Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
Зачепилівського району
Харківської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 24/05/2019 року№99смт. Зачепилівка
Про взяття Зубатової Т.М. на соціальний квартирний облік Зачепилівської селищної ради

Керуючись ст..144 Конституції України, ст..30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Житлового кодексу Української РСР та Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР розглянувши заяву вх№66/02.01-10 від 20.05.2019 року гр. Дробязко Алла Леонідівна , яка мешкає за адресою: с.Леб’яже , Зачепилівського району, Харківської області, про поставлення на соціальний квартирний облік, виконавчий комітет Зачепилівської селищної ради

ВИРІШИВ:

  1. Взяти на соціальний квартирний облік Зачепилівської селищної ради Зубатову Тамару Михайлівну, 19.11.2001 р.н., як дитину позбавлену батьківського піклування, яка не забезпечена житлом та включити до списку позачергового забезпечення житловою площею.
  2. Начальнику відділу у справах дітей, сім’ї та соціального захисту населення Зачепилівської селищної ради Семенець І.Ю. забезпечити реєстрацію інформації про гр. Зубатову Тамару Михайлівну в Єдиному державному реєстрі громадян, які потребують поліпшення житлових умов.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на начальника відділу у справах дітей, сім’ї та соціального захисту населення Зачепилівської селищної ради Семенець І.Ю.

 

 

 

Селищний голова                                                            Ю.КРИВЕНКО

Join Us Facebook
посилання