Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
Зачепилівський район
Харківської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 04/09/2020 року№185Зачепилівка
Про затвердження актів приймання –передачі об’єктів та матеріальних цінностей від Зачепилівської селищної ради з правом балансоутримання Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-сенітарної допомоги Зачепилівського району» Зачепилівської селищної ради Харківської області

Відповідно до Закону України « Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», пункт10 Положення «про порядок передачі об’єктів права державної та комунальної власності», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.09.1998р. №1482 Керуючись ст.. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні». Розглянувши акт приймання – передачі об’єктів та матеріальних цінностей від Зачепилівської селищної ради з правом балансоутримання Комунальному некомерційному підприємству «Центр первинної медико - санітарної допомоги Зачепилівського району» Зачепилівської селищної ради Харківської області, виконавчий комітет Зачепилівської селищної ради вирішив:
ВИРІШИВ:
1. Затвердити акти приймання-передачі об’єктів та матеріальних цінностей Зачепилівської селищної ради на баланс КНП «Центр первинної медико- санітарної допомоги Зачепилівського району» Харківської області, від 03.09.2020року (додається.)
2. Відповідальність за виконання рішення покласти на головного бухгалтера КНП «Центр первинної медико- санітарної допомоги Зачепилівського району» Воробйову С.І.
Селищний голова Юрій КРИВЕНКО

Join Us Facebook
посилання