вчиненні адміністративного правопорушення та притягнути його до адміністративної відповідальності за адміністративне правопорушення – порушення Положення про паспорт громадянина України, затвердженого Постановою Верховної Ради України №2503-ХІІ від 26.06.1992 р. - відповідальність за яке передбачена ст. 197 КУпАП «Проживання без паспорта громадянина України або без реєстрації місця проживання» та накласти на неї адміністративне стягнення у вигляді штрафу . (Постанова додається).
Голосували:
За-11
Проти-0
Утрималися- 0
ВИРІШИЛИ : рішення №168 додається
СЛУХАЛИ: Про розгляд адмін. протокола відносно гр.Бозді С.Ю.
Допов. Кривенко Ю.В.
Шановні члени виконавчого комітету! Пропоную розглянути протокол про адміністративне правопорушення № 00012 від 06.08.2020 року, складений відповідальною особою Зачепилівської селищної ради Грамма Л.Ю. у відношенні до громадянина Бозді Сергія Юрійовича
мешканця, пров. Калиновий ,13, смт. Зачепилівка, Зачепилівського району Харківської області, за ст. 198 Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі – КУпАП) «Проживання без паспорта громадянина України або без реєстрації місця проживання», який надійшов до виконавчого комітету 24.06.2020 року, вислухавши осіб, що брали участь у розгляді справи, та дослідивши докази, виконавчий комітет селищної ради встановив, що громадянин Бозді С.Ю. вчинив правопорушення, яке полягало у наступному: ним був втрачений паспорт з власної необережності що є порушенням Положення про паспорт громадянина України, затвердженого Постановою Верховної Ради України №2503-ХІІ від 26.06.1992 р. зі змінами.
Відповідальність за вчинення даного правопорушення передбачена ст. 198 КУпАП « Умисне зіпсуття паспорта чи втрата його з необережності».
На підставі викладеного визнати громадянина Бозді Сергія Юрійовича винним у вчиненні адміністративного правопорушення та притягнути його до адміністративної відповідальності за адміністративне правопорушення – порушення Положення про паспорт громадянина України, затвердженого Постановою Верховної Ради України №2503-ХІІ від 26.06.1992 р. - відповідальність за яке передбачена ст. 198 КУпАП «Умисне зіпсуття паспорта чи втрата його з необережності » та накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу. (Постанова додається).
Голосували:
За-11
Проти-0
Утрималися- 0
ВИРІШИЛИ : рішення №169 додається

СЛУХАЛИ: Про розгляд адмін. протокола відносно гр. Мішутін А.А
Допов. Кривенко Ю.В.
Шановні члени виконавчого комітету! Розглянувши протокол про адміністративне правопорушення № 00014 від 214.08.2020 року, складений секретарем виконавчого комітету Грамма Л.Ю. у відношенні до громадянина Мішутін А.А. за ст. 197 Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі – КУпАП) «Проживання без паспорта громадянина України або без реєстрації місця проживання», який надійшов до виконавчого комітету 14.08.2020 року, вислухавши осіб, що брали участь у розгляді справи, та дослідивши докази, виконавчий комітет селищної ради встановив, що громадянин Мішутін А.А. вчинив правопорушення, яке полягало у наступному: нею не було вчасно зареєстровано своє місце проживання що є порушенням Положення про паспорт громадянина України, затвердженого Постановою Верховної Ради України №2503-ХІІ від 26.06.1992 р. зі змінами.
Відповідальність за вчинення даного правопорушення передбачена ст. 197 КУпАП «Проживання без паспорта громадянина України або без реєстрації місця проживання».
На підставі викладеного визнати громадянина Мішутіна Анатолія Андрійовича винним у вчиненні адміністративного правопорушення та притягнути його до адміністративної відповідальності за адміністративне правопорушення – порушення Положення про паспорт громадянина України, затвердженого Постановою Верховної Ради України №2503-ХІІ від 26.06.1992 р. - відповідальність за яке передбачена ст. 197 КУпАП «Проживання без паспорта громадянина України або без реєстрації місця проживання» та накласти на неї адміністративне стягнення у вигляді штрафу . (Постанова додається).

Голосували:
За-11
Проти-0
Утрималися- 0
ВИРІШИЛИ : рішення №170 додається

СЛУХАЛИ: Про розгляд адмін. протокола відносно гр. Кубась Н.І.
Допов. Кривенко Ю.В.
Шановні члени виконавчого комітету! Розглянувши протокол про адміністративне правопорушення № 00013 від 13.08.2020 року, складений секретарем виконавчого комітету Грамма Л.Ю. у відношенні до громадянина Кубась. Н.І. за ст. 197 Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі – КУпАП) «Проживання без паспорта громадянина України або без реєстрації місця проживання», який надійшов до виконавчого комітету 13.08.2020 року, вислухавши осіб, що брали участь у розгляді справи, та дослідивши докази, виконавчий комітет селищної ради встановив, що громадянин Кубась Н.І.. вчинив правопорушення, яке полягало у наступному: нею не було вчасно зареєстровано своє місце проживання що є порушенням Положення про паспорт громадянина України, затвердженого Постановою Верховної Ради України №2503-ХІІ від 26.06.1992 р. зі змінами.
Відповідальність за вчинення даного правопорушення передбачена ст. 197 КУпАП «Проживання без паспорта громадянина України або без реєстрації місця проживання».
На підставі викладеного визнати громадянку Кубась Наталію Іванівну винною у вчиненні адміністративного правопорушення та притягнути її до адміністративної відповідальності за адміністративне правопорушення – порушення Положення про паспорт громадянина України, затвердженого Постановою Верховної Ради України №2503-ХІІ від 26.06.1992 р. - відповідальність за яке передбачена ст. 197 КУпАП «Проживання без паспорта громадянина України або без реєстрації місця проживання» та накласти на неї адміністративне стягнення у вигляді штрафу . (Постанова додається).

Голосували:
За-11
Проти-0
Утрималися- 0
ВИРІШИЛИ : рішення №171 додається
СЛУХАЛИ: Про взяття на баланс селищної ради водопровідної мережі в с. Олександрівка.
Допов. Кривенко Ю.В.
Шановні члени виконавчого комітету Розглянувши звернення мешканців села Олександрівка , Зачепилівського району, Харківської області про взяття на баланс селищної ради водогінної мережі та скважини села Олександрівка Зачепилівського району, Харківської області, з метою вирішення питання водозабезпечення населення, відповідно до акту обстеження водопровідної труби в с.Олександрівка від 05.08.2020 року, пропоную взяти на баланс селищної ради водогінну мережу, скважину в селі Олександрівка, Зачепилівського району, Харківської області та затвердити склад комісії (додаток 1) та Акт приймання-передачі водогінної мережі в селі Олександрівка Зачепилівського району, Харківської області (Акт додається).

Голосували:
За-11
Проти-0
Утрималися- 0
ВИРІШИЛИ : рішення №172 додається
СЛУХАЛИ: Про продовження цілодобового перебування Біляєва І.В. у КЗ «Харківська спеціальна школа №8»
Допов. Кривенко Ю.В.
Шановні члени виконавчого комітету ! Розглянувши протокол №8 від 26.08.2020 року органу опіки та піклування при виконкомі Зачепилівської селищної ради пропоную надати дозвіл Біляєву Іллі Валентиновичу, 20.02.2002 р.н., на отримання висновку про продовження цілодобового перебування у Комунальному закладі «Харківська спеціальна школа №8» Харківської обласної ради, у 2020-2021 навчальному році
Голосували:
За-11
Проти-0
Утрималися- 0
ВИРІШИЛИ : рішення №172 додається
СЛУХАЛИ: Про затвердження списків дітей дошкільного та шкільного віку які закріплені за територією обслуговування Сомівською філією Зачепилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Зачепилівської селищної ради.
Допов. Кривенко Ю.В.
Шановні члени виконавчого комітету ! З метою забезпечення своєчасного і в повному обсязі обліку дітей дошкільного та шкільного віку які закріплені за територією обслуговування Сомівської філії Зачепилівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Зачепилівської селищної ради пропоную затвердити списки дітей дошкільного віку, які закріплені за територією Сомівської філії Зачепилівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Зачепилівської селищної ради , Зачепилівського району, Харківської області.
Голосували:
За-11
Проти-0
Утрималися- 0
ВИРІШИЛИ : рішення №174додається
СЛУХАЛИ: Про затвердження списків дітей дошкільного та шкільного віку які закріплені за територією обслуговування Миколаївської загальноосвітньої школи ЗОШ І-ІІІ ступенів Зачепилівської селищної ради.
.
Допов. Кривенко Ю.В.
Шановні члени виконавчого комітету ! з метою забезпечення своєчасного і в повному обсязі обліку дітей дошкільного та шкільного віку які закріплені за територією обслуговування Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Зачепилівської селищної ради пропоную затвердити списки дітей дошкільного віку, які закріплені за територією Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Зачепилівської селищної ради , Зачепилівського району, Харківської області.
Голосували:
За-11
Проти-0
Утрималися- 0
ВИРІШИЛИ : рішення №175додається
СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на встановлення інформаційного показчика «В’їзд заборонено» на території смт. Зачепилівка, Зачепилівського району, Харківської області.
Допов. Кривенко Ю.В.
Шановні члени виконавчого комітету ! Пропоную розглянути звернення головного лікаря С. Жарікової та дозволити встановити інформаційний покажчик «В’їзд заборонено» на в’їзді на територію медичного закладу.
Голосували:
За-11
Проти-0
Утрималися- 0
ВИРІШИЛИ : рішення №176додається
СЛУХАЛИ: Про створення комісії з питань майна Зачепилівської селищної ради на баланс відділу культури і туризму Зачепилівської селищної ради.
Допов. Кривенко Ю.В.
Шановні члени виконавчого комітету ! Пропоную створити комісію з питань приймання-передачі об'єктів та матеріальних цінностей Зачепилівської селищної ради на баланс відділу культури і туризму Зачепилівської селищної ради , Зачепилівського району, Харківської області в такому складі:
Голова комісії: Подколзіна Олена Вікторівна- перший заступник Зачепилівського селищного голови.
Заступник голови комісії: Зіновей Світлана Михайлівна- начальник відділу фінансово господарського забезпечення - головний бухгалтер Зачепилівської селищної ради.
Член комісії: Євойлов Віталій Володимирович- начальник фінансового відділу Зачепилівської селищної ради,
Член комісії: Грамма Леся Юріївна- секретар виконавчого комітету Зачепилівської селищної ради,
Член комісії: Швецов Володимир Васильович- начальник відділу архітектури, містобудування та житлово-комунального господарства Зачепилівської селищної ради,
Член комісії: Соколов Леонід Миколайович - начальник юридичного відділу Зачепилівської селищної ради,
Члена комісії: Корнєєва Тетяна Валеріївна- начальник відділу культури і туризму Зачепилівської селищної ради,
Член комісії: Гойденко Тетяна Павлівна - головний бухгалтер централізованої бухгалтерії відділу культури і туризму Зачепилімської селищної ради.
Голосували:
За-11
Проти-0
Утрималися- 0
ВИРІШИЛИ : рішення №177додається
СЛУХАЛИ: Про внесення змін до рішення №67 від 08.04.2020 року «Про створення комісії з питань передачі майна Зачепилівської селищної ради на баланс відділу освіти , молоді та спорту Зачепилівської селищної ради.
Допов. Кривенко Ю.В.
Шановні члени виконавчого комітету ! Пропоную внести зміни до рішення виконавчого комітету №67 від 08.04.2020 року «Про створення комісії з питань передачі майна Зачепилівської селищної ради на баланс відділу освіти, молоді та спорту Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області» та викласти в наступній редакції:
Голова комісії: Подколзіна Олена Вікторівна- перший заступник Зачепилівського селищного голови.
Заступника голови комісії: Зіновей Світлана Михайлівна- начальник відділу фінансово господарського забезпечення -головний бухгалтер Зачепилівської селищної ради.
Член комісії: Євойлов Віталій Володимирович- начальник фінансового відділу Зачепилівської селищної ради,
Член комісії: Грамма Леся Юріївна- секретар виконавчого комітету Зачепилівської селищної ради,
Член комісії: Швецов Володимир Васильович- начальник відділу архітектури, містобудування та житлово-комунального господарства Зачепилівської селищної ради,
Член комісії: Зеленський Олександр Миколайович- начальник відділу освіти, молоді та спорту Зачепилівської селищної ради,
Член комісії: Рудіян Станіслав Анатолійович- начальник господарської групи відділу освіти, молоді та спорту Зачепилівської селищної ради,
Член комісії: Гойденко Людмила Петрівна- головний бухгалтер відділу освіти, молоді та спорту Зачепилівської селищної ради.
Член комісії: Сідельнікова Наталія Станіславівна – начальник юридичного відділу Зачепилівської селищної ради.
Голосували:
За-11
Проти-0
Утрималися- 0
ВИРІШИЛИ : рішення №178додається
СЛУХАЛИ: Про створення комісії з питань передачі майна Зачепилівської селищної ради на баланс КП «Зачепилівське» Зачепилівської селищної ради.
Допов. Кривенко Ю.В.
Шановні члени виконавчого комітету ! Пропоную створити комісію з питань приймання-передачі об'єктів та матеріальних цінностей Зачепилівської селищної ради на баланс КП «Зачепилівське» Зачепилівської селищної ради , Зачепилівського району, Харківської області в такому складі:
Голови комісії: Подколзіна Олена Вікторівна- перший заступник Зачепилівського селищного голови.
Заступника голови комісії: Зіновей Світлана Михайлівна - начальник відділу фінансово господарського забезпечення - головний бухгалтер Зачепилівської селищної ради.
Члена комісії: Євойлов Віталій Володимирович - начальник фінансового відділу Зачепилівської селищної ради,
Члена комісії: Грамма Леся Юріївна - секретар виконавчого комітету Зачепилівської селищної ради,
Члена комісії: Швецов Володимир Васильович - начальник відділу архітектури, містобудування та житлово-комунального господарства Зачепилівської селищної ради,
Члена комісії: Соколов Леонід Миколайович - начальник юридичного відділу Зачепилівської селищної ради,
Члена комісії: Решотко Олександр Сергійович - директор КП «Зачепилівське» Зачепилівської селищної ради,
Члена комісії: Кривенко Ліля Олександрівна - головний бухгалтер КП «Зачепилівське» Зачепилімської селищної ради.
ьник юридичного відділу Зачепилівської селищної ради.
Голосували:
За-11
Проти-0
Утрималися- 0
ВИРІШИЛИ : рішення №179додається
СЛУХАЛИ: Про створення комісії з питань передачі майна Зачепилівської селищної ради на баланс КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Зачепилівського району» Зачепилівської селищної ради.
.
Допов. Кривенко Ю.В.
Шановні члени виконавчого комітету ! Пропоную створити комісію з питань приймання-передачі об'єктів та матеріальних цінностей Зачепилівської селищної ради на баланс КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Зачепилівського району» Зачепилівської селищної ради, Харківської області в такому складі:

Голови комісії: Подколзіна Олена Вікторівна- перший заступник Зачепилівського селищного голови.
Заступника голови комісії: Зіновей Світлана Михайлівна - начальник відділу фінансово господарського забезпечення - головний бухгалтер Зачепилівської селищної ради.
Члена комісії: Євойлов Віталій Володимирович - начальник фінансового відділу Зачепилівської селищної ради,
Члена комісії: Грамма Леся Юріївна - секретар виконавчого комітету Зачепилівської селищної ради,
Члена комісії: Швецов Володимир Васильович - начальник відділу архітектури, містобудування та житлово-комунального господарства Зачепилівської селищної ради,
Члена комісії: Соколов Леонід Миколайович - начальник юридичного відділу Зачепилівської селищної ради,
Члена комісії: Воробйова Світлана Іванівна – головний бухгалтер КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Зачепилівського району» Зачепилівської селищної ради,
Члена комісії: Тущенко Алла Дмитрівна –сестра медична АЗПСМ с.Леб’яже.
Голосували:
За-11
Проти-0
Утрималися- 0
ВИРІШИЛИ : рішення №180додається

Селищний голова Юрій КРИВЕНКО

Join Us Facebook
посилання