Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
ЗАЧЕПИЛІВСЬКИЙ РАЙОН
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 26/10/2018 року№233
Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва «Алеї пам’яті на території парку по вул.. Парковій смт. Зачепилівка, Зачепилівського району, Харківської області» об’єктів, що споруджуються за рахунок коштів підприємств, установ , організацій, що належать до комунальної власності територіальної громади міста, а також кредитів, наданих під державні гарантії.

Відповідно до статей 26, 42, 59, 60, 73 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 20 жовтня 2016 року №281 «Про затвердження Порядку розрахунку розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва об’єктів», проаналізувавши розрахунки комунальних підприємств виконком Зачепилівської селищної ради

Вирішив:

1. Прийняти для розрахунку вартості будівництва «Алеї пам’яті на території парку по вул. Парковій  смт. Зачепилівка, Зачепилівського

району, Харківської області» об’єктів, що споруджуються за рахунок коштів бюджету Зачепилівської селищної ради та коштів підприємств,  установ,  організацій,  що належать до комунальної власності територіальної громади селища , а також кредитів, наданих під державні гарантії.

2. Встановити розмір кошторисної заробітної плати на 2018 рік при визначенні вартості будівництва «Алеї пам’яті на території парку по вул.. Парковій  смт. Зачепилівка, Зачепилівського району, Харківської області» об’єктів,  що споруджуються за рахунок коштів бюджету Зачепилівської селищної ради  та коштів підприємств, установ,  організацій, що належать до комунальної власності територіальної громади селища, а також кредитів, наданих під державні гарантії в розмірі  7330,00 грн, що відповідає середньому розряду складності робіт 3,8 при виконанні робіт у звичайних умовах.

3. Контроль за виконанням цього рішення залишаю за собою.

Селищний голова Кривенко Ю.В.
Join Us Facebook
посилання