Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
ЗАЧЕПИЛІВСЬКИЙ РАЙОН
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 10/01/2020 рокусмт. Зачепилівка
ПРОТОКОЛ №01

Харківська область
Зачепилівський район
Зачепилівська селищна рада
ПРОТОКОЛ №01
Засідання виконавчого комітету

Від 10.01. 2020 року
Головуючий на засіданні –
Кривенко Ю.В.-селищний голова
Члени виконкому:
Грамма Л.Ю. - секретар виконавчого комітету
Подколзіна Олена Вікторівна- перший заступник селищного голови;
Зіновей Світлана Михайлівна- головний бухгалтер селищної ради;
Згонник Вікторія Василівна- в.о. старости;
Бака Світлана Валентинівна- в.о. старости;
Тимченко Ігор Владиславович- в.о. старости;
Гужва Наталія Миколаївна- в.о. старости;
Осадчий Олександр Володимирович- директор ТОВ «Дружба»
Однорал Світлана Миколаївна- начальник відділу економіки Зачепилівської селищної ради
Зіжко Ганна Василівна- головний спеціаліст земельних відносин
Комаревська В.М.- в.о. старости
Грузін Володимир Володимирович- начальник Зачепилівського РЕМ

Порядок денний

1. Про організацію громадських та інших робіт тимчасового характеру у 2020 році.
2. Про створення тимчасових робочих місць у 2020 році.
3. Про заходи забезпечення безаварійного пропуску льодоходу, повені та дощових паводків у весняний період на території Зачепилівської селищної ради у 2020 році.
4. Про надання дозволу на будівництво складського приміщення по вул.. Соборна,4, смтЗачепилівка
5. Про надання дозволу на інженерне переобладнання житла з метою встановлення та використання електричної опалювальної установки.
6. Про надання дозволу Прудкій В.А. на встановлення індивідуального опалювального приладу для газифікації квартири.

7. Про списання будинку по вул. Вишнева,43, с. Кочетівка .
8. Про надання дозволу на видалення зелених насаджень по вул.. Зелена, Садова с. Олександрівка
9. Про надання дозволу на видалення порослі по вул.. Харківська,22,с. Кочетівка.

10. Про здійснення заходів з проведення благоустрою вулиць , населених пунктів на 2020 рік.

11. Про затвердження актів приймання -передачі майна КЗ «Орчицька початкова школа»на баланс відділу освіти, молоді та спорту Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області.
12. Про розгляд адміністративних протоколів ст..198 Драчек Д.В.
13. Про розгляд адміністративних протоколів ст..198 Антоненко Д.В..
14. Про розгляд протоколу про адміністративне правопорушення відносно гр. Овсяніков А.А..

СЛУХАЛИ: Про організацію громадських та інших робіт тимчасового характеру у 2020 році.

Допов. Кривенко Ю.В.
Шановні члени виконавчого комітету! з метою запобігання зростанню безробіття, створення умов для забезпечення тимчасовою роботою незайнятих громадян, перед усім з числа безробітних та одночасного вирішення питань соціального розвитку громади пропоную

1. Організувати у 2020 році громадські та інші роботи тимчасового характеру на підприємствах, в установах та організаціях незалежно від форми власності, які повинні мати суспільно корисну спрямованість, відповідати потребам територіальної громади та сприяти її соціальному розвитку. Організатором громадських робіт є Зачепилівська селищна рада.
2. Виділити кошти з місцевого бюджету в сумі 600 000,00 грн. для фінансування організації громадських робіт у 2020 році, витрати на їх організацію за рахунок коштів місцевого бюджету та Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.
3. Затвердити Перелік видів оплачуваних громадських робіт на 2020 рік на території селищної ради, згідно з додатком 1.
4. Громадські та інші роботи тимчасового характеру виконувати виключно на створених для цього тимчасових місцях. Інформацію про потребу в робочій силі для укомплектування тимчасових робочих місць надавати Зачепилівській районній філії Харківського обласного центру зайнятості.
5. З особами, які беруть участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру, роботодавці повинні укладати у письмовій формі строкові трудові договори.
6. Фінансування організації громадських робіт, до яких залучаються зареєстровані безробітні та/або працівники, які втратили частину заробітної плати, здійснюється за рахунок коштів місцевого бюджету та/або коштів, Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Голосували:
За-13
Проти-0
Утрималися- 0
ВИРІШИЛИ : рішення № 1додається
СЛУХАЛИ: Про створення тимчасових робочих місць у 2020 році.
Допов. Кривенко Ю.В.
Шановні члени виконавчого комітету! з метою максимального збільшення зайнятості населення та зменшення масштабів безробіття пропоную створити тимчасові робочі місця за посадою «підсобний робітник» у кількості 28 (двадцяти восьми ) робочих місць.
Голосували:
За-13
Проти-0
Утрималися- 0
ВИРІШИЛИ : рішення №2 додається
СЛУХАЛИ: Про заходи забезпечення безаварійного пропуску льодоходу, повені та дощових паводків у весняний період на території Зачепилівської селищної ради у 2020 році
Допов. КривенкоЮ.В.
Шановні члени виконавчого комітету! з метою забезпечення готовності та оперативного реагування при загрозі та виникненні надзвичайних ситуацій, пов’язаних із паводками, повенями та льодоходами пропоную :
1. Затвердити заходи забезпечення безаварійного пропуску льодоходу, повені та дощових паводків у весняний період на території Зачепилівської селищної ради у 2020 році (додається).
2. Затвердити склад оперативної групи для керівництва роботами у випадку надзвичайних ситуацій з пропуску льодоходу, повені та дощових паводків на території Зачепилівської селищної ради у 2020 році (додається).

Голосували:
За-13
Проти-0
Утрималися- 0
ВИРІШИЛИ : рішення №3 додається

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на будівництво складського приміщення по вул.. Соборна,4, смтЗачепилівка.
.
Допов. Кривенко Ю.В
Шановні члени виконавчого комітету! До Зачепилівської селищної ради надійшла заява гр. Лисяк В.М., Сало Ю.О. , які проживають за адресою: смт. Зачепилівка, Зачепилівського району, Харківської області з проханням надати дозвіл на будівництво складського приміщення за адресою: вул.. Соборна,4, смт.Зачепилівка пропоную надати дозвіл на будівництво після того як точніше власники укажуть яке нежитлове приміщення планують побудувати підтверджуючи це документально.
ВИРІШИЛИ : Перенести розгляд заяви до уточнення забудови.
СЛУХАЛИ Про надання дозволу на інженерне переобладнання житла з метою встановлення та використання електричної опалювальної установки.
Допов. Швецов В.В.
Шановні члени виконавчого комітету! Пропоную розглянути заяву гр. Ільченко Віктора Антоновичаякий проживає за адресою: вул. Соборна,139, смт.Зачепилівка, та надати дозвіл гр. Ільченко Віктору Антоновичу на інженерне переобладнання житла по вул. Соборна,139, смт.Зачепилівка, Зачепилівського району, Харківської області з метою встановлення електричної опалювальної системиГолосували:
За-13
Проти-0
Утрималися- 0
ВИРІШИЛИ : рішення № 4 додається
СЛУХАЛИ: Про надання дозволу Прудкій В.А. на встановлення індивідуального опалювального приладу для газифікації квартири
Допов. Кривенко Ю.В.
Шановні члени виконавчого комітету! Розглянувши протокол №8 засідання постійно діючої міжвідомчої комісії з розгляду питань щодо відключення споживачів від мереж централізованого опалення і гарячого водопостачання в квартирах багатоповерхових будинків від 16.08.2017 року пропоную надати дозвіл гр. Прудкій Валентині Андріївні на отримання технічної документації, розробку проекту та встановлення автономного опалення в квартирі №23, розташованої за адресою: пров. Першотравневий ,7, смт. Зачепилівка, Зачепилівського району, Харківської області.
Голосували:
За-13
Проти-0
Утрималися- 0
ВИРІШИЛИ : рішення № 5 додається
СЛУХАЛИ: Про списання будинку по вул. Вишнева,43, с. Кочетівка .
Допов. Кривенко Ю.В.
Шановні члени виконавчого комітету! розглянувши заяву гр. Шурди Анатолія Миколайовича , який проживає за адресою: вул.. Харківська 3/45, с.Нагірне, Зачепилівського району, Харківської області та акт обстеження житлового будинку розташованого за адресою: вул. Вишнева,43, с.Кочетівка від 05.12.2019 року пропоную списати будинок № 43 по вул. Вишнева, с.Кочетівка, Зачепилівського району, Харківської області , як такий що повністю зруйнований та відновленню не підлягає.

Голосували:
За-13
Проти-0
Утрималися- 0
ВИРІШИЛИ : рішення № 6 додається
СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на видалення зелених насаджень по вул.. Зелена, Садова с. Олександрівка.
Допов. Кривенко Ю.В..
Шановні члени виконавчого комітету! Згідно акту обстеження зелених насаджень, що підлягають знесенню від 19.12.2019 року пропоную надати дозвіл начальнику відділу благоустрою Зачепилівської селищної ради Кащеєвій Н.В. провести знесення :
-вулиця Зелена Садова, смт.Зачепилівка, Зачепилівського району, Харківської області
- 28 (двадцять вісім ) дерев- осика
Голосували:
За-13
Проти-0
Утрималися- 0
ВИРІШИЛИ : рішення № 7додається
СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на видалення порослі по вул.. Харківська,22,с. Кочетівка
Допов. Кривенко Ю.В.
Шановні члени виконавчого комітету! з метою очищення земельної ділянки від порослі та чагарників для забезпечення безаварійного пропуску талих вод пропоную надати дозвіл відділу благоустрою Зачепилівської селищної ради провести очищення земельної ділянки від порослі та чагарників по вул.Харківська,22,с. Кочетівка, Зачепилівського району, Харківської області.

Голосували:
За-13
Проти-0
Утрималися- 0
ВИРІШИЛИ : рішення № 8 додається
СЛУХАЛИ: Про здійснення заходів з проведення благоустрою вулиць , населених пунктів на 2020 рік.
.
Допов. Кривенко Ю.В..
Шановні члени виконавчого комітету! Заслухавши інформацію начальника відділу благоустрою Зачепилівської селищної ради Кащеєвої Н.В. про проведення заходів щодо приведення в належний санітарний та естетичний вигляд території населених пунктів Зачепилівської об’єднаної територіальної громади в рамках проведення благоустрою населених пунктів. Враховуючи вищезазначене , з метою поліпшення екологічного стану територій населених пунктів Зачепилівської селищної ради для забезпечення сприятливих умов проживання населення пропоную

1. Здійснити та провести благоустрій та впорядкування вулиць на території населених пунктів Зачепилівської селищної ради .
2. Провести загальний суботник по благоустрою та прибиранню території населених пунктів Зачепилівської селищної ради .
3. Забезпечити видалення дерев, що досягли граничного віку на території та за межами населених пунктів Зачепилівської селищної ради .
4. Забезпечити підрізання дерев вздовж проїжджої частини, які заважають руху транспорту та створюють загрозу для пішоходів на території та за межами населених пунктів Зачепилівської селищної ради .
5. Провести очищення земельних ділянок на перехрестях вулиць, вздовж проїжджої частини від порослі та чагарників на території та за межами населених пунктів Зачепилівської селищної ради .
6. Відділу благоустрою Зачепилівської селищної ради, керівникам підприємств, організацій, установ, приватним підприємцям, забезпечити виконання заходів по даному питанню на протязі року.

Голосували:
За-13
Проти-0
Утрималися- 0
ВИРІШИЛИ : рішення № 8 додається
СЛУХАЛИ: Про затвердження актів приймання -передачі майна КЗ «Орчицька початкова школа»на баланс відділу освіти, молоді та спорту Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області.
Допов. Кривенко Ю.В.
Шановні члени виконавчого комітету!Пропоную затвердити акти приймання-передачі матеріальних цінностей (основних засобів та необоротних матеріальних активів) КЗ «Орчицька початкова школа»на баланс відділу освіти, молоді та спорту Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області, від 09.01.2020 року (додається.)
Голосували:
За-13
Проти-0
Утрималися- 0
ВИРІШИЛИ : рішення № 10 додається

СЛУХАЛИ: Про розгляд адміністративних протоколів ст..198 Драчек Д.В.

Допов. Грамма Л.Ю.
Шановні члени виконавчого комітету! Розглянувши протокол про адміністративне правопорушення № 00001 від 09.01.2020 року, складений відповідальною особою Зачепилівської селищної ради Грамма Л.Ю. у відношенні до громадянина Драчек Дмитра Володимировича
, мешканця, вул. Соборна,22, смт. Зачепилівка, Зачепилівського району Харківської області, за ст. 198 Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі – КУпАП) «Проживання без паспорта громадянина України або без реєстрації місця проживання», який надійшов до виконавчого комітету 09.01.2020 року, вислухавши осіб, що брали участь у розгляді справи, та дослідивши докази, виконавчий комітет селищної ради встановив, що громадянин Драчек Дмитро Володимирович вчинив правопорушення, яке полягало у наступному: ним був втрачений паспорт з власної необережності що є порушенням Положення про паспорт громадянина України, затвердженого Постановою Верховної Ради України №2503-ХІІ від 26.06.1992 р. зі змінами.
Відповідальність за вчинення даного правопорушення передбачена ст. 198 КУпАП « Умисне зіпсуття паспорта чи втрата його з необережності».
На підставі викладеного визнати громадянина Драчек Дмитра Володимировича винним у вчиненні адміністративного правопорушення та притягнути його до адміністративної відповідальності за адміністративне правопорушення – порушення Положення про паспорт громадянина України, затвердженого Постановою Верховної Ради України №2503-ХІІ від 26.06.1992 р. - відповідальність за яке передбачена ст. 198 КУпАП «Умисне зіпсуття паспорта чи втрата його з необережності » та накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу. (Постанова додається).
.
Голосували:
За-13
Проти-0
Утрималися- 0
ВИРІШИЛИ : рішення № 11 додається.
СЛУХАЛИ: Про розгляд адміністративних протоколів ст..198 Антоненко Д.В.

Допов. Грамма Л.Ю.
Шановні члени виконавчого комітету! Розглянувши протокол про адміністративне правопорушення № 00028 від 24.12.2019 року, складений відповідальною особою Зачепилівської селищної ради Грамма Л.Ю. у відношенні до громадянина Антоненка Дмитра Віталійовича
, мешканця, вул. Перемоги 2/2, с.Нагірне, Зачепилівського району Харківської області, за ст. 198 Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі – КУпАП) «Проживання без паспорта громадянина України або без реєстрації місця проживання», який надійшов до виконавчого комітету 24.12.2019 року, вислухавши осіб, що брали участь у розгляді справи, та дослідивши докази, виконавчий комітет селищної ради встановив, що громадянин Антоненко Дмитро Віталійович вчинив правопорушення, яке полягало у наступному: ним був втрачений паспорт з власної необережності що є порушенням Положення про паспорт громадянина України, затвердженого Постановою Верховної Ради України №2503-ХІІ від 26.06.1992 р. зі змінами.
Відповідальність за вчинення даного правопорушення передбачена ст. 198 КУпАП « Умисне зіпсуття паспорта чи втрата його з необережності».
На підставі викладеного визнати громадянина Антоненко Дмитра Віталійовича винним у вчиненні адміністративного правопорушення та притягнути його до адміністративної відповідальності за адміністративне правопорушення – порушення Положення про паспорт громадянина України, затвердженого Постановою Верховної Ради України №2503-ХІІ від 26.06.1992 р. - відповідальність за яке передбачена ст. 198 КУпАП «Умисне зіпсуття паспорта чи втрата його з необережності » та накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді попередження. (Постанова додається).
Голосували:
За-13
Проти-0
Утрималися- 0
ВИРІШИЛИ : рішення № 12 додається
СЛУХАЛИ: Про розгляд адміністративних протоколів ст..198 Овсяніков А.А.

Допов. Грамма Л.Ю.
Шановні члени виконавчого комітету! Розглянувши протокол про адміністративне правопорушення № 00011 від 19.12.2019 року, складений відповідальною особою Леб’язької сільської ради за реєстрацію місця проживання Сніжко А.О. у відношенні до громадянина Овсянікова Анатолія Азаровича мешканця села Леб`яже Зачепилівського району Харківської області, за ст. 198 Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі – КУпАП) «Проживання без паспорта громадянина України або без реєстрації місця проживання», який надійшов до виконавчого комітету 19.12.2019 року, вислухавши осіб, що брали участь у розгляді справи, та дослідивши докази, виконавчий комітет селищної ради встановив, що громадянина Овсянікова А.А. вчинив правопорушення, яке полягало у наступному: ним був втрачений паспорт з власної необережності, що є порушенням Положення про паспорт громадянина України, затвердженого Постановою Верховної Ради України №2503-ХІІ від 26.06.1992 р. зі змінами.
Відповідальність за вчинення даного правопорушення передбачена ст. 197 КУпАП «Проживання без паспорта громадянина України або без реєстрації місця проживання».
На підставі викладеного визнати громадянина Овсянікова Анатолія Азаровича винним у вчиненні адміністративного правопорушення та притягнути його до адміністративної відповідальності за адміністративне правопорушення – порушення Положення про паспорт громадянина України, затвердженого Постановою Верховної Ради України №2503-ХІІ від 26.06.1992 р. - відповідальність за яке передбачена ст. 197 КУпАП «Проживання без паспорта громадянина України або без реєстрації місця проживання» та накласти на неї адміністративне стягнення у вигляді штрафу . (Постанова додається).
. Голосували:
За-13
Проти-0
Утрималися- 0
ВИРІШИЛИ : рішення №13 додається

Селищний голова Ю.КРИВЕНКО

Join Us Facebook
посилання