Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
Зачепилівського району
Харківської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 07/06/2019 року№8смт. Зачепилівка

Харківська область

Зачепилівський район

Зачепилівська селищна рада

ПРОТОКОЛ №8

Засідання виконавчого комітету

 

Від 07 червня   2019 року

Головуючий на засіданні –

Кривенко Ю.В.- селищний голова

Члени виконкому:

Грамма Л.Ю. – секретар виконавчого комітету

Подколзіна Олена Вікторівна- перший заступник селищного голови;

Зіновей Світлана Михайлівна- головний бухгалтер селищної ради;

Бесчасний Анатолій Олексійович- майстер відділу благоустрою

Гарнюк Олена Василівна –  керівник апарату Зачепилівського районного суду Харківської області.

Гужва Наталія Миколаївна- в.о. старости;

Бака Світлана Валентинівна- в.о. старости;

Згонник Вікторія Василівна- в.о. старости

Тимченко Ігор Владиславович- в.о. старости

Однорал Світлана Миколаївна- начальник відділу економіки Зачепилівської селищної ради

Зіжко Ганна Василівна- головний спеціаліст земельних відносин

 

Запрошені:

Галій Григорй  Іванович– голова постійної комісії з питань управління об’єктами спільної власності , житлово-комунального господарства, інвестицій, будівництва, земельних відносин, екології, агропромислового розвитку, економіки, промисловості, регуляторної політики, транспорту, зв’язку, підприємства та торговельного обслуговування;

Швецов Володимир Васильович– начальник відділу містобудівництва, архітектури та житлово-комунального господарства.

Кутицький Василь Іванович– голова Зачепилівської УТМР;

Таратута Віктор Степанович-начальник Зачепилівського районного відділу Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області;

Донченко Сергій Олександрович– депутат селищної ради Миколаївського старостинського округу ;

Злидень Олександр Іванович – депутат селищної ради Сомівського старостинського округу

Семенець Ірина Юріївна– начальник відділу

 

Порядок денний

  1. Про розгляд колективного звернення щодо нападу лисиць на село.
  2. Про надання дозволу на списання домоволодіння за адресою: вул.. Хліборобська,43, смт. Зачепилівка.
  3. Про надання дозволу на списання домоволодіння за адресою: вул. Озерна , 7,смт. Зачепилівка.
  4. Про надання дозволу на списання домоволодіння за адресою: вул.Соборна,63, смт. Зачепилівка

 

  1. Про надання дозволу на підключення та проведення водопостачання до домогосподарства гр.Скринник В.С.вул. Бречко,27.
  2. Про надання матеріальної допомоги громадянам:

– Пашенко С.М.

-Гутченко В.Д.

– Шаповал Г.І.

– Олефіренко Г.М.

 

  1. Про надання дозволу на видалення зелених насаджень по вул. Соборна,6 , смт. Зачепилівка, Зачепилівського району, Харківської області.

 

  1. Про розгляд адмін. протоколу стосовно гр.. Золотаренко М.І.ст.197.

 

  1. Про відведення місць для обладнання стендів, дошок оголошень, для розміщення матеріалів передвиборної агітації

 

СЛУХАЛИ : Про розгляд  колективного звернення щодо нападу лисиць на село.

Допов. Кривенко Ю.В.

Шановні члени виконавчого комітету!  До Зачепилівської селищної ради надійшла колективна  заява від мешканців села Сомівка з проханням вирішити питання щодо звільнення їхнього села   від лисиць які нападають на двори та винищують свійську птицю.

Допов Таратута В.С.

У кожному селі неодноразово ветеринарні працівники проводять профілактичні заходи, обстеження та попередження щодо небезпечних хвороб. Адже ми навчені досвідом: що краще будь-яку хворобу попередити, аніж потім тратитися, лікувати, пояснювати.. Дуже прошу всіх наглядати за своїми домашніми улюбленцями. Коли тварина ховається від світла, квола, понура, дратівлива, і з пащі тече слина, це – перші ознаки симптоматики, на які ви маєте звернути увагу і зразу викликати ветеринарного лікаря.

Ще одне. Придбали цуценя чи кішку – обов’язково зверніться до місцевого ветеринара і зробіть відповідні профілактичні щеплення. Цим ви убережете своїх хатніх улюбленців від небезпеки, здоров’я своїх дітей і своє – від небезпечних хвороб, спільних для тварини і людини.

Враховуючи природне   поширення   сказу   тварин,  заходи  по боротьбі  з  захворюванням  здійснюються   комплексно   органами   державної ветеринарної  медицини,  охорони здоров’я,  житлово-комунального і лісового господарства,  товариствами  мисливців  під  керівництвом надзвичайних  протиепізоотичних комісій та органів державної влади на місцях.

З метою своєчасного виявлення і недопущення захворювання тварин на сказ  органи  лісового  господарства,  охорони  природи, мисливського господарства і заповідників зобов’язані:

– систематично обстежувати угіддя,  де мешкають дикі тварини, і при виявленні їх  трупів  або  вбитих  з  підозрілою  поведінкою звірів (відсутність боязливості, неспровоковане на падання на людей чи  тварин)  негайно  повідомляти  працівників  державної   служби ветеринарної   медицини   і   надсилати   матеріал  у  ветеринарну лабораторію для дослідження на сказ;

– проводити  щорічно  в  листопаді-січні одночасно на великих територіях заходи щодо підтримання оптимальних розмірів  популяції лисиць,  у  яких  перед періодом їх розмноження (березень-квітень) щільність популяції не повинна перевищувати 0,5 – 1 голови на 1000 га угідь;

– проводити  боротьбу  з  бродячими  собаками  та  котами   в мисливських угіддях, включаючи зелені зони навколо міст;

– не допускати  до  полювання  не  вакцинованих  проти  сказу собак, про що у мисливців повинні бути ветеринарні паспорти на тварин.

Епізоотична ситуація щодо профілактики сказу на території Зачепилівського  району залишається стабільною і знаходиться під постійним державним ветеринарним контролем та наглядом державної ветеринарної інспекції та спеціалістів державних установ ветеринарної медицини району.

 

ВИРІШИЛИ: проводити  щорічно  в  листопаді-січні одночасно на великих територіях заходи щодо підтримання оптимальних розмірів  популяції лисиць,  у  яких  перед періодом їх розмноження (березень-квітень) щільність популяції не повинна перевищувати 0,5 – 1 голови на 1000 га угідь;

 

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на списання домоволодіння за адресою: вул.. Хліборобська,43, смт. Зачепилівка.

Допов.Кривенко Ю.В.

Шановні члени виконавчого комітету! Пропоную розглянути заяву  від  гр. Ткач Зінаїди Володимирівни , яка проживає за адресою: вул.Весняна,30, Зачепилівського району, Харківської області та  акт обстеження житлового будинку розташованого за адресою: вул. Хліборобська, 43 смт.Зачепилівка від 04.06.2019 року та списати будинок № 43 по вул. Хліборобська, смт.Зачепилівка, Зачепилівського району, Харківської області , як такий що повністю зруйнований та відновленню не підлягає.

Голосували:

За-12

Проти-0

Утрималися- 0

ВИРІШИЛИ : рішення № 114 додається

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на списання домоволодіння за адресою: вул. Озерна , 7,смт. Зачепилівка

.

Допов. Кривенко Ю.В.

Шановні члени виконавчого комітету!   Пропоную  розглянути  заяву   гр. Ружинського Олександра Дмитровича  , який проживає в смт.Зачепилівка , Зачепилівського району, Харківської області та  акт обстеження житлового будинку розташованого за адресою: вул. Озерна, 7 смт.Зачепилівка від 06.06.2019 року та списати будинок № 7 по вул. Озерна, смт.Зачепилівка, Зачепилівського району, Харківської області , як такий що повністю зруйнований та відновленню не підлягає.

 

Голосували:

За-12

Проти-0

Утрималися- 0

ВИРІШИЛИ : рішення №115 додається

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на списання домоволодіння за адресою: вул.Соборна,63, смт. Зачепилівка

Допов. Кривенко Ю.В.

Шановні члени виконавчого комітету! До Зачепилівської селищної ради  надійшла заява від гр. Корпушова Віталія Вікторовича   який проживає за адресою: вул.Харківська 1/15,с. Нагірне,  Зачепилівського району, Харківської області та  акт обстеження житлового будинку розташованого за адресою: вул. Хліборобська, 43 смт.Зачепилівка від 04.06.2019 року,    та списати будинок № 63 по вул. Соборна , смт.Зачепилівка, Зачепилівського району, Харківської області , як такий що повністю зруйнований та відновленню не підлягає.

 

Голосували:

За-12

Проти-0

Утрималися- 0

ВИРІШИЛИ : рішення №116 додається

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на підключення та проведення водопостачання до домогосподарства гр.Скринник В.С.вул. Бречко,27.

.

Допов. Кривенко Ю.В.

Шановні члени виконавчого комітету!  Пропоную розглянути  заяву гр. Скринник Валентини Сергіївни  яка проживає за адресою: вул.Бречко,27, с.Нагірне з проханням  надати дозвіл на проведення водогону до буд. №27 по вул. Бречко, с.Нагірне  та  надати Скринник Валентині Сергіївні дозвіл на проведення та підключення  водопроводу з центральної системи водопостачання до її домогосподарства, що розташоване  за адресою: вул. Бречко.27, с.Нагірне,  Зачепилівського району, Харківської  області.

Голосували:

За-12

Проти-0

Утрималися- 0

ВИРІШИЛИ : рішення № 117 додається

СЛУХАЛИ: Про надання матеріальної допомоги громадянам:

– Пашенко С.М.

-Гутченко В.Д.

– Шаповал Г.І.

– Олефіренко Г.М.

 

 

Допов. Кривенко Ю.В.

Шановні члени виконавчого комітету! Пропоную розглянути  протокол  засідання комісії по наданню одноразової матеріальної допомоги громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах та іншим категоріям громадян , які проживають в населених пунктах Зачепилівської селищної ради  від 06.06.2019 року, щодо надання одноразової матеріальної допомоги в зв’язку зі скрутним матеріальним становищем та надати гр. Пашенко Світлані Миколаївні  1973 року народження , що проживає за адресою:  с. Миколаївка,  Зачепилівського району, Харківської області одноразову матеріальну допомогу в розмірі 5000гривень на лікування.

Надати гр. Гутченко Володимиру Дмитровичу  1947 року народження , що проживає за адресою:  с. Олександрівка,  Зачепилівського району, Харківської області одноразову матеріальну допомогу в розмірі 2000гривень на лікування.

Надати гр. Шаповалу Григорію Івановичу  1948 року народження , що проживає за адресою:  с. Абазівка,  Зачепилівського району, Харківської області одноразову матеріальну допомогу в розмірі 2000гривень на лікування.

Надати гр. Олефіренко Георгію Миколайовичу 1934 року народження що проживає за адресою:  с. Семенівка,  Зачепилівського району, Харківської області одноразову матеріальну допомогу в розмірі 1500гривень в зв’язку з складним матеріальним становищем.

 

 

Голосували:

За-12

Проти-0

Утрималися- 0

ВИРІШИЛИ : рішення №118,119,120,121 додаються

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на видалення зелених насаджень по вул. Соборна,6 , смт. Зачепилівка, Зачепилівського району, Харківської області Допов. Кривенко Ю.В.

 

Шановні члени виконавчого комітету! Пропоную розглянути акт обстеження зелених насаджень, що підлягають знесенню від 07.06.2019 року та  надати дозвіл КП Зачепилівське ВКП  провести знесення

вулиця Соборна,6 , смт.Зачепилівка, Зачепилівського району, Харківської області

-2 (дві ) деревини- осокори.

 

Голосували:

За-12

Проти-0

Утрималися- 0

ВИРІШИЛИ : рішення №122 додається

СЛУХАЛИ:  Про розгляд адмін. протоколу стосовно гр.. Золотаренко М.І.ст.197.

 

Допов. Кривенко Ю.В.

Шановні члени виконавчого комітету!  Пропоную          розглянути  протокол  про  адміністративне  правопорушення  № 00007  від  27.05.2019  року,  складений  відповідальною  особою  Леб’язької сільської ради  за  реєстрацію  місця  проживання  Сніжко А.О.  у  відношенні  до  громадянина Золотаренко Миколи Івановича    мешканця   села  Леб`яже  Зачепилівського  району  Харківської  області, за ст. 197 Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі – КУпАП) «Проживання  без  паспорта  громадянина  України  або  без  реєстрації  місця  проживання»,  який надійшов до виконавчого комітету 27.05.2019 року, вислухавши осіб, що брали участь у розгляді справи, та дослідивши докази, виконавчий комітет селищної ради встановив, що громадянин Золотаренко М.І. вчинив  правопорушення, яке полягало у наступному: нею  не було вчасно зареєстровано місце проживання ,    що  є  порушенням  Положення про паспорт громадянина України, затвердженого Постановою Верховної Ради України  №2503-ХІІ від 26.06.1992 р. зі  змінами.

Відповідальність  за вчинення даного правопорушення передбачена ст. 197 КУпАП «Проживання  без  паспорта  громадянина  України  або  без  реєстрації  місця  проживання».

На підставі викладеного,визнати громадянина Золотаренко Миколу Івановича  винним  у вчиненні адміністративного правопорушення та притягнути його  до адміністративної відповідальності  за адміністративне правопорушення – порушення Положення про паспорт громадянина України, затвердженого Постановою Верховної Ради України №2503-ХІІ від 26.06.1992 р. – відповідальність за яке передбачена  ст. 197 КУпАП «Проживання  без  паспорта  громадянина  України  або  без  реєстрації  місця  проживання»  та накласти на неї адміністративне стягнення у вигляді  штрафу .  (Постанова  додається).

Голосували:

За-12

Проти-0

Утрималися- 0

ВИРІШИЛИ : рішення №123 додається

СЛУХАЛИ:  Про відведення місць для обладнання стендів, дошок оголошень, для розміщення матеріалів передвиборної агітації

Допов. Грамма Л.Ю.

Шановні члени виконавчого комітету! Згідно ч.1 ст. 39  Закону України «Про вибори народних депутатів  України» потрібно  відвести місця та обладнати стенди, дошки оголошень для розміщення матеріалів передвиборчої агітації , пропоную відвести місця та обладнати стенди, дошки оголошень для розміщення матеріалів передвиборчої агітації:

Селище Зачепилівка:

– стенди біля адмінприміщення селищної ради, вул. Паркова,37;

– стенд на перехресті вул. Паркова та вул. Центральна
Село Скалонівка :

-стенди біля Скалонівського клубу по вул.. Хліборобська,94 смт. Зачепилівка

Село Олександрівка

стенди біля Олександрівського клубу по вул.. Садова,19, с. Олександрівка

Село Абазівка

–  стенд  біля магазинів по  вул.Центральній ,23;

–   стенд  біля магазинів по  вул.Центральній ,42;
–   стенд  біля магазинів по  вул.Центральній ,73;
–  стендах  біля магазинів по  вул.Центральній ,23А;
Село Миколаївка

–         На приміщенні автобусної зупинки   вул.Центральна 23Б

–         стенд  біля адмінприміщення Миколаївського старостинського округу №4 , вул. Харківська,76а

Село Бердянка

–  стенд  біля адмінприміщення Бердянського старостинського округу №1 , вул. Центральна,52;

 

– стенд біля магазинів по вул.. 14 Гвардійської стрілецької дивізії,66;
Село Першотравневе

–         стенд біля магазинів по вул.Молодіжна,4;

Село Лебяже

–  стенд  біля адмінприміщення Лебязського  старостинського округу №3 , вул. Центральна,256;

– стенд  біля приміщення амбулаторії сімейної медицини  вул.Центральна 199;

Село Кочетівка

–  стенд  біля адмінприміщення КП «Лебяже» , вул.. Харківська,52

Село Перемога

–         стенд  біля магазинів по  вул. Перемога,6

Село Сомівка

–  стенд  біля адмінприміщення   Сомівського  старостинського округу №5 , вул. Центральна,26

– стенд  біля магазинів по  вул.Центральній ,21

 

Село Семенівка

–         стенд біля приміщенні колишньої

Семенівської  школи  по вул. Шкільна,1

 

Голосували :

За-12

Проти-0

Утрималися- 0

ВИРІШИЛИ : рішення №124 приймається

 

 

Селищний голова                                                           Ю.КРИВЕНКО

Join Us Facebook
посилання