Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
Зачепилівського району
Харківської
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від року№2смт. Зачепилівка

 

Харківська область

Зачепилівський район

Зачепилівська селищна рада

ПРОТОКОЛ №2

Засідання виконавчого комітету

 

Від 07 лютого 2019 року

Головуючий на засіданні –

Кривенко Ю.В.- селищний голова

Члени виконкому:

Грамма Л.Ю. – секретар виконавчого комітету

Зіновей Світлана Михайлівна- головний бухгалтер селищної ради;

Бесчасний Анатолій Олексійович- майстер відділу благоустрою

Гарнюк Олена Василівна –  керівник апарату Зачепилівського районного суду Харківської області.

Згонник Вікторія Василівна- в.о. старости;

Бака Світлана Валентинівна- в.о. старости;

Тимченко Ігор Владиславович- в.о. старости;

Гужва Наталія Миколаївна- в.о. старости;

Однорал Світлана Миколаївна- начальник відділу економіки Зачепилівської селищної ради

Осадчий  Олександр Володимирович- директор ТОВ «Дружба»

Грузін Володимир Володимирович- начальник Зачепилівського РЕМ

 

 

Порядок денний

  1. Про передачу в оренду КП «Зачепилівське» спецтехніки.
  2. Про розгляд протоколу про адміністративне правопорушення відносно гр.. Таратути В.М.
  3. Про розгляд протоколу про адміністративне правопорушення відносно гр.Душін О.П.
  4. Про розгляд протоколу про адміністративне правопорушення відносно гр.. Павлов С.С.
  5. Про затвердження актів приймання-передачі майна від Зачепилівської селищної ради в оперативне управління з правом балансоутримування відділу освіти молоді та спорту Зачепилівської селищної ради.
  6. Про перенесення кошторисних призначень.
  7. Про розгляд протоколу про адміністративне правопорушення відносно гр.Павелко А.І.
  8. Про надання дозволу на видалення зелених насаджень по вул.. Центральна, с. Бердянка( на території амбулаторії), Зачепилівського району, Харківської області.

СЛУХАЛИ : Про передачу в оренду КП «Зачепилівське» спецтехніки

Допов. Кривенко Ю.В.

Шановні члени виконавчого комітету!  На виконання рішення 24 сесії 8 скликання №958 від 31.01.2019 року,відповідно до Положення про порядок передачі в оренду майна комунальної власності Зачепилівської селищної ради пропоную передати в безоплатну  оренду комунанальному підприємству «Зачепилівське» Зачепилівської селищної ради:

-міні-трактор LOVOL (FOTON) FT 244 з козирком балансовою вартістю 198 000,00 ( сто дев’яносто вісім тисяч  грн. з ПДВ).

Голосували:

За-12

Проти-0

Утрималися-0

ВИРІШИЛИ: рішення №19 додається

СЛУХАЛИ: Про розгляд протоколу про адміністративне правопорушення відносно гр.. Таратути В.М.

Допов.Кривенко Ю.В.

Шановні члени виконавчого комітету! Розглянувши  протокол  про  адміністративне  правопорушення  № 00001 від  24.01.2019  року,  складений  відповідальною особою Зачепилівської селищної ради Грамма Л.Ю.   у  відношенні  до  громадянина  Таратути Віктора Михайловича ,  мешканця, вул. Садова,4 , смт. Зачепилівка,  Зачепилівського  району  Харківської  області, за ст. 198 Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі – КУпАП) «Проживання  без  паспорта  громадянина  України  або  без  реєстрації  місця  проживання»,  який надійшов до виконавчого комітету  08.11.2018 року, вислухавши осіб, що брали участь у розгляді справи, та дослідивши докази, виконавчий комітет селищної  ради встановив, що громадянин  Таратута В.М. вчинив  правопорушення, яке полягало у наступному: ним   був втрачений  паспорт з власної необережності    що  є  порушенням  Положення про паспорт громадянина України, затвердженого Постановою Верховної Ради України  №2503-ХІІ від 26.06.1992 р. зі  змінами.

Відповідальність  за вчинення даного правопорушення передбачена ст. 198 КУпАП « Умисне зіпсуття паспорта чи втрата його з необережності».

На підставі викладеного визнати громадянина Таратуту Віктора Михайловича винним  у вчиненні адміністративного правопорушення та притягнути  його до адміністративної відповідальності  за адміністративне правопорушення – порушення Положення про паспорт громадянина України, затвердженого Постановою Верховної Ради України №2503-ХІІ від 26.06.1992 р. – відповідальність за яке передбачена  ст. 198 КУпАП «Умисне зіпсуття паспорта чи втрата його з необережності »  та накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді  штрафу.  (Постанова  додається).

Голосували:

За-12

Проти-0

Утрималися- 0

ВИРІШИЛИ : рішення №20 додається

СЛУХАЛИ: Про розгляд протоколу про адміністративне правопорушення відносно гр.Душін О.П.

Допов. Кривенко Ю.В.

Шановні члени виконавчого комітету! Розглянувши  протокол  про  адміністративне  правопорушення  № 00001  від  22.01.2019  року,  складений  в.о. старостою Миколаївського   старостинського округу  Гужва Н.М.   у  відношенні  до  громадянина Душін Олександра Петровича,  мешканця  села  Миколаївка  Зачепилівського  району  Харківської  області, за ст. 197 Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі – КУпАП) «Проживання  без  паспорта  громадянина  України  або  без  реєстрації  місця  проживання»,  який надійшов до виконавчого комітету 22.01.2019 року, вислухавши осіб, що брали участь у розгляді справи, та дослідивши докази, виконавчий комітет селищної  ради встановив, що громадянин Душін О.П. вчинив  правопорушення, яке полягало у наступному: ним  не було вчасно зареєстровано місце проживання ,    що  є  порушенням  Положення про паспорт громадянина України, затвердженого Постановою Верховної Ради України  №2503-ХІІ від 26.06.1992 р. зі  змінами.

Відповідальність  за вчинення даного правопорушення передбачена ст. 197 КУпАП «Проживання  без  паспорта  громадянина  України  або  без  реєстрації  місця  проживання».

На підставі викладеного визнати громадянина Душін Олександра Петровича винним у вчиненні адміністративного правопорушення та притягнути його до адміністративної відповідальності  за адміністративне правопорушення – порушення Положення про паспорт громадянина України, затвердженого Постановою Верховної Ради України №2503-ХІІ від 26.06.1992 р. – відповідальність за яке передбачена  ст. 197 КУпАП «Проживання  без  паспорта  громадянина  України  або  без  реєстрації  місця  проживання»  та накласти на неї адміністративне стягнення у вигляді  штрафу .  (Постанова  додається).

Голосували:

За-12

Проти-0

Утрималися- 0

ВИРІШИЛИ : рішення №21 додається

СЛУХАЛИ: Про розгляд протоколу про адміністративне правопорушення відносно гр.. Павлов С.С.

Допов. Кривенко Ю.В.

Шановні члени виконавчого комітету! Розглянувши  протокол  про  адміністративне  правопорушення  № 00002  від  28.01.2019  року,  складений  в.о. старостою Миколаївського   старостинського округу  Гужва Н.М.   у  відношенні  до  громадянина Павлова Сергія Сергійовича,  мешканця  села  Миколаївка  Зачепилівського  району  Харківської  області, за ст. 197 Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі – КУпАП) «Проживання  без  паспорта  громадянина  України  або  без  реєстрації  місця  проживання»,  який надійшов до виконавчого комітету 28.01.2019 року, вислухавши осіб, що брали участь у розгляді справи, та дослідивши докази, виконавчий комітет селищної  ради встановив, що громадянин Павлов С.С. вчинив  правопорушення, яке полягало у наступному: ним  не було вчасно зареєстровано місце проживання ,    що  є  порушенням  Положення про паспорт громадянина України, затвердженого Постановою Верховної Ради України  №2503-ХІІ від 26.06.1992 р. зі  змінами.

Відповідальність  за вчинення даного правопорушення передбачена ст. 197 КУпАП «Проживання  без  паспорта  громадянина  України  або  без  реєстрації  місця  проживання».

На підставі викладеного визнати громадянина Павлова Сергія Сергійовича  винним у вчиненні адміністративного правопорушення та притягнути його до адміністративної відповідальності  за адміністративне правопорушення – порушення Положення про паспорт громадянина України, затвердженого Постановою Верховної Ради України №2503-ХІІ від 26.06.1992 р. – відповідальність за яке передбачена  ст. 197 КУпАП «Проживання  без  паспорта  громадянина  України  або  без  реєстрації  місця  проживання»  та накласти на неї адміністративне стягнення у вигляді  штрафу .  (Постанова  додається).

Голосували:

За-12

Проти-0

Утрималися- 0

ВИРІШИЛИ : рішення №22 додається

СЛУХАЛИ: Про затвердження актів приймання-передачі майна від Зачепилівської селищної ради в оперативне управління з правом балансоутримування відділу освіти молоді та спорту Зачепилівської селищної ради.

Допов. Кривенко Ю.В.

Шановні члени виконавчого комітету! Пропоную  розглянути акти приймання-передачі майна від Зачепилівської селищної ради  в оперативне управління з правом балансоутримування відділу освіти молоді та спорту Зачепилівської селищної ради та затвердити акти приймання-передачі  об’єктів, суб’єктів та матеріальних цінностей із спільної власності Зачепилівської селищної ради до бюджетних установ: дитячий майданчик, який знаходиться на території  Бердянського навчально-виховний комплексу «загальноосвітній заклад  І-ІІІ ступенів –дошкільний навчальний заклад»  Зачепилівської селищної ради Харківської області за адресою: Харківська обл., Зачепилівський р-н, с. Бердянка, , вул.. 14 гвардійської стрілецької дивізії, в оперативне управління та безпосереднє підпорядкування з правом балансоутримування відділу освіти, молоді та спорту Зачепилівської селищної ради а саме:

Акт приймання – передачі основних засобів горка Дельфін,качель Баланс ,  карусель , качель одинарна  ,качель двойна  , пісочниця  (додається).

Голосували:

За-12

Проти-0

Утрималися- 0

ВИРІШИЛИ : рішення № 23 додається

 

СЛУХАЛИ: Про перенесення кошторисних призначень

Допов. Кривенко Ю.В.

Шановні члени виконавчого комітету! В зв’язку з робочою необхідністю пропоную перенести кошти по головному розпоряднику бюджетних коштів – Зачепилівській селищній раді по наступних ТПКВКМБ:

– Перенести кошти по ТПКВКМБ 0113242 Фонд 01

КЕКВ 2730 з вересня – 9 000,00 грн., з жовтня – 1 000,00 грн. на КЕКВ 2730 лютий + 10 000 ,00 грн.;

Перенести кошти по ТПКВКМБ 0116030 Фонд 01

КЕКВ 2210 з листопада – 40 000,00 грн., з грудня – 40 000,00 грн. на КЕКВ 2210 лютий + 80 000 ,00 грн..

Перенести кошти по ТПКВКМБ 0116030 Фонд 01

КЕКВ 2210 з серпня – 25 000,00 грн. на КЕКВ 2210 лютий + 25 000 ,00 грн..

.  Перенести кошти по головному розпоряднику бюджетних коштів – відділу освіти, молоді та спорту Зачепилівської селищної ради по наступних ТПКВКМБ:

–  Перенести кошти по ТПКВКМБ 0611010 Фонд 01

КЕКВ 2275 з листопада -1 000,00 грн., з грудня -1 000,00 грн. на КЕКВ 2275 лютий +2 000,00 грн.

Голосували:

За-12

Проти-0

Утрималися- 0

ВИРІШИЛИ : рішення №24 додається

 

СЛУХАЛИ: Про розгляд протоколу про адміністративне правопорушення  відносно гр.Павелко А.І.

Допов. Кривенко Ю.В.

Шановні члени виконавчого комітету!       Розглянувши  протокол  про  адміністративне  правопорушення  № 00002  від  07.02.2019  року,  складений  секретарем виконавчого комітету Грамма Л.Ю. у  відношенні  до  громадянки  Павелко Аліни Ігорівни  за ст. 197 Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі – КУпАП) «Проживання  без  паспорта  громадянина  України  або  без  реєстрації  місця  проживання»,  який надійшов до виконавчого комітету 12.11.2018 року, вислухавши осіб, що брали участь у розгляді справи, та дослідивши докази, виконавчий комітет селищної  ради встановив, що громадянка  Павелко Аліна Ігорівна. вчинила правопорушення, яке полягало у наступному: нею  не було вчасно зареєстровано місце проживання , що  є  порушенням  Положення про паспорт громадянина України, затвердженого Постановою Верховної Ради України  №2503-ХІІ від 26.06.1992 р. зі  змінами.

Відповідальність  за вчинення даного правопорушення передбачена ст. 197 КУпАП «Проживання  без  паспорта  громадянина  України  або  без  реєстрації  місця  проживання».

На підставі викладеного  визнати громадянку Павелко Аліну Ігорівну винною у вчиненні адміністративного правопорушення та притягнути її до адміністративної відповідальності  за адміністративне правопорушення – порушення Положення про паспорт громадянина України, затвердженого Постановою Верховної Ради України №2503-ХІІ від 26.06.1992 р. – відповідальність за яке передбачена  ст. 197 КУпАП «Проживання  без  паспорта  громадянина  України  або  без  реєстрації  місця  проживання»  та накласти на неї адміністративне стягнення у вигляді  попередження .  (Постанова  додається).

Голосували:

За-12

Проти-0

Утрималися- 0

ВИРІШИЛИ : рішення №25 додається

 

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на видалення зелених насаджень по вул.. Центральна 70а, с. Бердянка( на території амбулаторії), Зачепилівського району, Харківської області.

Допов. Кривенко Ю.В.

Шановні члени виконавчого комітету! Згідно  акту обстеження зелених насаджень, що підлягають знесенню від 07.02.2019 року пропоную  надати дозвіл відділу благоустрою  Зачепилівської селищної ради  провести знесення :

-вулиця  Центральна70а (на території амбулаторії) , с. Бердянка

– 5 (п’яти ) дерев-тополь пірамідальний

-3(три) дерева – клен гостролистий.

Ці дерева аварійні та дуже старі,сухі  , при непогоді вони можуть упасти та пошкодити амбулаторію та  лінію електропередач, деякі знаходяться біля проїзджої дороги.

Голосували:

За-12

Проти-0

Утрималися- 0

ВИРІШИЛИ : рішення №26 додається

 

 

 

 

 

Селищний голова                                                           Ю.КРИВЕНКО

Join Us Facebook
посилання