Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
Зачепилівський район
Харківської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 04/09/2020 року№183Зачепилівка
Про затвердження актів приймання –передачі об’єктів та матеріальних цінностей від Зачепилівської селищної ради з правом балансоутримання КП « Зачепилівське» Зачепилівської селищної ради Зачепилівського району, Харківської області

Відповідно до Закону України « Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», пункт10 Положення «про порядок передачі об’єктів права державної та комунальної власності», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.09.1998р. №1482 Керуючись ст.. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні». Розглянувши акт приймання – передачі об’єктів та матеріальних цінностей від Зачепилівської селищної ради з правом балансоутримання КП «Зачепилівське» Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району Харківської області, виконавчий комітет Зачепилівської селищної ради вирішив:

ВИРІШИВ:
1. Затвердити акти приймання-передачі об’єктів та матеріальних цінностей Зачепилівської селищної ради на баланс КП «Зачепилівське» Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району Харківської області, від 03.09.2020року (додаються.)
2. Відповідальність за виконання рішення покласти на директора КП «Зачепилівське» Решотко О.С.
Селищний голова Юрій КРИВЕНКО

Join Us Facebook
посилання