Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
ЗАЧЕПИЛІВСЬКИЙ РАЙОН
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 18/12/2018 року№277смт. Зачепилівка
Про проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку у селищі Зачепилівка

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», Законом України «Про житлово-комунальні послуги», наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку» від 13.06.2016 року № 150 із змінами, з метою забезпечення у селищі Зачепилівка ефективного утримання багатоквартирних будинків, співвласниками яких не створені об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, співвласники якого не прийняли рішення про форму управління багатоквартирним будинком та не обрано управителя, виконком селищної ради

В И Р І Ш И В:

 1. Провести конкурс з призначення управителя багатоквартирного будинку у селищі Зачепилівка.
  2. Визначити перелік будинків, в яких не створено об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, співвласники яких не прийняли рішення про форму управління багатоквартирним будинком згідно з додатком 1.
  3. Затвердити склад конкурсної комісії з призначення управителя багатоквартирного будинку у селищі Зачепилівка згідно з додатком 2.
  4. Затвердити Положення про конкурсну комісію з призначення управителя багатоквартирного будинку у селищі Зачепилівка згідно з додатком 3.
  5. Доручити конкурсній комісії :
  5.1 розробити конкурсну документацію по проведенню конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку у смт. Зачепилівка та подати її на затвердження виконавчому комітету;
  5.2 розробити графік проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку смт. Зачепилівка та подати його на затвердження виконавчому комітету.
  7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря виконавчого комітету Грамму Л.Ю.

 

Селищний голова Кривенко Ю.В.
Join Us Facebook
посилання