Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
ЗАЧЕПИЛІВСЬКИЙ РАЙОН
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 23/06/2020 року№100смт. Зачепилівка
Про надання дозволу Голуб Т.В. на розміщення тимчасових споруд торгівельного призначення за адресою: смт. Зачепилівка, вул. Паркова ,10.

Розглянувши заяву Голуб Тетяни Вікторівни від 15.06.2020 та керуючись ст.31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.5. 14 Закону України «Про основи містобудування», ст.28 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», і на підставі «Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності», затверджених Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, наказ від 21.10.2011 р. № 244, виконком Зачепилівської селищної ради, -
ВИРІШИВ:
1. Дозволити гр. Голуб Тетяні Вікторівні розмістити чотири тимчасові споруди для провадження підприємницької діяльності - торгівельні павільйони загальною площею 96 кв.м. за адресою вул. Паркова №10 , смт.Зачепилівка, Харківської області.
2. Тимчасові споруди торгівельного призначення забудовнику встановити у вказаному місці відповідно до паспорта прив’язки.
3. Попередити Голуб Т.В. про адміністративну відповідальність за недотримання правил благоустрою при експлуатації тимчасових споруд торгівельного призначення і прилеглої території.
4. Погодити дане рішення у відділі архітектури та містобудування Зачепилівської селищної ради.
5. Контроль за виконанням цього рішення залишаю за собою.

Селищний голова Юрій КРИВЕНКО

Join Us Facebook
посилання