Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
ЗАЧЕПИЛІВСЬКИЙ РАЙОН
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 08/04/2020 року№68смт. Зачепилівка
Про затвердження актів приймання-передачі майна від Зачепилівської селищної ради в оперативне управління з правом балансоутримування відділу освіти молоді та спорту Зачепилівської селищної ради.

Відповідно до Закону України «Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності», пункту 10 Положення «про порядок передачі об'єктів права державної та комунальної власності», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.09.1998 № 1482 Керуючись ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,відповідно до рішення Зачепилівської селищної ради №2153 від 18.07.2019року « Про початок реорганізації Малоорчицької сільської ради шляхом приєднання до Зачепилівської селищної ради» розглянувши акти приймання-передачі майна від Зачепилівської селищної ради в оперативне управління з правом балансоутримування відділу освіти молоді та спорту Зачепилівської селищної ради, виконавчий комітет Зачепилівської селищної ради
ВИРІШИВ:
1. Затвердити акти приймання-передачі об’єктів, суб’єктів та матеріальних цінностей із спільної власності Зачепилівської селищної ради, в оперативне управління та безпосереднє підпорядкування з правом балансоутримування відділу освіти, молоді та спорту Зачепилівської селищної ради від 08.04.2020 (додається)

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на начальника відділу освіти, молоді та спорту Зачепилівської селищної ради Зеленського О.М.
Селищний голова Юрій КРИВЕНКО

Join Us Facebook
посилання