Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

Секретар ради

Photo 5318922933302841391 Y

Бака Світлана Валентинівна 

Контактний телефон:  (05761) 5-22-87

 

 

 

 

 

Глава 2.2. ПОСАДОВІ ОСОБИ (РЕГЛАМЕНТ Зачепилівської селищної ради VIII скликання)

Стаття 20. Секретар Зачепилівської селищної ради

  1. Секретар селищної ради обирається за пропозицією селищного голови селищною радою з числа її депутатів та працює в раді на постійній основі. Пропозиція щодо кандидатури секретаря ради може вноситися на розгляд ради не менш як половиною депутатів від загального складу ради у випадках, передбачених ст. 50 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”.
  2. Секретар селищної ради не може суміщати свою службову діяльність з іншою посадою, у тому числі на громадських засадах займатися іншою оплачуваною (крім викладацької, наукової і творчої діяльності, практики, інструкторської та суддівської практики із спорту) або підприємницькою діяльністю.
  3. Секретар селищної ради обирається відповідною радою з числа депутатів селищної ради за  пропозицією сільського голови шляхом таємного голосування і здійснює свої повноваження  до  припинення повноважень депутатів селищної  ради даного скликання,  крім випадків дострокового припинення повноважень  у  порядку,  встановленому частинами третьою та четвертою цієї статті.
  1. Секретар ради вважається обраним, якщо за нього проголосувало більше половини депутатів від загального складу сесії ради.
  2. Про обрання секретаря ради селищна рада приймає відповідне рішення.
  3. Повноваження і обов’язки секретаря селищної ради визначаються законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»
  4. Повноваження секретаря селищної ради можуть бути достроково припинені за рішенням селищної ради.
  5. Секретар селищної ради під час засідання селищної ради здійснює наступні функції: веде протокол пленарного засідання селищної ради; проводить реєстрацію депутатів, які присутні на пленарному засіданні сесії селищної ради; надає допомогу головуючому у веденні сесії селищної ради; доводить до відома депутатів інформацію про скликання сесій ради; здійснює оформлення та передачу виконавцям прийнятих рішень; надає методичну і практичну допомогу в підготовці і проведенні засідань постійних комісій ради зберігає оригінали рішень і протоколів сесій ради.

 

 

 

 

Join Us Facebook
єдем зачепилівка
місцеві петиції
громадський бюджет е дем
посилання