Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
ЗАЧЕПИЛІВСЬКИЙ РАЙОН
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 12/11/2018 року№245смт. Зачепилівка
Про затвердження актів приймання-передачі майна від Зачепилівської селищної ради в оперативне управління відділу освіти молоді та спорту Зачепилівської селищної ради.

Відповідно до Закону України «Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності», пункту 10 Положення про порядок передачі об'єктів права державної та комунальної власності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.09.1998 № 1482 Керуючись ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення 3 сесії 7 скликання №91 від 21.12.2017 року, розглянувши акти приймання-передачі майна від Зачепилівської селищної ради в оперативне управління відділу освіти молоді та спорту Зачепилівської селищної ради, виконавчий комітет Зачепилівської селищної ради,

ВИРІШИВ:

  1. Затвердити акти приймання-передачі матеріальних цінностей КП «Зачепилівський центр фізичного здоров’я населення  «Спорт для всіх»  із спільної власності  Зачепилівської селищної ради  в  оперативне управління відділу освіти, молоді та спорту Зачепилівської селищної ради, а саме:
  • Акт приймання – передачі малоцінних необоротних активів, та малоцінні швидкознашувальні предмети від 11.2018 року (додається.)
  1. Відповідальність за виконання рішення покласти на начальника відділу освіти , молоді та спорту Зачепилівської селищної ради Зеленського О.М.
Селищний голова Кривенко Ю.В.
Join Us Facebook
посилання