Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
Зачепилівського району
Харківської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від рокусмт. Зачепилівка
Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва ,капітального ремонту покрівлі нежитлової будівлі по вул. Петровського у с.Семенівка, Зачепилівського району, Харківської області об’єктів, що споруджуються за рахунок коштів підприємств, установ , організацій, що належать до комунальної власності територіальної громади міста, а також кредитів, наданих під державні гарантії.

Відповідно до статей 26, 42, 59, 60, 73 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 20 жовтня 2016 року №281 «Про затвердження Порядку розрахунку розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва об’єктів», проаналізувавши розрахунки комунальних підприємств виконком Зачепилівської селищної ради

вирішив:
1. Прийняти для розрахунку вартості будівництва ,капітального ремонту покрівлі нежитлової будівлі по вул. Петровського у с.Семенівка, Зачепилівського району, Харківської області , об’єктів, що споруджуються за рахунок коштів бюджету Зачепилівської селищної ради та коштів підприємств, установ, організацій, що належать до комунальної власності територіальної громади селища , а також кредитів, наданих під державні гарантії.
2. Встановити розмір кошторисної заробітної плати на 2018 рік при визначенні вартості будівництва, капітального ремонту покрівлі нежитлової будівлі по вул. Петровського у с.Семенівка, Зачепилівського району, Харківської області ,об’єктів, що споруджуються за рахунок коштів бюджету Зачепилівської селищної ради та коштів підприємств, установ, організацій, що належать до комунальної власності територіальної громади селища, а також кредитів, наданих під державні гарантії в розмірі 7919,00 грн, що відповідає середньому розряду складності робіт 3,8 при виконанні робіт у звичайних умовах.
3. Контроль за виконанням цього рішення залишаю за собою.

Селищний голова                                                                 Кривенко Ю.В.

Join Us Facebook
посилання