Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
Зачепилівський район
Харківської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 30/07/2020 року№12Зачепилівка

Харківська область
Зачепилівський район
Зачепилівська селищна рада
ПРОТОКОЛ №12
Засідання виконавчого комітету

Від 30.07. 2020 року
Головуючий на засіданні –
Кривенко Ю.В.-селищний голова
Члени виконкому:
Грамма Л.Ю. - секретар виконавчого комітету
Згонник Вікторія Василівна- в.о. старости
Тимченко Ігор Владиславович- в.о. старости;
Гужва Наталія Миколаївна- в.о. старости;
Осадчий Олександр Володимирович- директор ТОВ «Дружба»
Однорал Світлана Миколаївна- начальник відділу економіки Зачепилівської селищної ради
Зіжко Ганна Василівна- головний спеціаліст земельних відносин
Глянь Іван Данилович- генеральний директор КСП «Фрунзе»
Безчасний Анатолій Олексійович - майстер відділу благоустрою
Комаревська Валентина Миколаївна-в.о.старости

Порядок денний

1. Про епідемічну ситуацію на території Зачепилівської селищної ради .
2. Про зміну місця розташування контейнерного майданчику для збору твердих побутових відходів на території Зачепилівської селищної ради.
3. Про внесення змін до переліку видів оплачуваних громадських робіт на 2020 рік по Зачепилівській селищній раді.
4. Про розгляд адмін. протоколів ст.. 197 Галаєва З.Д., Черкашина Ю.О.
5. Про заходи із запобігання та попередження розповсюдження гострої респіративної хвороби , спричиненою короно вірусом COVID-19.

СЛУХАЛИ: Про епідемічну ситуацію на території Зачепилівської селищної ради .

Допов. Кривенко Ю.В.
Шановні члени виконавчого комітету! Враховуючи епідемічну ситуацію в Зачепилівському районі та продовження ремонтних робіт в закладах дошкільної освіти на території Зачепилівської селищної ради пропоную відтермінувати відкриття закладів дошкільної освіти до 1.09.2020 року
Голосували:
За-11
Проти-0
Утрималися- 0
ВИРІШИЛИ : рішення №145 додається
СЛУХАЛИ: Про зміну місця розташування контейнерного майданчику для збору твердих побутових відходів на території Зачепилівської селищної ради.

Допов. Кривенко Ю.В.
Шановні члени виконавчого комітету! До Зачепилівської селищної надійшло колективне звернення мешканців багатоквартирного житлового будинку № 65 по вулиці Центральній, смт. Зачепилівка від 30.07.2020 № КО-29/02.01-17 стосовно перенесення контейнерів для збору твердих побутових відходів від прибудинкової території будинку пропоную змінити місце розташування контейнерного майданчику для збору твердих побутових відходів з прибудинкової території будинку №65 по вул.Центральна, смт.Зачепилівка на територію по провулку Першотравневому (над проїзджою частиною) , смт.Зачепилівка, Зачепилівського району, Харківської області.
.
Голосували:
За-11
Проти-0
Утрималися- 0
ВИРІШИЛИ : рішення №146 додається
СЛУХАЛИ: Про внесення змін до переліку видів оплачуваних громадських робіт на 2020 рік по Зачепилівській селищній раді.

Допов. Кривенко Ю.В.
Шановні члени виконавчого комітету! Розглянувши лист голови Зачепилівської районної державної адміністрації О.Петренко стосовно створення додаткових робочих місць та видів робіт для подолання негативних наслідків спричинених обмежувальними заходами щодо запобігання виникненню і поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 . З метою запобігання зростанню безробіття, створення умов для забезпечення тимчасовою роботою незайнятих громадян, перед усім з числа безробітних та одночасного вирішення питань соціального розвитку громади, пропоную внести зміни до переліку видів оплачуваних громадських робіт на 2020 рік по Зачепилівській селищній раді, затверджених рішенням виконавчого комітету селищної ради від 10.01.2020 року № 1, виклавши його в новій редакції (додається).
Голосували:
За-11
Проти-0
Утрималися- 0
ВИРІШИЛИ : рішення №147 додається

СЛУХАЛИ: Про розгляд адмін. протоколу Галаєва З.Д.
Допов. Кривенко Ю.В.
Шановні члени виконавчого комітету! Розглянувши протокол про адміністративне правопорушення № 000012 від 23.06..2020 року, складений відповідальною особою Граммою Л.Ю. у відношенні до громадянина Галаєвої З.Д.за ст. 197 Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі – КУпАП) «Проживання без паспорта громадянина України або без реєстрації місця проживання», який надійшов до виконавчого комітету 23.06.2020 року, вислухавши осіб, що брали участь у розгляді справи, та дослідивши докази, виконавчий комітет селищної ради встановив, що громадянин Галаєва З.Д. вчинив правопорушення, яке полягало у наступному: нею не було вчасно зареєстроване місце проживання що є порушенням Положення про паспорт громадянина України, затвердженого Постановою Верховної Ради України №2503-ХІІ від 26.06.1992 р. зі змінами. Пропоную притягнути до відповідальності у вигляді попередження.

Голосували:
За-11
Проти-0
Утрималися- 0
ВИРІШИЛИ : рішення №148 додається

СЛУХАЛИ: Про розгляд адмін. протоколу Черкашина Ю.О.
Допов. Кривенко Ю.В.
Шановні члени виконавчого комітету! Розглянувши протокол про адміністративне правопорушення № 00006 від 30.07.2020 року, складений відповідальною особою Леб’язької сільської ради за реєстрацію місця проживання Сніжко А.О. у відношенні до громадянина Черкашиної Ю.О. , мешканця села Леб`яже Зачепилівського району Харківської області, за ст. 197 Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі – КУпАП) «Проживання без паспорта громадянина України або без реєстрації місця проживання», який надійшов до виконавчого комітету 30.07.2020року, вислухавши осіб, що брали участь у розгляді справи, та дослідивши докази, виконавчий комітет селищної ради встановив, що громадянин Черкашина Ю.О.. вчинив правопорушення, яке полягало у наступному: ним не було вчасно зареєстровано місце проживання , що є порушенням Положення про паспорт громадянина України, затвердженого Постановою Верховної Ради України №2503-ХІІ від 26.06.1992 р. зі змінами.
Відповідальність за вчинення даного правопорушення передбачена ст. 197 КУпАП «Проживання без паспорта громадянина України або без реєстрації місця проживання».
На підставі викладеного визнати громадянку Черкашину Юлію Олексіївну винною у вчиненні адміністративного правопорушення та притягнути її до адміністративної відповідальності за адміністративне правопорушення – порушення Положення про паспорт громадянина України, затвердженого Постановою Верховної Ради України №2503-ХІІ від 26.06.1992 р. - відповідальність за яке передбачена ст. 197 КУпАП «Проживання без паспорта громадянина України або без реєстрації місця проживання» та накласти на неї адміністративне стягнення у вигляді штрафу . (Постанова додається).

Голосували:
За-11
Проти-0
Утрималися- 0
ВИРІШИЛИ : рішення №149 додається

СЛУХАЛИ: Про заходи із запобігання та попередження розповсюдження гострої респіративної хвороби , спричиненою короно вірусом COVID-19.
.
Допов. Кривенко Ю.В.
Шановні члени виконавчого комітету! З метою запобігання поширенню на території Зачепилівської селищної ради гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19, на виконання протоколів місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Зачепилівського району № 46 від 30 липня 2020 року , в умовах надзвичайної ситуації на період карантину пропоную:
1. Заборонити на території Зачепилівської селищної ради на період дії карантину:
1) перебування в громадських будинках і спорудах, громадському транспорті без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно;
2) перебування на вулицях без документів, що посвідчують особу, підтверджують громадянство чи її спеціальний статус, без посвідчення про взяття на облік бездомної особи;
3) самовільно залишати місця самоізоляції, обсервації.
2. Дозволяється на території Зачепилівської селищної ради на період дії карантину:

1) проведення масових (культурних, спортивних, розважальних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів за участю більше однієї особи на 5 кв. метрів площі будівлі або території (якщо захід проводиться на відкритому повітрі), а також діяльність кінотеатрів та закладів культури з наповненістю кінозалів або залів понад 50 відсотків місць у кожному окремому кінозалі або залі. Організатор заходу є відповідальним за дотримання між учасниками фізичної дистанції не менше ніж 1,5 метра у разі проведення заходу із розміщенням учасників стоячи;
2) здійснення регулярних та нерегулярних перевезень пасажирів автомобільним транспортом, зокрема перевезень пасажирів на міських автобусних маршрутах у режимі маршрутного таксі, в електричному (тролейбус), залізничному транспорті, у міському, приміському, міжміському, внутрішньообласному та міжобласному сполученні, в кількості більшій, ніж кількість місць для сидіння, що передбачена технічною характеристикою транспортного засобу, визначена в реєстраційних документах на цей транспортний засіб.
Перевізник несе відповідальність за забезпечення водіїв засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, та здійснює контроль за використанням засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок пасажирами під час перевезення, у тому числі виготовлених самостійно.

Голосували:
За-11
Проти-0
Утрималися- 0
ВИРІШИЛИ : рішення №150 додається

Селищний голова Юрій КРИВЕНКО

Join Us Facebook
посилання