Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
ЗАЧЕПИЛІВСЬКИЙ РАЙОН
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 11/02/2020 року№35смт. Зачепилівка
Про затвердження Положення про здійснення закупівель товарів, вартість яких є меншою за вартість, що встановлена в абзацах другому і третьому частини першої статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі" із застосуванням електронного каталогу “Prozorro Market ”

З метою впорядкування здійснення закупівлі товарів, вартість яких є меншою за вартість, що встановлена в абзацах другому і третьому частини першої статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі" в Зачепилівській селищній раді з використанням електронного каталогу “Prozorro Market”, керуючись ст. 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

ВИРІШИВ:

1. Затвердити Положення про здійснення закупівель товарів, вартість яких є меншою за вартість, що встановлена в абзацах другому і третьому частини першої статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі" із використанням електронного каталогу “Prozorro Market” (додаток 1).

2. Визначити головного спеціаліста відділу фінансово-господарського забезпечення Гришко О.В. відповідальною особою з проведення допорогових закупівель в Зачепилівській селищній раді.

3. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Селищний голова Юрій КРИВЕНКО

Додатки :

Додаток
Join Us Facebook
посилання